Jump to content
xxVoodooMagicxx

Kellelt tellida treeningkava

Recommended Posts

Mõtlen, et peaks ikka enda "Edasijõudnute kava jaotatuna kolmeks" personaalse vastu vahetama.

Uue kava eesmärk oleks personaalsus, efektiivsus ja väheke ka eksperimenteeriks ning jälgiks arengut.

Kes mind natukegi kohand siin on vast tähele pannud, et ma siuke analüütiline perfektsionist.

Mulle ei kõlba igasugune kava, kõik harjutused ja meetodid peaksid olema mu soovidega kooskõlastatult põhjalikult läbi analüüsitud.

Treeener peaks olema piisavalt haritud, olema kursis ka seonduvate tänapäevaste teadmistega ning piisavalt kannatlik, et muga tegelda :)

Kiivikal kindlasti kompetentsust jaguks, aga tal pole jälle aega, et kes veel siuke tark inimene oleks?

Asukoht: Tallinn

Muudetud kasutaja xxVoodooMagicxx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõtlen, et peaks ikka enda "Edasijõudnute kava jaotatuna kolmeks" personaalse vastu vahetama.

Uue kava eesmärk oleks personaalsus, efektiivsus ja väheke ka eksperimenteeriks ning jälgiks arengut.

Kes mind natukegi kohand siin on vast tähele pannud, et ma siuke analüütiline perfektsionist.

Mulle ei kõlba igasugune kava, kõik harjutused ja meetodid peaksid olema mu soovidega kooskõlastatult põhjalikult läbi analüüsitud.

Treeener peaks olema piisavalt haritud, olema kursis ka seonduvate tänapäevaste teadmistega ning piisavalt kannatlik, et muga tegelda ;)

Kiivikal kindlasti kompetentsust jaguks, aga tal pole jälle aega, et kes veel siuke tark inimene oleks?

Asukoht: Tallinn

Kõik kellelt siin saidil saab treeningkava tellida on sobivad inimesed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõtlen, et peaks ikka enda "Edasijõudnute kava jaotatuna kolmeks" personaalse vastu vahetama.

Uue kava eesmärk oleks personaalsus, efektiivsus ja väheke ka eksperimenteeriks ning jälgiks arengut.

Kes mind natukegi kohand siin on vast tähele pannud, et ma siuke analüütiline perfektsionist.

Mulle ei kõlba igasugune kava, kõik harjutused ja meetodid peaksid olema mu soovidega kooskõlastatult põhjalikult läbi analüüsitud.

Treeener peaks olema piisavalt haritud, olema kursis ka seonduvate tänapäevaste teadmistega ning piisavalt kannatlik, et muga tegelda ;)

Kiivikal kindlasti kompetentsust jaguks, aga tal pole jälle aega, et kes veel siuke tark inimene oleks?

Asukoht: Tallinn

Iga inimene treenib erinevalt.Nt Kalmuselt saad sa ühe, Kiivikalt teise ja Otsuselt kolmanda variandi. Mitte et keegi sulle vale kava kirjutaks - õpetamismeetodid on erinevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma võtaks Kalmuselt sest ta on lihtsalt nii üüber terminaator vend. Ausalt ka, jagab matsu jube hästi. Kiivikas ka väga hea valik kindlasti. Aga arvan, et nad kõik kvalifitseeruvad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin portaalis on palju häid personaaltreenereid: Kalmus, Kiivikas, Morozov, Otsus, Ader... Kindlasti on kõik mehed aastaid treeninud ja suurte kogemustega. Hätta nad sind ei jäta ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle ei kõlba igasugune kava, kõik harjutused ja meetodid peaksid olema mu soovidega kooskõlastatult põhjalikult läbi analüüsitud.

Treeener peaks olema piisavalt haritud, olema kursis ka seonduvate tänapäevaste teadmistega ning piisavalt kannatlik, et muga tegelda :D

Kiivikal kindlasti kompetentsust jaguks, aga tal pole jälle aega, et kes veel siuke tark inimene oleks?

Asukoht: Tallinn

arumaisaaa ... et treener koostab kava ja sina hindad,et kas ikka õieti koostas?

Kui sa oled võimeline analüüsima põhjalikult kõiki meetodeid ja hindama treeneri haritust ja kursis olekut tänapäevaste teadmistega - milleks sulle veel treener ...

või kavatsed veebitreeneritele eksami korraldada, ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mu arust võiks treener ja treenitav ka kohtuda, et treener näeks millist savi voolida vaja.

Kas õismäe myfitnessis ka keegi asjalik on?

Voolid sa ennast ikka ise, ei lähe keegi sinu eest spordisaali higi valama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
arumaisaaa ... et treener koostab kava ja sina hindad,et kas ikka õieti koostas?

Kui sa oled võimeline analüüsima põhjalikult kõiki meetodeid ja hindama treeneri haritust ja kursis olekut tänapäevaste teadmistega - milleks sulle veel treener ...

või kavatsed veebitreeneritele eksami korraldada, ;)

No ma ei viitsi olla tüüp, kes käib aastaid trennis ja siis avastab, et peale 5ndat treeningkuud polegi nagu midagi muutund.

Ses suhtes ei hinda, et kas ta õigesti koostas aga pean vajalikuks ise aru saada sellest mida teen.

Ja eks mul on mõned omad mõtted ka, kuidas, mida, mis vajavad arutamist.

Muudetud kasutaja xxVoodooMagicxx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ma ei viitsi olla tüüp, kes käib aastaid trennis ja siis avastab, et peale 5ndat treeningkuud polegi nagu midagi muutund.

Ses suhtes ei hinda, et kas ta õigesti koostas aga pean vajalikuks ise aru saada sellest mida teen.

Ja eks mul on mõned omad mõtted ka, kuidas, mida, mis vajavad arutamist.

No see on ju hoopis teine jutt, ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ma ei viitsi olla tüüp, kes käib aastaid trennis ja siis avastab, et peale 5ndat treeningkuud polegi nagu midagi muutund.

Kui nii on juhtunud, siis ma alustaksin kõigepealt iseendast, siis vanematest, sest viimase 50 aasta jooksul on kulturismi põhitõed ikka samaks jäänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma ei viitsi olla tüüp, kes käib aastaid trennis ja siis avastab, et peale 5ndat treeningkuud polegi nagu midagi muutund.

/quote]

Et siis pärast viiendat treeningkuud, kui see tüüp on juba avastanud, et midagi pole muutunud, lahmib ta ikka veel aastaid tulemusteta trenni teha? :(

Pöördu Õismäe MyFitnessis siis kohapealse treeneri poole! Kohtu inimesega ja räägi ning avalda oma soovid ja tahtmised. Kas tõesti arvad, et Sinu nõudmiste peale tormavad nii Kiivikad kui Aderid ja Morozovid Sind linnapeale otsima ja oma teeneid pakkuma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et siis pärast viiendat treeningkuud, kui see tüüp on juba avastanud, et midagi pole muutunud, lahmib ta ikka veel aastaid tulemusteta trenni teha? :(

Pöördu Õismäe MyFitnessis siis kohapealse treeneri poole! Kohtu inimesega ja räägi ning avalda oma soovid ja tahtmised. Kas tõesti arvad, et Sinu nõudmiste peale tormavad nii Kiivikad kui Aderid ja Morozovid Sind linnapeale otsima ja oma teeneid pakkuma?

Üks selline tuttav mul on jah, usun, et tegin talle selgeks miks ta ei arene.

Eino kui keegi siin kedagi myfitnessist ei soovita siis ma sealt kedagi ka otsima ei lähe.

Minu poolt suur + (pluss) Kalmusele. Olen igati rahu ja suhtlen temaga vajaduse korral pea igapäevaselt. Hetkel digiajastu, seega pole raske saata talle endast tutvustavat pilti või pilte.

/quote]

Kalmuse kohta tean jah, et ta vaevub ka vähe pikemalt arutlema asjade üle.

Muudetud kasutaja xxVoodooMagicxx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×