Jump to content
Alger025

Fittide kohta.

Recommended Posts

Lambist peaaegu 500 fitti kadunud, keegi oskab nõu anda ?

Ega selle teema kohta ei oska ilmselt keegi rohkem nõu anda kui Rebane või Indrek. Ma arvan, et sa laimasid mõnes ona kirjutises Rebase tööd või midagi sellist :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nali naljaks :blink: Tegelikult suht masendus no, kindlasti on välistatud kellegi laimamine vms, pole sellistes teemades üldse postitanudki. Jama värk!

Kellelgi äkki sinu kasutaja parool vms? logis sisse ja tegi tühjaks? Ns vaevalt midagi ära kaob...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin on ju kirjas ka, et kui on märgata kunstlikku fittide kogumist võivad moderaatorid fitte hoopis vähendada.

Paraku oleme nende mängumaal ja peame arvestama sellega, mis ühel päeval on ei pruugi enam teisel mitte olla :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega selle teema kohta ei oska ilmselt keegi rohkem nõu anda kui Rebane või Indrek. Ma arvan, et sa laimasid mõnes ona kirjutises Rebase tööd või midagi sellist :blink:

et sa laimasid mõnes "ona" kirjutises :huh: Kuida seda nüüd tõlkida :P? Ära mult fitte ära võta:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on FIT.'idega seoses küsimus/probleem. Kuhu pöörduda?

Kui tegemist on FIT.'idest tingitud probleemiga (ei saa neid kasutada; pole arvele laekunud; ei lase FIT.'e poodi üle viia) kontakteeruda Fitness.ee webmasteriga aadressil webmaster@fitness.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on FIT.'idega seoses küsimus/probleem. Kuhu pöörduda?

Kui tegemist on FIT.'idest tingitud probleemiga (ei saa neid kasutada; pole arvele laekunud; ei lase FIT.'e poodi üle viia) kontakteeruda Fitness.ee webmasteriga aadressil webmaster@fitness.ee

vastus ju täiesti olemas. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin on ju kirjas ka, et kui on märgata kunstlikku fittide kogumist võivad moderaatorid fitte hoopis vähendada.

Paraku oleme nende mängumaal ja peame arvestama sellega, mis ühel päeval on ei pruugi enam teisel mitte olla :blink:

Ma ei tea, kuidas teiste moderaatoritega, aga mina küll ei saa (või ei oska?) fitte ära võtta või juurde anda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vabandan. Uurisin tiba ringi ja tõepoolest on mingi error nendega juhtunud. Keegi pole eemaldanud aga arvel sul ka neid pole. Parandan vea ja lisan puuduvad numbrid taas kontole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vabandan. Uurisin tiba ringi ja tõepoolest on mingi error nendega juhtunud. Keegi pole eemaldanud aga arvel sul ka neid pole. Parandan vea ja lisan puuduvad numbrid taas kontole.

Suured tänud! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis krdi värk siin toimub, juba teist korda paari nädala jooksul võetakse mult fitid ära ilma ühegi põhjuseta, seekord siis 115 fitti :( ? TAHAKS põhjendust!

Prügikastis on suur hulk postitusi sinult, ilmselt on keegi natuke foorumit puhastanud. Postide sisu vaadates on nende koht tõesti prügikastis. Tundub et modereerimise kvaliteet on paranenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Prügikastis on suur hulk postitusi sinult, ilmselt on keegi natuke foorumit puhastanud. Postide sisu vaadates on nende koht tõesti prügikastis. Tundub et modereerimise kvaliteet on paranenud.

Arusaadav, kõike järeldades tuleks nõu andmine jätta vaid miinimum bakalaureuse kraadiga kehakultuuri teadlastele. Mina küll ei leia, et alla selliste teadmistega inimene võiks üldse kellegile nõu anda. Kihvt on see, et oma arvamuse avaldamine on FOORUMIS keelatud, saan aru valesti soovitamisest, aga jah, see selleks :D Oleme rahul sellega, mis on ja viitsimist moderaatoritele postituste kustutamiseks ;)!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arusaadav, kõike järeldades tuleks nõu andmine jätta vaid miinimum bakalaureuse kraadiga kehakultuuri teadlastele. Mina küll ei leia, et alla selliste teadmistega inimene võiks üldse kellegile nõu anda. Kihvt on see, et oma arvamuse avaldamine on FOORUMIS keelatud, saan aru valesti soovitamisest, aga jah, see selleks :D Oleme rahul sellega, mis on ja viitsimist moderaatoritele postituste kustutamiseks ;)!

Sinu probleemiks on see, et sa räägid, kuid ei ütle mitte midagi. Valdav enamus sinu postitusi teemasse mitte midagi uut ei lisa, vaid on liigseks ballastiks. Enamik postitusi on stiilis "ma arvan sama". Igaüks võib igas teemas kirjutada "ma arvan sama", see ei anna teemale väärtust juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kolmas kord, kui minu kontolt kaovad fitid. Seekord siis u. 200 fitti. Esimene kord kadus peaaegu 500 (sain õnneks tagasi), teine kord kadus 120 (nendest ei tehtud väljagi). Tahaks natuke selgitusi saada. Miks toimub selline asi siin saidil ja kelle poole peaksin pöörduma ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uurin asja.

Edit: Panin veapüüdmise peale, kui midagi taaskord ilmneb, tee häält läbi erasõnumi või siis soovitatavalt parem on kohe e-mail saata rebane'ät'fitnesss.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Uurin asja.

Edit: Panin veapüüdmise peale, kui midagi taaskord ilmneb, tee häält läbi erasõnumi või siis soovitatavalt parem on kohe e-mail saata rebane'ät'fitnesss.ee

Ma tänan, et aega leidsid uurida. Edaspidi siis saadan e-maili, kui peaks taoline asi juhtuma, kuid loodan kõige paremat!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmm kas võib siis nii olla, et OSTAN fitte ja tasapisi kaovad ära hiljem, nii et ei pane tähele? See oleks küll aus ja seaduslik :D

Teadlikult KEEGI ei eemalda kasutajatelt FIT.'e. Ka ei ole võimalik momendil poest FIT.'e osta, nii et sellega ei tohiks probleeme momendil tekkida. Tõenäoliselt on koodis/süsteemis mingisugune väiksemat sorti putukas sees. Jälgin töötavate skriptide tööd. Momendil ei oska rohkem asja kommenteerida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juhtus selline asi, et oli 531 krooni eest fitte. Konto all näitas, et on, aga poes näitas, et ei ole false või midagi ja fiti topis ka nagu ei olnud. Mõltesin, et äkki konto deaktiveeritud panin konto alt aktiveeri konto ja kadusid kõik Fitid. Kas nüüd olengi oma Fittidest ilma ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Juhtus selline asi, et oli 531 krooni eest fitte. Konto all näitas, et on, aga poes näitas, et ei ole false või midagi ja fiti topis ka nagu ei olnud. Mõltesin, et äkki konto deaktiveeritud panin konto alt aktiveeri konto ja kadusid kõik Fitid. Kas nüüd olengi oma Fittidest ilma ?

Kirjuta info@fitness.ee , saad vastused oma küsimustele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kirjuta info@fitness.ee , saad vastused oma küsimustele.

Rebane eelnevalt on fittide probleemi kohta kirjutanud:

Uurin asja.

Edit: Panin veapüüdmise peale, kui midagi taaskord ilmneb, tee häält läbi erasõnumi või siis soovitatavalt parem on kohe e-mail saata rebane'ät'fitnesss.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×