Jump to content
ants16

Biitseps

Recommended Posts

Probleem siis nimelt biitsaga. Triits kasvab eriti hästi, teised lihased enamvähem normaalselt.

Olen proovinud biitsale super-seeriaid. Olen proovinud panna ta eraldi päevale, olen pannud ta rinna päeval, hetkel on ta selja päeval - aga no ei kasva. Olen teinud pikki seeriaid 4x10 ja ka lühikesi 3x8. Juhe täiesti koos... Kas asi võib geenides olla, et biits ei "tahagi" kasvada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Probleem siis nimelt biitsaga. Triits kasvab eriti hästi, teised lihased enamvähem normaalselt.

Olen proovinud biitsale super-seeriaid. Olen proovinud panna ta eraldi päevale, olen pannud ta rinna päeval, hetkel on ta selja päeval - aga no ei kasva. Olen teinud pikki seeriaid 4x10 ja ka lühikesi 3x8. Juhe täiesti koos... Kas asi võib geenides olla, et biits ei "tahagi" kasvada?

Minul pani biitsa kasvama 2*6 kava...ning biitsale ainult 1-2 harjutust. Proovi seda, äkki aitab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täpselt sama jutt mul, ju siis geenides, mis teha. mul üldse teistmoodi ka biits mul on lai, aga kõrge pole üldse. mingit "õuna" ei teki mul. :blink:

Mul on täpselt sama lugu. Mul on väga pikk biitseps, ja seda nn mäge pole eriti. See on jah väga palju geenides.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõuatõmbed köie/rätikuga teevad ka kõige peenikesemad käed jämedaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lõtv biits peabki olema pikk ..pingutades muutub ümaraks/teravaks!

Liiga terav pole ka jällegi eriti ilus mu meelest. Mitte, et ma mõtlen nüüd nagu nuga, saate aru küll :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On see garanteeritud ikka iga inimese puhul :blink:

Lõuatõmbed köie/rätikuga teevad ka kõige peenikesemad käed jämedaks.
Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noo, kes natuke anatoomiat tunneb, teab, et õlavarre kakspealihase peamine funktsioon ei ole mitte käe kõverdamine üle küünarliigese vaid hoopis käsivarre supinatsioon.Käe kõverdamine küünarliigesest on hoopis brachialise funktsioon, biitseps on dünaamiline stabilisaator sellisel juhul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul ka see probleem mul biitseps pikk aga ei kasva, jõudu on rohkem biitsepsis kui mõnel kellel on päris hästi arenend ei saa aru mis jama on.

Ju siis on närvisüsteem hästi arenenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul ka see probleem mul biitseps pikk aga ei kasva, jõudu on rohkem biitsepsis kui mõnel kellel on päris hästi arenend ei saa aru mis jama on.

suurus ei näita siiski biitsepsi jõudu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lõuatõmbed köie/rätikuga teevad ka kõige peenikesemad käed jämedaks.

peaks proovima köie / rätikuga siis; seni tavalised lõuatõmbed pole eriti efektiivsed kätele olnud, kui tavalised biitsa harjutused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Biits ei kasvanud endalgi eriti aga kui hakkasin tegema 1kord nädalas,suure raskusega ja max 6 kordust siis hakkas vaikselt tulema.Biits tahab suurt raskust ja vähe kordusi,muidu eriti ei kasvagi ja need kõie jne lõuatõmbeid ei kujuta ise kah ette,kui siis ainult nii et need treenivad käsivart rohkem..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siiski ei saa peale vaadates määrata inimese jõudu.

BTW, Kuidas need köiega/rätikuga lõuatõmbed välja peaksid nägema?

Enamasti saab küll :blink:

Mingi väike vibalik ei ole siiamaani veel eriti äktsion kutt olnud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rätikuga lõuatõmbed:

Ja jõud on siiski peamiselt närvisüsteemi efektiivsuse näitaja.Kõige suuremat jõudu njuutonites mõõdetult inimeste puhul rakendavad olümpiatasemel tõstjad rebimise teises faasis. Kõige kergem kaaluklass meestel on seal kuni 56kg ning nad tõstavad üle sajakiloseid raskusi pea kohale. Suurus määrab jõu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×