Jump to content
j6ujunn

kinnisidee?

Recommended Posts

Jõujunn kui sa kunagi nii palju kaalusid miuksed suu muudaatused kaaluga on see huvitab mind kõik jõutõmbe rinnalt surumise ja kükide suurenemine võiksid selle siia välja tuua päris huvitav oleks vaaata kuidas inimene areneb ning mõned pildid:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõujunn kui sa kunagi nii palju kaalusid miuksed suu muudaatused kaaluga on see huvitab mind kõik jõutõmbe rinnalt surumise ja kükide suurenemine võiksid selle siia välja tuua päris huvitav oleks vaaata kuidas inimene areneb ning mõned pildid:D

ok võib kuskilt saada kah,eks mingi päev otsin ylesse oma treeningpäeviku ja pildid-see on maal,aga võin panna kyll :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ok võib kuskilt saada kah,eks mingi päev otsin ylesse oma treeningpäeviku ja pildid-see on maal,aga võin panna kyll :blink:

palju kaal enne oli ja palju praegu? selle võid siia kohe tuua ,et huvi tekitada:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ok võib kuskilt saada kah,eks mingi päev otsin ylesse oma treeningpäeviku ja pildid-see on maal,aga võin panna kyll :blink:

Palju sa praegu kaalud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
palju kaal enne oli ja palju praegu? selle võid siia kohe tuua ,et huvi tekitada:D

kaal on mul olnud väga kõikuv,olen olnud kõige suuremas 125kg ja vähimas 95kg.Hetkel 115kg kuskil.Mind huvitab lihtsalt keha arendamine,midagi erilist ei ole,nõrk ka ei ole :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju sul kükk-surumine-jõutõmme on?

kükk 210kg,surumine 140kg,jõutõmme 240kg

Lollisti tegin et nii käest ära lasin end varem tulemused oleks palju suuremad

Muudetud kasutaja j6ujunn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päriskõvad tulemused. Kui pikk jõusaali staas seljataga?

umbes nii, aasta 17a,siis aasta 19a ja nyyd aasta praeguseni.Saan 22 varsti.Nii et järjepidevalt ei ole.Nüüd tunnen et tahan jälle tugevamaks saada ja järjepidevalt.Samas juba 15 a olin tugev siis tegin eriala trenni,kuuli.Igatahes potensiaali pole ära kasutand,pealegi olen varem nii valesti toitunud,treeninud et jumal halasta.Järjepidavus,järjepidavus on võti...

Muudetud kasutaja j6ujunn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis arvate nendest inimestest kes ytlevad mulle ja paljudele asjaarmastajatele et panen liiga palju rõhku trennile,toidulisadele ja toidule.Elan sellise ringkonna sees et soovitatakse vähem trennile pyhenduda ja vähem süüa.See aga oleks minu arvamuse vastu.Mul üldiselt enamus perest ja tuttavatest arvavad et see kehaehitmaine on rumalus,lollus.Et sellised inimesed on mõtetud ja rumalad ja eluraiskajad.KAs peaks nõustuma???Või mida arvate teie vennad kehaehitajad?

Tänan!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina arvan, et sport on osa elust, kuid mitte elu ise. Kui elus peale spordi mitte midagi ei tee, siis jääd ikka paljust ilma. See ei tähenda muidugi, et ei ole mõistlik tõsiselt spordiga tegeleda (ka tipptasemel), tervislikult toituda jne. Ei ole mõistlik areneda vaid ühes suunas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina arvan, et sport on osa elust, kuid mitte elu ise. Kui elus peale spordi mitte midagi ei tee, siis jääd ikka paljust ilma. See ei tähenda muidugi, et ei ole mõistlik tõsiselt spordiga tegeleda (ka tipptasemel), tervislikult toituda jne. Ei ole mõistlik areneda vaid ühes suunas.

ok,aga ikka arendan ka vaimu ja must arvatakse halba seetõttu et tegelen nii intensiivlelt spordiga.Närvi ajab :blink:.Eriti ajatakse paska toitumise kohta,et söö 2-max 3 päevas ja muidu ylesöömine.Toitun tervislikult ja 6x päevas.Koguaeg tehakse maha minu eluviisi ja seda sporti mida armastan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ok,aga ikka arendan ka vaimu ja must arvatakse halba seetõttu et tegelen nii intensiivlelt spordiga.Närvi ajab :).Eriti ajatakse paska toitumise kohta,et söö 2-max 3 päevas ja muidu ylesöömine.Toitun tervislikult ja 6x päevas.Koguaeg tehakse maha minu eluviisi ja seda sporti mida armastan.

Kui need inimesed ei mõista, siis kas sa pead nendega läbi käima?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui need inimesed ei mõista, siis kas sa pead nendega läbi käima?

osad on mu pereliikmed,nii et pole eriti lootust nendega mitte käija läbi,kuid vahest kogu selle negatiivsusega mis suhtutatkse on tunne anda alla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No sa pole ainuke. Minu pereliikmed (ema peamiselt) suhtuvad umbes samamoodi. Isa mingil määral mõistab, miks ma sellega tegelen, aga ütleb alati, et ära üle pinguta, hoia ennast, ära võistle nii palju jne. Ema ei taha aga spordist midagi kuulda ja ka söömise (ja eriti toidulisandite) kohta teeb samu märkusi. Nii kaua, kui ma spordiga tegelenud olen, olen ka alati kannatanud emapoolseid kommentaare. Sõbrad-tuttavad suhtuvad aga normaalselt (või siis ei julge midagi öelda).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No sa pole ainuke. Minu pereliikmed (ema peamiselt) suhtuvad umbes samamoodi. Isa mingil määral mõistab, miks ma sellega tegelen, aga ütleb alati, et ära üle pinguta, hoia ennast, ära võistle nii palju jne. Ema ei taha aga spordist midagi kuulda ja ka söömise (ja eriti toidulisandite) kohta teeb samu märkusi. Nii kaua, kui ma spordiga tegelenud olen, olen ka alati kannatanud emapoolseid kommentaare. Sõbrad-tuttavad suhtuvad aga normaalselt (või siis ei julge midagi öelda).

mnjah eks see paljudel..kõige parem lahendus on sündida sportlaste perre.Mina oma pojal,tütrel küll piiranguid ei pane.Pigem toetaks,narkarid ja alks on halb,mitte sport.Jeesas! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
naised saadavad mind pikalt kui saavad mind tundma :)

Siis tuleb saalist omale naine leida- armastus ja elustiil ühendada! ;) Siis pole kunagi pobleemi, et sina tahad treenida, tüdruk aga ootab üksi kodus. Või siis et tüdruk tahab burksi, aga sina sööd oma kana ja saad sõimata, et liiga tervislik oled. Sööte koos tervislikult, treenite koos, naudite vahel ka mõne burksi koos, easy ;)

Vanematega muutuvad suhted kindlasti spordi suhtes paremaks, kui omaette elama asud (lähed kõrgkooli vms)- siis nad ei muretse enam niipalju!

Sõpradega on nii, et kes lepib, see lepib ja kes ei- see ei. Kui elad selle ala sees, siis ajapikku tekib sulle ka sama ala harrastavaid uusi sõpru- ja usu, see motiveerib sind veel enamgi! Aeg loksutab kõik paika, sina keskendu vaid sellele, mida sa armastad ja õigeks pead.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis tuleb saalist omale naine leida- armastus ja elustiil ühendada! ;) Siis pole kunagi pobleemi, et sina tahad treenida, tüdruk aga ootab üksi kodus. Või siis et tüdruk tahab burksi, aga sina sööd oma kana ja saad sõimata, et liiga tervislik oled. Sööte koos tervislikult, treenite koos, naudite vahel ka mõne burksi koos, easy ;)

HAHA.!!Parim post!! :) ..eks peab leidma kyll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis tuleb saalist omale naine leida- armastus ja elustiil ühendada! :) Siis pole kunagi pobleemi, et sina tahad treenida, tüdruk aga ootab üksi kodus. Või siis et tüdruk tahab burksi, aga sina sööd oma kana ja saad sõimata, et liiga tervislik oled. Sööte koos tervislikult, treenite koos, naudite vahel ka mõne burksi koos, easy ;)

Vanematega muutuvad suhted kindlasti spordi suhtes paremaks, kui omaette elama asud (lähed kõrgkooli vms)- siis nad ei muretse enam niipalju!

Elan omaette, aga kui vanemate juures käin, siis ikka käib sama jutt nagu alati - sööd steroide, narkomaan, tapad tervist, maks ja neerud läbi, varsti oled küürakas jne jne. Vaielda on mõttetu.

Õnneks ma olen selline inimene, et mind on võimatu kuidagi mõjutada, kui mul oma nägemus või visioon on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ok,aga ikka arendan ka vaimu ja must arvatakse halba seetõttu et tegelen nii intensiivlelt spordiga.Närvi ajab :).Eriti ajatakse paska toitumise kohta,et söö 2-max 3 päevas ja muidu ylesöömine.Toitun tervislikult ja 6x päevas.Koguaeg tehakse maha minu eluviisi ja seda sporti mida armastan.

eks tavaliselt ongi need `kõige targemad`kes asjast midagi ei tea:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Elan omaette, aga kui vanemate juures käin, siis ikka käib sama jutt nagu alati - sööd steroide, narkomaan, tapad tervist, maks ja neerud läbi, varsti oled küürakas jne jne. Vaielda on mõttetu.

Õnneks ma olen selline inimene, et mind on võimatu kuidagi mõjutada, kui mul oma nägemus või visioon on.

alessandro mis ala mees sa oled(kuturism,tõstesport?) ja palju vanust?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×