Jump to content
Erkko

Midagi lõbusat

Recommended Posts

Tahan näha inimest kes 10. aastasena pole midagi lolli kirjutand. See veel ei tähenda et IQ on madal. Leitsin paar kuud tagasi ühe bioloogia töö kus oli küsimus"Kuhu lähevad angerjad kudema?" Vastus oli Kõrbesse. Kuid ma arvan et see vasrus oli sellepärast kirjutatud et ma ei teadnud õiget vastust ning panin midagi naljapärast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nähh, alati ei pea nii pessimistliku ja negatiivse käitumisega olema. Muidugi on see kurb, et nii on läind, kuid see on ka väga naljakas. Arvan, et need on lihtsad mõned laused, välja nopitud suuremate tekstide seest vms. Aga nagu öeldakse, kordamine on tarkuse ema, nii et tsiteerige veel mõttevälgatusi, mis meeldivad :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nähh, alati ei pea nii pessimistliku ja negatiivse käitumisega olema. Muidugi on see kurb, et nii on läind, kuid see on ka väga naljakas. Arvan, et need on lihtsad mõned laused, välja nopitud suuremate tekstide seest vms. Aga nagu öeldakse, kordamine on tarkuse ema, nii et tsiteerige veel mõttevälgatusi, mis meeldivad :)

Ei no ma lihtslat tahan õelda, et need kes selliseid asju kirjutasid ei pruugi mingid idioodid olla ;) Kui vastust ei tea paneb mõni naljapärast mingi imeliku vastuse. Mõni inimene on mingist suuremast kontrolltööst nii närvis, et teeb selliseid lolle vigu ;) Aga jahm , ma ei viitsi enam vaielda:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahan näha inimest kes 10. aastasena pole midagi lolli kirjutand. See veel ei tähenda et IQ on madal. Leitsin paar kuud tagasi ühe bioloogia töö kus oli küsimus"Kuhu lähevad angerjad kudema?" Vastus oli Kõrbesse. Kuid ma arvan et see vasrus oli sellepärast kirjutatud et ma ei teadnud õiget vastust ning panin midagi naljapärast.

Üks asi on see mis sa 10. aastaselt kirjutad (ehk 3. või 4. klassis). Aga ega need pole kümne aastase poolt kirjutatud - vaid tunduvalt vanemate inimeste poolt.

Lollus lolluse otsa.Mõtle oma peaga ka nüüd.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pigem on see EQ ehk emotsionaalne intelligentsus.IQ on pigem suutlikus teatud tüüpi (matemaatilisi) ülessandeid lahendada.

tundub et pidevalt tehakse eksimusi mõistega IQ.

Muudetud kasutaja matroxx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvatavasti põhikooli, sest gümnaasiumisse sellised ei tohiks saada.

Siingi foorumis võib palju seesuguseid inimesi kohata. :)

Muidu kümnenda klassi bioloogias õppiti neid DNAd ja RNAd ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahan näha inimest kes 10. aastasena pole midagi lolli kirjutand. See veel ei tähenda et IQ on madal. Leitsin paar kuud tagasi ühe bioloogia töö kus oli küsimus"Kuhu lähevad angerjad kudema?" Vastus oli Kõrbesse. Kuid ma arvan et see vasrus oli sellepärast kirjutatud et ma ei teadnud õiget vastust ning panin midagi naljapärast.

Ma saan aru küll, et enamus on naljapärast kirjutatud aga need kirjavigadega on vähe kahtlased :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
poole ikka. Sinu inteligentsi ma ei tahaks. Kuidas näeb sinu inteligents välja defineeri.

Heaküll - Aitab OT'st.

Vaevalt sulle annab midagi selgeks teha.

Muidu kümnenda klassi bioloogias õppiti neid DNAd ja RNAd :)

Novot ;) Sellise vanuse juures peaks juba nagu teadma, mis sousti kirjutad oma hindelisse töösse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mutt oli väike ja pime. Ta ei olnud kuri. Ta tegi lihtsalt hästi oma tööd. Tema selle puualuse ära õõnestaski ja puu kukkus Rähnile peale. Sellest ei saanud keegi teada ja sellepärast ei antud talle ka peksa. Talle anti üldse harva tappa. Tihedamini lihtsalt hirmutati. Aga teda oli väga raske hirmutada, sest ta oli ju pime ja ei näinud et teda püüti hirmutada. Kui teda ei õnnestunud hirmutada, siis muutusid loomad väga kurvaks. Ja andsid Karule peksa. Sest et neil oli väga kurb olla. Ühekorra tahtis ka Karu Mutti hirmutada. Aga Mutt ei ehmunud. Sest, et Karu oli ta ära tapnud. Kogemata. Sest, et Karu oli väga kohmakas. Ja loomad andsid talle väga kõvasti peksa. Vaatamata sellele, et Karu ütles, et ta tegi nalja.

Halb, kui vahel nalju ei mõisteta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahan näha inimest kes 10. aastasena pole midagi lolli kirjutand. See veel ei tähenda et IQ on madal. Leitsin paar kuud tagasi ühe bioloogia töö kus oli küsimus"Kuhu lähevad angerjad kudema?" Vastus oli Kõrbesse. Kuid ma arvan et see vasrus oli sellepärast kirjutatud et ma ei teadnud õiget vastust ning panin midagi naljapärast.

Keenius oled.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Irw, kust kyll sellised välja tulevad:D

Helmest.

Tõesõna, kogu see kraam on ühe õpetaja kevadine saak.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×