Jump to content
mailis14

kaalu langetamine ja hiljem lihaste kasvatamine

Recommended Posts

Mure siis selline et olen ennast väga käest ära lasknud ja nüüd plaanis ubes 15kg alla saada. Aga ise olen nii võhik, et ei tea mis harjutusi ma peaksin tegema jõukas ntx et saada kõht väiksemaks ja käed ja jalad ja pepu (A) plaanis ka minna trenni ka spordiklubisse. Aga kuna mu töö on selline, et saan seal käia üle nädala siis teise nädala teeksingi ise. Ja veel ei tea ma õigest toitumisest eriti midagi. Et vajaksin abi nii toitumise osas kui ka trenni osas. Ja ehk keegi viitsib mulle ära seletada mis on süsivesikud, täpsemalt mis toitained ;) PS. see ei ole mingi kellegi lolli nalja tegemine ega midagi vaid ma tõesti ei tea nendest midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mure siis selline et olen ennast väga käest ära lasknud ja nüüd plaanis ubes 15kg alla saada. Aga ise olen nii võhik, et ei tea mis harjutusi ma peaksin tegema jõukas ntx et saada kõht väiksemaks ja käed ja jalad ja pepu (A) plaanis ka minna trenni ka spordiklubisse. Aga kuna mu töö on selline, et saan seal käia üle nädala siis teise nädala teeksingi ise. Ja veel ei tea ma õigest toitumisest eriti midagi. Et vajaksin abi nii toitumise osas kui ka trenni osas. Ja ehk keegi viitsib mulle ära seletada mis on süsivesikud, täpsemalt mis toitained ;) PS. see ei ole mingi kellegi lolli nalja tegemine ega midagi vaid ma tõesti ei tea nendest midagi.

Sinu tegevused:

a) lugemine (soovituslik materjal fitness.ee artiklid toitumisest ja treenimisest)

:D minek spordiklubisse ja treeneri leidmine

c) lasta sellel treeneril koostada omale nii treening-kui toitumiskava

Jõudu ja vastupidavust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mure siis selline et olen ennast väga käest ära lasknud ja nüüd plaanis ubes 15kg alla saada. Aga ise olen nii võhik, et ei tea mis harjutusi ma peaksin tegema jõukas ntx et saada kõht väiksemaks ja käed ja jalad ja pepu (A) plaanis ka minna trenni ka spordiklubisse. Aga kuna mu töö on selline, et saan seal käia üle nädala siis teise nädala teeksingi ise. Ja veel ei tea ma õigest toitumisest eriti midagi. Et vajaksin abi nii toitumise osas kui ka trenni osas. Ja ehk keegi viitsib mulle ära seletada mis on süsivesikud, täpsemalt mis toitained ;) PS. see ei ole mingi kellegi lolli nalja tegemine ega midagi vaid ma tõesti ei tea nendest midagi.

Toksi fitness.ee lehele süsivesik, valk, rasv jpm. Samamoodi saad abi ka, kui toksid need asjad googlesse. Kindlasti kuula treeneri nõuannet ja vastuseid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×