Jump to content
maxcar

Kes on teie arvates kõige kurjem moderaator?

Recommended Posts

Ma ei saa aru, mis fitikogujatest siinkohal üldse räägitakse? Sel inimesel, kes niiviisi Fitte kogub, peab ikka ropult aega ja püsivust olema, et niipalju tühje poste teha, et selle eest ma midagi arvestatavat poest saaks! Ma küll ei leia, et iga post peab olema justkui professori tsitaat- see on ju siiski foorum, kus enamasti SUHELDAKSE! Ma ise kirjutan igapäevaselt ikka praktiliselt siia midagi, aga ma näiteks ei saa küll väita, et tassin kastide viisi tooteid tasuta koju.

Nii et seda teemat eraldi poleks küll arukas käsitleda.

Siinkohal ma ei pidanud muidugi silmas hoiatusi tõsiselt väärivaid poste nagu näiteks solvangud (ka kaudes isiklikud), ropendamine, ülbitsemine, raskelt keeleliste reeglite rikkumine (näiteks nii kõva släng, et pole kohati loetavgi) jmt taoline tegevus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise taolistes kohtades aega ei kuluta, aga siin samas saidil ka ju mingi jutukas: http://forums.fitness.ee/chat/

See on mingisugune vana jutuka uuem veebivariant vms, mida vahepeal promoti, aga mis unarusse jäi, nagu näha. Vana jutukas on aga siiamaani alles ja natuke rahvast seal ikka käib. Ise ma seal ei ole käinud, jään vanale jutukale truuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigepealt vastus teemapealkirjale: Alessandro. Seda teemat ei tõstetata hetkel esimest korda aga krt mees on ikka veel pukis. Aless seebiks!

Tegelt on Alessandro sellepärast enamiku arvates kõige kurjem, et ta on kõige aktiivsem moderaator. Või isegi ainuke, kes vaevub.

Alles liitunud "fitkogujatele": ärge räkige kaasa teemadel, mida te ei valda. See, mida te linna peal kuulnud olete jätke enda teada. Kui tegu on 7 aastasega, siis ma väga ei imestaks, teismelise puhul paneb aga tõsine kirjaoskamatus küll ahastama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõigepealt vastus teemapealkirjale: Alessandro. Seda teemat ei tõstetata hetkel esimest korda aga krt mees on ikka veel pukis. Aless seebiks!

Tegelt on Alessandro sellepärast enamiku arvates kõige kurjem, et ta on kõige aktiivsem moderaator. Või isegi ainuke, kes vaevub.

Alles liitunud "fitkogujatele": ärge räkige kaasa teemadel, mida te ei valda. See, mida te linna peal kuulnud olete jätke enda teada. Kui tegu on 7 aastasega, siis ma väga ei imestaks, teismelise puhul paneb aga tõsine kirjaoskamatus küll ahastama.

Vot selles ongi teema, et paljud arvavad end teadvat, aga nad ei tea, et tegelt nad ei tea ! Ja pärast saavadki suure üllatuse osaliseks ja ütlevad: "Aga ma ju tahtsin aidata!" Minu arvates see on hea, kui inimene arvab et ta teab asjadest, parem ikkagi kui teab, et ei tea :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vot selles ongi teema, et paljud arvavad end teadvat, aga nad ei tea, et tegelt nad ei tea ! Ja pärast saavadki suure üllatuse osaliseks ja ütlevad: "Aga ma ju tahtsin aidata!" Minu arvates see on hea, kui inimene arvab et ta teab asjadest, parem ikkagi kui teab, et ei tea :)

Tark teab, mida räägib, loll räägib, mida teab. Lihtne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noo nii, see teema on siin nii kaua üleval, kuniks Alessandro trennist tuleb :)

Ma olen teistega samal arvamusel.

Alessandro asemel v6taksin seda kui komplimenti ;)

V2ga viis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et 15-16aastased foorumlased võiksid vähem rääkida oma kogemustest, jagada vähem nõu toitumise (peale toidulisandite ei osata enamasti nagunii midagi soovitada) ja treenimise teemadel. Mölapidamatuse rahuldamiseks võiksid nad pigem vabas foorumis sõna võtta. Ma usun, et Alessandro ei jaga hoiatusi nalja pärast, pigem jagab ta neid liiga vähe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et 15-16aastased foorumlased võiksid vähem rääkida oma kogemustest, jagada vähem nõu toitumise (peale toidulisandite ei osata enamasti nagunii midagi soovitada) ja treenimise teemadel. Mölapidamatuse rahuldamiseks võiksid nad pigem vabas foorumis sõna võtta. Ma usun, et Alessandro ei jaga hoiatusi nalja pärast, pigem jagab ta neid liiga vähe.

Tglt las räägivad.Ehk asjatundja loeb,parandab ...

Niikaua,kuniks eilne algaja ei hakka päris algajale kenjaalseid soovitusi jagama,pole hullu, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tglt las räägivad.Ehk asjatundja loeb,parandab ...

Niikaua,kuniks eilne algaja ei hakka päris algajale kenjaalseid soovitusi jagama,pole hullu, :)

Kõige targemad ongi II kursuse tudengid... jne. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest on ka moded liiga leebed veel.

Mõnikord on ikka sellist jama ja sada korda läbi nämmutatud teemad, et tõesti noh, kaua võib?

Ja mis puutub üldiselt nõu andmisse, siis seda võiksid teha ikka need kes teavad mida räägivad, mitte need kes räägivad mida teavad!!!

Isiklikult ei oska ühtegi moderaatorit kõige kurjemaks nimetada, sest pole neile kurjustamiseks veel põhjust andnud ka ;)

Kuna püüan tagasihoidlikuks jääda ja mitte tulistesse teemadesse sekkuda ja katsun jääda neutraalseks.

Ükskord vist võeti mu paar postitust maha, üritasin selgust ka saada et miks? aga ei saanud, ju siis oli teemast mööda vms. ;)

Kuigi tegu on virtuaalsuhtlusega, peaks inimesed arvestama sellega, et teisel pool arvutit on lihast ja luust inimesed ja sinu öeldu võib jätta neile sügava jälje.

Jäägem sõpradeks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige targemad ongi II kursuse tudengid... jne. ;)

Ei ole see maailm nii lihtne yhti :)

Inimene, kas 6pib v6i on ta selle v6ime juba kaotanud ja kuna k6ik meid ymbritsev on ikkagi pidevas muutuses (me v6ime vaid diskuteerida teemal, kas see on lineaarne... spiraalina alla v6i yles, v6i mingi muu x variant), on alati kasulik kuulata ka II kursuse tudengeid. ;)

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuigi tegu on virtuaalsuhtlusega, peaks inimesed arvestama sellega, et teisel pool arvutit on lihast ja luust inimesed ja sinu öeldu võib jätta neile sügava jälje.

Jäägem sõpradeks :)

modede "amet" ongi kuhugi joone tõmbamine. Igal oma valulävi

Tihti just ei modereeri ja siiski tavaliselt ainult ühes mitte nii aktiivses alamfoorumis, aga no vahel on postitused nii hullud, et puhta lollusega nende sisu ei ole võimalik välja vabandada. Pahatahtlikkus, hoolimatus...

Jää/saa siis sellistega sõpradeks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
modede "amet" ongi kuhugi joone tõmbamine. Igal oma valulävi

Tihti just ei modereeri ja siiski tavaliselt ainult ühes mitte nii aktiivses alamfoorumis, aga no vahel on postitused nii hullud, et puhta lollusega nende sisu ei ole võimalik välja vabandada. Pahatahtlikkus, hoolimatus...

Jää/saa siis sellistega sõpradeks...

Täitsa nõus sinuga.

See lause"Kuigi tegu on virtuaalsuhtlusega, peaks inimesed arvestama sellega, et teisel pool arvutit on lihast ja luust inimesed ja sinu öeldu võib jätta neile sügava jälje." oli mõeldud nendele teatud "ekspertidele", kes siin nõu jagavad, kuigi vajaksid seda ise!

Muudetud kasutaja Lexusl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jackie on ka üsna kuri tädi, miks teda keegi ei nimetanud?! ;)

Ta on nii kuri, et keegi julgenud isegi nimetada, ei taha warningut saada. ;):)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täitsa nõus sinuga.

See lause"Kuigi tegu on virtuaalsuhtlusega, peaks inimesed arvestama sellega, et teisel pool arvutit on lihast ja luust inimesed ja sinu öeldu võib jätta neile sügava jälje." oli mõeldud nendele teatud "ekspertidele", kes siin nõu jagavad, kuigi vajaksid seda ise!

Keda sa siin kaude kiviga viskasid? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keda sa siin kaude kiviga viskasid? :)

Ei, miks kividega, ma lihtsalt koputan südametunnistuse peale nendele kes siin nõu jagavad.

Toon näite:

Kui teema alapealkiri on "Küsi spetsialistilt, küsi ... .........lt" siis vastuseid on kuhjaga aga mida ei ole, on vastust spetsialistilt????????

Muudetud kasutaja Lexusl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

moded on kõik normaalsed. Võibolla MEE on kõige kurjem minu arust(suht ei millegi eest sain hoiatuse)- ei tea kas ta üldse mode enam ongi. pole ammu näinud teda siin :)

võiks olla, mingi et kes on kõige tublim teema hoopis ; pakuks ise alessandrot

Muudetud kasutaja Madis232 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui ühes teemas küsitakse abi jne siis teises juba jagatakse tarkusi se päris kahtlane, ega niisama ei sa warni eks ise mingeid lollusi teinud siis. ja siin näha küll paar kuud tagasi liitunud ja mingi 300-400 posti :)

Muudetud kasutaja nitro force poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×