Jump to content
j6ujunn

Miks ehitate?

Recommended Posts

kuskil lugesin et teismeas kui kasvad siis saab mõjutada rinnakorvi arengut kõvasti kui teed teatud harjutusi.

I. Otsus ütleb jällegi et sellist asja ei eksisteeri (kui mõtlesid näiteks pulloverit ehk ületõmbeid). 20a (kevadel 21) pole siin enam väga teismeeas ka. S*tast saia ei tee ;)

Muudetud kasutaja rinaldo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
I. Otsus ütleb jällegi et sellist asja ei eksisteeri (kui mõtlesid näiteks pulloverit ehk ületõmbeid). 20a (kevadel 21) pole siin enam väga teismeeas ka. S*tast saia ei tee ;)

see ei olnud pull over,midagi oli mis jäi silma aga kahjuks see on ununenud,võibolla ka eksisin :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on saanud sõltuvuseks ja eluviisiks juba. Oleks natuke halb rääkida sellest kui spordist(mis tegelikult ka on). Aga minu jaoks on see eluviisiks saanud.

Olin nooruses ja mitte väga kaua tagasi peenike, kondine, võib öelda, et peaaegu ilma lihasteta, nii piltikult öeldes :D Tahtsin hirmsasti juurde võtta ja siis oli suva kuidas. Ei hoolinud lihastest ega jõust. Sõin, kuidas sõin, juurde ei tulnud essugi. Ehk siis mõni kilo. Ütleme nii et olin kuskil 178 pikkuse juures 58, 59 kg. Nüüd 80k 181 juures.

Siis sain kuidagi ühe hantli. :D Ega selle hantliga ei andnudki midagi, ehk siis mõned kuud, kuna olin siis väga nõrk ja äbarik. Nendest mõnest kuust sain ma motivatsiooni, kui esmalt sain aru ja oli näha, et biitseps on veidi kasvanud. Peale seda ostsin korralikud hantlid ning terve keha treenimie algas, kuni mingi aja mõõdudes jõudsin jõusaali.. ja nii see jätkub. Kõik kokku on kestnud umbkaudu 5 aastat, neist kodune treening kuskil 3 aastat.

Tagantjärgi mõeldes on teevad need koduse treeningud ikka nalja küll ja kuidas ma sain mõelda lihaste kasvatamisest nii nagu siis mõtlesin. Hea asi on selle juures just see, et mõtteviis ja käitumine muutub...

Tuli küll mingi proosa-kirjandi-etteütluse moodi tekst, aga nii see on. ;)

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Algul oli lihtsalt eesmärgiks, et autospordis jaksaks ikka rooli väänata ja et vastupidavus oleks seal hea!

Siis tulid juba järgmised eesmärgid kehaehitust natukenegi parandada

Kuna aega vähe trenni jaoks oli , siis Jõusaalis sai käia millal iganes ( pole mingeid kindlaid trenniaegu )

Siis tekkis juba RASKE SÕLTUVUS jõusaalist + veel , Pärast trenni on alati hea enesetunne ( hea söögiisu , hea uni )

Ja nüüd tekivad juba omad suured eesmärgid! :D

Ikkagi ei tahaks ju olla 20 aasta pärast tüüpiline Eesti mees ( Suure õllekõhuga ja tervistehädades ) :D

OLEME AUSAD : Enamustel ( nagu ka minul ) on ikka Ehitamise põhjuseks Naised! ;)

Muudetud kasutaja LaurL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea küsimus.

Kui ma 1992 aastal esimest korda jõusaali läksin, siis ei olnud mul kindlasti eesmärki kulturistiks hakata. Isegi 1997 aasta alguses ei oleks ma arvanud, et lähen samal aastal veel võistluslavale. Alguses oli plaan lihtsalt natukene liha luudele arendada ja siis edasi mõne võitlusalaga tegeleda nagu karate, poks või maadlus. Läks kõik teisiti ja keha hakkas päris suure kiirusega arenema ning peagi oli selge, et jõusaal sobib mulle päris hästi. Noh, mis siin salata tüdrukutele ka meeldis ja siis oli hea linnas laiamas käia ;)

Tänaseks päevaks on eesmärgid muutunud. Viimaste aastatega sektsioonile igasuguseid suuri ja väikeseid karikaid kogunenud ning suurim eesmärk lähiaastatel ka maailmameistrivõistluste medal kätte saada. Võib-olla utoopia, aga kui ei proovi, siis ei saagi teada. Kõik sõltub konkurentidest ja ka sellest, kui tõhusat tööd teeb rahvusvaheline antidopingu liit. Hinnanguliselt peaks mul veel aega olema umbes 5 aastat ja siis arvatavasti hakkab keha vaikselt taanduma. Praeguseks on küll vist igasugune tähelepanuvajadus rahuldatud ja pigem häirib, kui kuskil rannas mingisugused joodikud näpuga näitavad ja midagi kõva häälega kommenteerima hakkavad(tavaliselt mingit ilast möla steroididest). Kindlasti on rahvast vaja rohkem valgustada kulturismiga seotud põhitõdedest, aga osad on surmani kindlad, et ilma keelatud aineteta ei ole võimalik midagi oma kehaga peale hakata ja see on kurb :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

njah kurb küll aga see steroidi jutt hakkab juba siis pihta kui natukenegi teistest lihast ja jõudu rohkem on:)

inimesed on nii veendunud et iga märgatav areng on just tänu keemiale.OH NEID RUMALAID ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×