Jump to content
j6ujunn

Miks ehitate?

Recommended Posts

njah kurb küll aga see steroidi jutt hakkab juba siis pihta kui natukenegi teistest lihast ja jõudu rohkem on:)

inimesed on nii veendunud et iga märgatav areng on just tänu keemiale.OH NEID RUMALAID ;)

Ja mitte ainult, nad arvavad et sööd, süstid, istud kodus ja ainult kasvad... Mingist trennist nad ei tea-.-

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja mitte ainult, nad arvavad et sööd, süstid, istud kodus ja ainult kasvad... Mingist trennist nad ei tea-.-

Jaa.. selliseid on.

Mäletan, et ema sõbranna kunagi pistis kisama, et võtan keemiat, kui sheikisin endale valgujooki ;) Ütlesin, et see on valk. kas valk on keemia.. tema: "jaa keemia... ema, su poeg võtab keemiat.....". Ega ma ei viitsind enam midagi öelda, jõin rahulikult "keemiat" edasi ja ei teinud välja.

Aga saali läksin, et saada vähe reljeefsemat keha. Nüüd on eesmärk muutunud ja tahan lihtsalt võimalikult palju kvaliteetset liha kondi ümber ehitada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jaa.. selliseid on.

Mäletan, et ema sõbranna kunagi pistis kisama, et võtan keemiat, kui sheikisin endale valgujooki ;) Ütlesin, et see on valk. kas valk on keemia.. tema: "jaa keemia... ema, su poeg võtab keemiat.....". Ega ma ei viitsind enam midagi öelda, jõin rahulikult "keemiat" edasi ja ei teinud välja.

Aga saali läksin, et saada vähe reljeefsemat keha. Nüüd on eesmärk muutunud ja tahan lihtsalt võimalikult palju kvaliteetset liha kondi ümber ehitada :D

Mul ema rääkis algul pm sama juttu, et mida ma joon nendest pulbritest ( Valku ) , et need ebatervislikud, aga siis ma tegin talle selgeks mida see puru sisaldab, rääkisn tallle veel selgeks millejaoks mul seda vaja on ja pärast seda teda enam ei ärritu , kui ma šheiki valmistan ja on sellega harjunud ! ;)

Ka siiamaani klassivennad kes ei ole avastanud oma jaoks mõne spordiala, vaid tõmbavad pärast kooli suitsu näitavad näpuga, et ma rikkun oma organismi ära.. jms Nad on pidanud seda mingiteks steroidideks ja muudeks taolisteks mürkideks. Samas nende Tubakasuitsud on palju hullemad tervisele kui minu kosutav valgujook! :D

Väga vale on hakata valesti arvama ja kohe näpuga näitama, kui tegelikult ise ei teagi midagi! :D

Inimesed kipuvad olema väga valel arvamusel! Nad kipuvad arvama : et kõik mis on puruna on kohe doping ja väga ebatervislik kehale! :D

Muudetud kasutaja LaurL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul ema rääkis algul pm sama juttu, et mida ma joon nendest pulbritest ( Valku ) , et need ebatervislikud, aga siis ma tegin talle selgeks mida see puru sisaldab, rääkisn tallle veel selgeks millejaoks mul seda vaja on ja pärast seda teda enam ei ärritu , kui ma šheiki valmistan ja on sellega harjunud ! :D

Ka siiamaani klassivennad kes ei ole avastanud oma jaoks mõne spordiala, vaid tõmbavad pärast kooli suitsu näitavad näpuga, et ma rikkun oma organismi ära.. jms Nad on pidanud seda mingiteks steroidideks ja muudeks taolisteks mürkideks. Samas nende Tubakasuitsud on palju hullemad tervisele kui minu kosutav valgujook! ;)

Väga vale on hakata valesti arvata ja kohe näpuga näitama, kui tegelikult ise ei teagi midagi! :D

Inimesed kipuvad olema väga valel arvamusel! Nad kipuvad arvama : et kõik mis on puruna on kohe doping ja väga ebatervislik kehale! :D

Ja nii ongi: need kes tõmbavad suitsu on terved poisid-tüdrukud, šheigi tarbijad on aga surmalapsed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah, kui valida 300 krooni eest suitsu, mõne arvutimängu, alkoholi või valgupulbri vahel, siis valik on vast ilmselge.... tuleb 1200 krooni muretseda. ;)

Ja 1200 krooni eest ostaks ikka valku ( aint et kvaliteetsemat ja natukene rohkem, kui 300.- eest saab ) :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mult ema küsib iga kord kas pean "neid asju" sisse sööma omale kui mingit uut purki näeb..

Sama siin. Küsis veel kas mu rahast pole kahju, ütlesin et ma võiksin selle asemel kusagil kanepit ka tõmmata, siis jäi vait.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul hakkas asi pihta sellest, et motokrossis oli tunda, et selg on nõrga võitu! Siis läksingi jõusaali, et seda probleemi lahendada. Nüüdseks olen arsti abiga välja selgitanud, et mul on närvikanal veits vigane ja seega tuleb motoriseeritud sõber nurka visata! Kuidagi väga kiiresti on mullegi see "sõltuvus" tekkinud ja arvatavasti näeb mind kangi all veel pikka aega. Seda enam, et see selja probleem välistab minujaoks enamus huvitavad spordialad! Ja minu kohta käivad enamvähem kõik eespool välja toodud põhjused ka!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mult ema küsib iga kord kas pean "neid asju" sisse sööma omale kui mingit uut purki näeb..

haahaa,mul ema ütles ka et ära söö seda pulbrit(whey gold:D)omale sisse,käid nagu kapp siin oksad laiali:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

miks mul on tunne et enamus on emad need kes laidavad ja isad kes kiidavad :D ...ema mul vaatas biica(mingi 44cm,mitte midagi erilist)ja ehmatab iga kord ära,et see kyll keemia :D ..siis näitasin JAy Cutlerit ja enam juttu ei olnud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
;) Ma olen küll väga vähe käinud jõusaalis alles(1,5 kuud),aga põhiline asi mis mind jõusaali ajab on teadmine,et lihased on mõnusalt valusad järgmine päev(:\ Imelik olen vist).Tohutult meeldib see tunne millegipärast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahtsin teha Teema kus iga yks räägiks miks armastab kehaehitamist,mis kasu see talle toob ja miks?

Ise teen hea enesetunde ja hea väljanägemise pärast.

Ehitasin... nyyd otsin iseennast ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rikuks teemat natuke, päris mitu vastust oli, et naiste pärast! Küsimus siis selline, et kas toimib ka nii, et naised jooksevad kohe AINULT suurte lihaste pärast järgi? :D

muidugi,keda see sisemus 21.sajandil huvitab.Kui bemm ja muscle siis ongi kõik! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×