Jump to content
Kaspar90

Jõutreening hommikuti

Recommended Posts

Tere Ott!

Küsimus oleks järgmine - kuidas suhtud jõutreeningu tegemisse hommikul enne sööki? On sul olnud endal sellega kokkupuuteid või on see suhteliselt vastunäidustatud? Aeroobset, nagu Sinu treeningkavadestki välja võib lugeda, eelistad teha hommikuti. Ise naudin samuti hommikujooksu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere Ott!

Küsimus oleks järgmine - kuidas suhtud jõutreeningu tegemisse hommikul enne sööki? On sul olnud endal sellega kokkupuuteid või on see suhteliselt vastunäidustatud? Aeroobset, nagu Sinu treeningkavadestki välja võib lugeda, eelistad teha hommikuti. Ise naudin samuti hommikujooksu.

Mina teen jõutrenni neljal hommikul enne sööki ja aeroobset teen kahel korral õhtuti. Lisaks paar erinevat trenni. Ma leian, et jõutreening hommikul annab parema tulemuse, kui see, et aeroobne hommikul ja jõud õhtul. Ei jaksakski hommikul aeroobset teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere Ott!

Küsimus oleks järgmine - kuidas suhtud jõutreeningu tegemisse hommikul enne sööki? On sul olnud endal sellega kokkupuuteid või on see suhteliselt vastunäidustatud? Aeroobset, nagu Sinu treeningkavadestki välja võib lugeda, eelistad teha hommikuti. Ise naudin samuti hommikujooksu.

Ma pole küll Ott aga minu arvamus jõutrennist enne päva esimest einet on, et see on mõttetus. Esiteks oled saa niikuinii energiast tühi kuna sa oled väga väga mitu tundi sisuliselt paastunud ning sa tahad sellele veel otsa ülimalt rasket trenni teha. Kui selline tegevus otseselt ohtlik pole, siis kohe kindlalt kannatab treeningu kvaliteet väga tugevalt kui sa pole söönud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×