Jump to content
maxcar

Kes on teie arvates kõige kurjem moderaator?

Recommended Posts

moded on kõik normaalsed. Võibolla MEE on kõige kurjem minu arust(suht ei millegi eest sain hoiatuse)- ei tea kas ta üldse mode enam ongi. pole ammu näinud teda siin ;)

võiks olla, mingi et kes on kõige tublim teema hoopis ; pakuks ise alessandrot

no sõbralikum vb rebane :) Aga aktiivsem võibolla tõesti siis alessandro ;)

Muudetud kasutaja maxcar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma küll ei leia, et iga post peab olema justkui professori tsitaat- see on ju siiski foorum, kus enamasti SUHELDAKSE!

Vot see oli hästi öeldud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole ühegagi veel kokkupuutund, ei tea. Aga miks sa arvad, et moded kurjad on? Nad ju lihtsalt teevad oma tööd.

Ega ka siis politsei ei ole kuri kui ta sulle kumminuiaga pähe lööb kui sa talle vastu hakkad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi algusaastatel meenub, et keegi moderaatoritest vibutas sõrme, aga nüüd on juba aastaid rahulik olnud. Mis siin salata- teinekord loen isegi siin sellist jama, et hulluks võib minna. Vägisi jääb vahel tunne, et kõige targemad ja kogenenumad on siin sellised mehed, kes alles 6 kuud spordiga tegelenud. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui sul neid on siis enda postitusel oma nimest all pool on kirjas. Teine varjant see kui vajutad foorumis üleval olles oma nimele, kerid alla ja vasakul on sinu andmed kus on ka hoiatused kirjas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Foorumi kontekstis on demokraatia võrdväärne anarhiaga.

Mitte ainult foorumi kontekstis,vaid tegelikult igal pool oleks täieliku demokraatia näol tegemist totaalse anarhiaga ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu näha, siis antud teema on suuresti Alessandro kohta. Ei tunne inimest ega oska väga palju halba tema kohta öelda. Tavaelus kindlasti täiesti normaalne ja tore inimene. Ainus asi, mis häirib on see, et ta teeb kohati selliseid sarkastilisi märkusi. Mulle üldjuhul sarkasm meeldib, aga kui see on selline väga solvav, siis ega ilus ei ole. Ei oska enam küll ühtegi konkreetset näidet tuua, aga viimasel ajal on mõningaid selliseid postitusi tähele pannud. Saan aru, et inimesed, kes pole nii targad ning aegajalt võivad midagi sellist kirjutada, mis pole täiesti õige. Antud olukorras tuleks lihtsalt seda inimest parandada ja küll järgmisel korral on ta targem.

Teiseks, kuna tegemist on foorumiga ehk suhtluskohaga, siis on normaalne, et tehakse ka selliseid mõne jaoks mõttetuid postitusi. Ei ole vaja taolisi kasutajaid FITide kogujateks tembeldada. Kõige lihtsam oleks see FITtide süsteem foorumist üldse eemaldada, aga olen 100% kindel, et see ei muuda mitte midagi.

;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mm ma ei mõtlend nagu sellesmõttes kuri ;) Kuri saab ka heas mõttes olla :D Aga ma ei mõtlend ka selles mõttes :D Ma mõtlesin selles mõttes et kes tundub nagu kõige kurjem aga peale alessandro eriti aktiivseid modesid pole niiet pole võimalik eriti valida:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
õige moderaator ongi karm ja õiglane, pole vaja foorumist risustada rämpspostitustega ,kui on küsitud nõu spetsialistidelt ja suuremate kogemustega inimestelt.

modedest eriti ei tea, alessandro kõige aktiivsem

Miks see siis ''VABA FOORUM'' on ?;) . põhjenda ära ka siis :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks see siis ''VABA FOORUM'' on ?;) . põhjenda ära ka siis :D

vaba = Vabal teemal arutelu. Ja ärge olge nii butthurt, imo on siin foorumis liiga vähe modesid, pidev mõla ja lollid postid ajavad päris tihti närvi..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Foorum(id) tuleks üldsegi ära kaotada. Mis mõtet sel on kui keegi ei saa küsida ega ka võib-olla enda nn tarkusest nõu anda. Kui kõik peaksid kohe targad ja andekad olema, poleks seljuhul sihukest virtuaalmaailma, nagu nt antud konteksis foorumeid vaja. Siin küsitakse tihti peale algajate poolt igast huvitavaid küsimusi. Selle peale kohe vastatakse, et uuri ise, kasuta otsingut vms.

Järeldan, et see ongi siis foorumi eesmärk - aidata inimestel nende endi mõistust kasutama õppima ja kasutama rohkem otsingut. Fitikogujad peaksid nõu kuulda võtma. Kui neid üldse eksisteerib. Kas pole irooniline, imelik on see, et enne fitisüsteem tehti samamoodi lolle ja rumalaid teemas, osad rääkisid seda mida teadsid, mõned teadsid mida rääkisid..

Nojah, ehk viimane näide on veidi ekstreemne, kuid sarnase mõttega tundub olevat küll. Mind nt küll vabsee ei häiri mingid lollid postitused või teadmatusest rumalad teemad. Kui tahad loed, kui ei taha, ei tee välja ja lahkud antud teemast. Lihtne. Vastupidiselt sellele, aga hakatakse kas halama või veel hullem, käitutakse lapsikult hakates ise lollile küsimusele rumalalt vastama. Inimene küsib teadmatusest rumala küsimuse, teine inimene vastab teadlikult rumalalt või sarkasmiliselt. Ja see ei ole aint fitness.ee foorumis. Naljakas.

Miks on nii, et tihtipeale on muude riikide (nt U.S.A) enamikes foorumites väga lahked kasutajad? Isegi kui küsitakse küsimust, mida on korduvalt küsitud, vaevutakse sellelegi vastama. Sest nad saavad aru foorumi eesmärgist. Ok, reeglid on olemas, et neid täita jne bla-bla-bla, üle nende ei tohi astuda, saan aru, aga miks peab olema mingi... kinnisidee, nii kinni, nagu takjas, ülereeglistatud, seda ma ei mõista ega hakkagi mõistma.

Aga noh, täidke siis ikka reegleid, sest kes reegleid rikub saab karistatud ja siis ei tehta enam nalja !

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neid reegleid võiks natuke muuta. Rohkem hoiatusi peaks jagama sõimajatele kindlasti !!! Fitikogumine? mulle tuleks mõtekam pudeleid korjata. Kui inimene kirjutab postituse valesti ,parandage .Mitte ärge hakkake sõimama. Mis rahuldust saab sõimamisest? Ja tõesti miks õelda otsi ise kui keegi küsib? Parem otsi ja postita see, mida leitsid.

Muudetud kasutaja maxcar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Neid reegleid võiks natuke muuta. Rohkem hoiatusi peaks jagama sõimajatele kindlasti !!! Fitikogumine? mulle tuleks mõtekam pudeleid korjata. Kui inimene kirjutab postituse valesti ,parandage .Mitte ärge hakkake sõimama. Mis rahuldust saab sõimamisest? Ja tõesti miks õelda otsi ise kui keegi küsib? Parem otsi ja postita see, mida leitsid.

Kus kohas see sõimamine on toimunud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Foorumi kontekstis on demokraatia võrdväärne anarhiaga.

an arche (anarhia) - ilma valitsuseta ja valitsejata. Kui ma õigest aru saan siis peaks ju anarhia foorumi kontekstis tähendama seda, et moderaatoreid ei tohiks olla või nad ei tohiks inimesi pidurdada ?;)

Anarhistid "iga võim inimese üle on olemuselt halb!"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Xero: üldiselt võiks iga algaja enne küsimist lugeda "netiketti". Kui päevast päeva küsitakse täpselt samu küsimusi, siis mille jaoks otsing vajalik on? Keegi ei taha ja ei viitsi 100 korda sama juttu rääkida ainult selle pärast, et küsijad EI VIITSI ise oma aju pingutada, otsida, uurida. Kui küsija ei viitsi, siis miks peaks vastaja viitsima?

Ja foorumi üks eesmärkidest võib tõesti olla inimeste õpetamine oma aju rakendama. Mis selles halba on? Minu arust on aju rakendamine igati kasulik. Öeldakse ju, et anna näljasele kala ja tal on üheks päevaks kõht täis. Õpeta näljast kala püüdma ja tal on kõht täis elu lõpuni. Samamoodi ka siin - vasta ühele küsimusele ja küsija rahuldub üheks päevaks. Õpeta küsijat leidma vastuseid kõigile oma küsimustele, ja ta saab targaks.

Ja keegi pole öelnud, et küsija ei või küsida. Kui sellele küsimusele ei ole miljon korda vastatud, siis küsige aga.

Aga see algajate "oma tarkusest nõu andmine" ei ole nüüd küll kasulik. Need "oma tarkusest nõuanded" võivad olla valed, eksitavad ja isegi ohtlikud. Nõu peavad andma need, kellel selleks piisavalt kogemusi ja teadmisi on. Ma ei taha küll minna haiglasse ja näha seal valges kitlis 3 klassi haridusega inimest, kes meditsiinist teab samapalju kui siga apelsinidest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Neid reegleid võiks natuke muuta. Rohkem hoiatusi peaks jagama sõimajatele kindlasti !!! Fitikogumine? mulle tuleks mõtekam pudeleid korjata. Kui inimene kirjutab postituse valesti ,parandage .Mitte ärge hakkake sõimama. Mis rahuldust saab sõimamisest? Ja tõesti miks õelda otsi ise kui keegi küsib? Parem otsi ja postita see, mida leitsid.

seda küll et sõimamine mõtetu,aga inimesed võiksid ise ka vahest vaeva näha, päris tüütu on kui 100 ühesugust teemat kuidas suveks saledaks saada või kuidas kiiresti 10kg lihaseid juurde saada jne pole ju raske otsingut kasutada . vahepeal oli iga päev 2-3 sellist uut teemat .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×