Jump to content
j6ujunn

Tee.

Recommended Posts

Kuna rohelise tee kapsleid kasutatakse dieetkombos siis julgen öelda, et roheline tee parim ainevahetuse jaoks.

Olen ise ka neid kõiki tarbinud ja minu puhul mõjus roheline tee kõige paremini (mõjub siiani)

Muudetud kasutaja Aimuu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui siin juba alapealkiri tee siis ma lisaks ühe küsimuse sellekohta. Kui ma teen rohelise tee ja lasen maha jahtuda et trenni kaasa võtta ka siis mingit suhkrut mett pannakse sisse? Kui suures koguses seda korraga võib juua?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui siin juba alapealkiri tee siis ma lisaks ühe küsimuse sellekohta. Kui ma teen rohelise tee ja lasen maha jahtuda et trenni kaasa võtta ka siis mingit suhkrut mett pannakse sisse? Kui suures koguses seda korraga võib juua?

See kas sa paned või ei pane sinna midagi sisse on juba puhtalt sinu enda otsus. Mina isiklikult ei pane tee sisse kunagi midagi, mulle meeldib tee naturaalne maitse ;) Trennis on kõige parem jook minu arust vesi :D Suhkrut/mett lisades saad sa aga kiireid süsivesikuid juurde oma jooki. Otsest piiri kogusel minuteada pole, kui sa just näiteks 0,5l valmistamiseks 0,5kg teed ei kasuta. Ära unusta, et roheline tee sisaldab ka kofeiini.

EDIT: parandasin QUOTE ära :D

Muudetud kasutaja Balthazar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui siin juba alapealkiri tee siis ma lisaks ühe küsimuse sellekohta. Kui ma teen rohelise tee ja lasen maha jahtuda et trenni kaasa võtta ka siis mingit suhkrut mett pannakse sisse? Kui suures koguses seda korraga võib juua?

Suhkur ja mesi on mõlemad minu teada lihtsüsivesikud, ehk siis mõlemad lahustuvad vees täielikult, miks ka mitte teha oma niiöelda siis karastuslik-tee-jook maitsvamaks.

Tee on loomulikult kasulikum variant, kui näiteks kohvi ja/või muud ergutid, kuid liialt palju seda tarbida siiski ei tohiks. Ma ei ole teadlik sellest nö. piirkogusest, kuid ma usun 0,5-1l päevas võiks olla see kogus, millega piirduda (ehk).

Tee ainevahetuse kiirendajana on muidugi parem variant, kui näiteks kohvi. Juba sellepärast, et ta ei ole nii happeline, seega ei mõju nii halvasti maksale. Samas sisaldab tee Teeiini, mis on väga sarnane aine kohveiinile ja mitmed teed sisaldavad lisaks veel ka kohveiini, nii et nagu enne mainisin, liialdada ei tasu millegagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suhkur ja mesi on mõlemad minu teada lihtsüsivesikud, ehk siis mõlemad lahustuvad vees täielikult, miks ka mitte teha oma niiöelda siis karastuslik-tee-jook maitsvamaks.

Tee on loomulikult kasulikum variant, kui näiteks kohvi ja/või muud ergutid, kuid liialt palju seda tarbida siiski ei tohiks. Ma ei ole teadlik sellest nö. piirkogusest, kuid ma usun 0,5-1l päevas võiks olla see kogus, millega piirduda (ehk).

Tee ainevahetuse kiirendajana on muidugi parem variant, kui näiteks kohvi. Juba sellepärast, et ta ei ole nii happeline, seega ei mõju nii halvasti maksale. Samas sisaldab tee Teeiini, mis on väga sarnane aine kohveiinile ja mitmed teed sisaldavad lisaks veel ka kohveiini, nii et nagu enne mainisin, liialdada ei tasu millegagi.

Kuskilt teemast lugesin, et kohveiin aitab rasva põletada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuskilt teemast lugesin, et kohveiin aitab rasva põletada.

No kohveiin ergutab inimese organismi (südametööd, seedimist jnejne), seega mingil määral ilmselt kiirendab ka niiöelda kaloritekadu, aga rasvapõletamise koha pealt ei oska ma midagi öelda.

Muudetud kasutaja tereummikust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Roheline tee kindlasti, siin e-poes müüakse ka rohelise tee ekstrakti, kuigi ega mustast ja punasest ei olegi midagi eriti kuulnud

Kus sa elanud oled? ;)

kofeiini kohta lugege siit, ka rasvapõletusest :D

http://en.wikipedia.org/wiki/Caffeine

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kus sa elanud oled? :(

kofeiini kohta lugege siit, ka rasvapõletusest :D

http://en.wikipedia.org/wiki/Caffeine

Esmapilgul ei leidnud sealt eriti midagi. Üldiselt tundub et lühiajaline efekt tal on aga pikas plaanis üksinda efekti pole, ilmselt mingi kohanemise või kompensatsiooni tõttu.

Aga tal on koosmõjusid paljude teiste asjadega, kasvõi karnitiiniga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×