Jump to content
martin1333

Ott Kiivikas jätkab enda kallal peitlitööd

Recommended Posts

Ott on tõesti äärmiselt laia silmaringiga inimene, üks vähestest, kes suudavad murda murda klišeed lollidest sportlastest. See töö mis on tehtud jõusaali kui elustiili turustamisel on tegelikult ikka tohutu.

Ilmselt oleks Otil ainest teha tulevikus (peale sportlaskarjääri lõppu) korraliku karjääri ka poliitikas.

NB! seda nüüd hästi ei usu, et TRM-l Pulleritsi võidaksid, see on ilmselt isegi Kalmusel tänasel päeval keeruline, ilma eriettevalmistuseta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Sinu küljes kinni" kui kaua see jätkub? Et esimene saade nagu alati huvitav. Rohkem nagu endal huvi järgmiste seeriate vastu pole, ootan jälle midagi uut. Ma loodan, et Otil ka viskab sama nali pika peale üle. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugesin selle loo läbi ja vahelduseks väga hea teema. Usun, et tavainimeste väärarvamused sellest spordist ja sportlastest said jälle tugeva tagasilöögi. Otile edu teletöös ja tegelikult, miks mitte: OTT PRESIDENDIKS! :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugesin selle loo läbi ja vahelduseks väga hea teema. Usun, et tavainimeste väärarvamused sellest spordist ja sportlastest said jälle tugeva tagasilöögi. Otile edu teletöös ja tegelikult, miks mitte: OTT PRESIDENDIKS! :blink:

Heh, vb tulevikus tõesti presindent, aga hetkel liiga noor ta selleks ametiks_:huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui õigesti mäletan, siis esimest korda kohtusin Otiga 1995. aasta Eesti meistrivõistlustel, kui tulin ainumat korda Eesti absoluutseks meistriks. Vähemalt juttu sai siis kindlasti temaga esimest korda aetud. Mingil hilisemal võistlusel, kui ta oli vist tulnud juunioride absoluutseks võitjaks, seisis ta minu kõrval laval ja küsimusi sadas lakkamatult. Umbes nii, et kuidas treenid, mida sööd, kui palju su biitsa ümbermõõt on.

1996. aasta Eesti karikavõistlustel oli tema hääl fännina saalist kõige selgemalt lavale kosta: «Marek on kõige parem!!! Maarek, Maarek, Maaarek!» Ja terve saal karjus tema järgi. Pärast seda võistlust hakkasime juba tihedamalt suhtlema.

Mingi aeg helistas noor Kiivikas mulle lausa igal õhtul, rääkis oma treeningutest ja muudest seiklustest. Ega ma suurt võimalust vahele rääkida saanudki, ümisesin vaid «mhmh» ja «jajah».

Ott su kunagine iidol oli siis kalmus?

Muudetud kasutaja maxcar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui õigesti mäletan, siis esimest korda kohtusin Otiga 1995. aasta Eesti meistrivõistlustel, kui tulin ainumat korda Eesti absoluutseks meistriks. Vähemalt juttu sai siis kindlasti temaga esimest korda aetud. Mingil hilisemal võistlusel, kui ta oli vist tulnud juunioride absoluutseks võitjaks, seisis ta minu kõrval laval ja küsimusi sadas lakkamatult. Umbes nii, et kuidas treenid, mida sööd, kui palju su biitsa ümbermõõt on.

1996. aasta Eesti karikavõistlustel oli tema hääl fännina saalist kõige selgemalt lavale kosta: «Marek on kõige parem!!! Maarek, Maarek, Maaarek!» Ja terve saal karjus tema järgi. Pärast seda võistlust hakkasime juba tihedamalt suhtlema.

Mingi aeg helistas noor Kiivikas mulle lausa igal õhtul, rääkis oma treeningutest ja muudest seiklustest. Ega ma suurt võimalust vahele rääkida saanudki, ümisesin vaid «mhmh» ja «jajah».

Ott su kunagine iidol oli siis kalmus?

Nii on ta kunagi maininud jah, et OLIN , kas just iidol aga mingis mõttes eeskujuks:) , üks paljudest. See on suur au. Ja seda ilma naljata.

Otile aga EDU kõiges! Ka see on öeldud ilma naljata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii on ta kunagi maininud jah, et OLIN , kas just iidol aga mingis mõttes eeskujuks:) , üks paljudest. See on suur au. Ja seda ilma naljata.

Otile aga EDU kõiges! Ka see on öeldud ilma naljata.

Tüütu ei olnd kui ta igaõhtu helistas ja ise midagi vastu rääkida ei saand:D?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah Marek Kalmus oli üks mu suurimaid iidoleid kui kulturismiga alustasin. Eks ma fännasin vähemal või rohkemal määral ka teisi sellel ajal tipus olnud kulturiste, nende seas ka Jaanus Mummi. Alates 1997 a. muutusin Kalmusele konkurendiks - siis ei sobinud ju enam fännata :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah Marek Kalmus oli üks mu suurimaid iidoleid kui kulturismiga alustasin. Eks ma fännasin vähemal või rohkemal määral ka teisi sellel ajal tipus olnud kulturiste, nende seas ka Jaanus Mummi. Alates 1997 a. muutusin Kalmusele konkurendiks - siis ei sobinud ju enam fännata :huh:

Enda iidolile konkurentsi pakkuda, võib päris hea tunne olla :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Legendaarne Arnold fännas ju Reg Parki - hiljem laval ta teda ka võitis (sõbraks jäid nad eluajaks). Ma arvan ,et ka noortel peabki olema motivatsioon võita oma iidolit, see viibki ala edasi.... :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii on ta kunagi maininud jah, et OLIN , kas just iidol aga mingis mõttes eeskujuks:) , üks paljudest. See on suur au. Ja seda ilma naljata.

Otile aga EDU kõiges! Ka see on öeldud ilma naljata.

sa lubasid , ju ,et jääd suurimaks meheks eestis :blink:

*legendina *

minu lubadus oli , et tulen ja näitan , milleks suudan :P ära sa lase muid mööda endast :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sa lubasid , ju ,et jääd suurimaks meheks eestis ;)

*legendina *

minu lubadus oli , et tulen ja näitan , milleks suudan :D ära sa lase muid mööda endast :D

No aga ma ju olengi teatud mõttes suurim. Tõenäolislt jään selleks ka väga pikaks ajaks veel. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×