Jump to content
Ott Kiivikas

"Imelapsest kulturist Lesukov" tegutseb jälle!

Recommended Posts

Eelnenud nädalavahetusel toimunud Peterburi lahtistel kulturismi meistrivõistlustel saavutas kunagi imelapsena kulturismi amatööride tippu tõusnud Lesukov -100kg kategoorias hõbemedali (kaal 93,5 kg) pikkust alla 170 cm või selle tuuris. Võitis meie publikulegi tuttav Vitali Aleksandrov lätist.

Absoluudis võidutses Aleksander Kodzojev (-90kg võitja), teine Aleksandrov.

Siin Lesukovi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui võtta sellelt sõbralt need rohud käest ära, siis ei oleks seal enam hullu midagi - aga selles seltskonnas kus ta figureerib on kõigil samad reeglid, seega midagi on ikka kaasa ka antud. Mäletan teda alles 2 aastat tagasi meeste MM -lt, kus ta võistles veel -85 kg ja oli suht pehme, nüüd siis 93,5 ja pole väga pehme enam midagi (muidugi lõppteravuseni on veel aega).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üle pika aja üks väga huvitav ja keeruline vabakava. Palju motivatsiooni enda vabakavad üle vaadata ja oluliselt tõsisemalt sellesse suhtuda. Super! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui võtta sellelt sõbralt need rohud käest ära, siis ei oleks seal enam hullu midagi - aga selles seltskonnas kus ta figureerib on kõigil samad reeglid, seega midagi on ikka kaasa ka antud. Mäletan teda alles 2 aastat tagasi meeste MM -lt, kus ta võistles veel -85 kg ja oli suht pehme, nüüd siis 93,5 ja pole väga pehme enam midagi (muidugi lõppteravuseni on veel aega).

Minu meelest on ta vaieldamatult parim olgu siis rohtudega või ilma. Geneetiliselt on tal väga ilusad lihased ja vabakavad on ka viimasepeal.

Tahaks teda kunagi Mr Olümpiate seas näha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu meelest on ta vaieldamatult parim olgu siis rohtudega või ilma. Geneetiliselt on tal väga ilusad lihased ja vabakavad on ka viimasepeal.

Tahaks teda kunagi Mr Olümpiate seas näha.

Geneetikat geenidega ei muuda see on selge ja mõnele mehele sööda rohtu kasvõi käruga sisse, ikka selliseks ei muutu.

Kuid noortel tasuks lihtsalt tausta teada - enne kui avastad, et huvitav miks minul küll need lihased nii kähku ei kasva. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Visnevski vabakava vastu ta ikka ei saa. Vaadake ise :

Ma sain aru nii venemaa foorumites lugedes, et Visnevski on tal treener - tegelt vabakava põhjal on seda ka näha "Robotid" mõlemad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui võtta sellelt sõbralt need rohud käest ära, siis ei oleks seal enam hullu midagi - aga selles seltskonnas kus ta figureerib on kõigil samad reeglid, seega midagi on ikka kaasa ka antud. Mäletan teda alles 2 aastat tagasi meeste MM -lt, kus ta võistles veel -85 kg ja oli suht pehme, nüüd siis 93,5 ja pole väga pehme enam midagi (muidugi lõppteravuseni on veel aega).

Aga ärme võta talt neid rohtusid. Las mees sööb-teeb mis tahab. Peale Mr O ei tahtnud sa küll näiteks Cutlerilt rohte käest võtta. Olgem ausad, vaatepilt on ju vägev /ka sulle/ ja keegi ei kahtle, et tema puhul oleks samuti tulemus rohtudeta miinus 20kg vähemalt. Maailm on ka amatöörkulturismis rohte täis nii , et vähe pole. Sina oled valinud teise tee ja minu austus sinu vastu püsib seni kuni sa näpuga osutamata oma asja edasi ajad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna vabakava hinnatakase eraldi on tähtis, et see oleks huvitav. Mina olen näinud meie sportlasteslt viimasel kolmel aastal kuut vaadatavat vabakava...........

Kes pürgivad edasi rahvusvahelisele tasemele oleks soovitav vabakavadele ka rõhku panna..........

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga ärme võta talt neid rohtusid. Las mees sööb-teeb mis tahab. Peale Mr O ei tahtnud sa küll näiteks Cutlerilt rohte käest võtta. Olgem ausad, vaatepilt on ju vägev /ka sulle/ ja keegi ei kahtle, et tema puhul oleks samuti tulemus rohtudeta miinus 20kg vähemalt. Maailm on ka amatöörkulturismis rohte täis nii , et vähe pole. Sina oled valinud teise tee ja minu austus sinu vastu püsib seni kuni sa näpuga osutamata oma asja edasi ajad.

Proffides ei ole vaja hakata inimestele seletama, miks nad näevad sellised välja nagu nad näevad ja minusugused naturaalid ei peagi ega ürita ka nendega rinda pista. Lesukovi sugused mehed aga on eeskujuks paljudele noortele (mitte et Cutler või Kalmus ei oleks), kuid noored tahavad samastuda ja varsti seisavadki peegli ees küsimusega, miks mina selliseks (mis on Cutlerist veel omakorda väga kaugel) ei muutu - süües valku ja juues taastusjooke.

Lesukov on amatöör - veel esialgu. Ja niikaua kui amatöörspordis kasutatakse dopingut on mul põhjust sinna näpuga näidata, sest see ei ole aus teiste võistlejate osas, kes üritavad ilma dopinguta hakkama saada.

Mujal liigades tehku mis tahavad ja proffides sama - iga üks valib oma tee ja järgib oma tõekspidamisi, need kes kasutavad kiidavad takka neid, kes seda teevad ja vastupidi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×