Jump to content
j6ujunn

kinnisidee?

Recommended Posts

Minu arvamus selline,et inimestel on lihtsalt kade kõrvalt jägida kuidas sa suudad korralikult trennis käia,toituda ja reziimi pidada.Neil endil ei ole iseloomu,et elada tervisliku elu ja muretseda oma väljanägemise pärast.Oleksid oma poiss kui poe taga õlut paneksid ja suitsu tõmbaksid.Just selline eluviis peaks inimestele vastik olema aga ei, nii ei pea ju ennast millekski sundima,toitumist jälgima jne.Arusaamatu on muidugi ka see kui oma pere toetust sportimisel ei ole.Kas tõesti keegi ei näe ei kuule kui palju on joodikuid,narkomaane,kodutuid...

Kui suudad ennast eraldada sellest üldisest "hallist" massist,siis pannaksegi sind rohkem tähele.Tunne täiel rinnal rõõmu ,et oled nendest üle oma vaimu ja jõuga,ilkumise peale ainult naera.Ütle nii,et näeme 10 aasta pärast ja vaatame siis kuidas keegi meist elab ja välja näeb.

Jõudu ja kindlameelsust sulle!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arvamus selline,et inimestel on lihtsalt kade kõrvalt jägida kuidas sa suudad korralikult trennis käia,toituda ja reziimi pidada.Neil endil ei ole iseloomu,et elada tervisliku elu ja muretseda oma väljanägemise pärast.Oleksid oma poiss kui poe taga õlut paneksid ja suitsu tõmbaksid.Just selline eluviis peaks inimestele vastik olema aga ei, nii ei pea ju ennast millekski sundima,toitumist jälgima jne.Arusaamatu on muidugi ka see kui oma pere toetust sportimisel ei ole.Kas tõesti keegi ei näe ei kuule kui palju on joodikuid,narkomaane,kodutuid...

Kui suudad ennast eraldada sellest üldisest "hallist" massist,siis pannaksegi sind rohkem tähele.Tunne täiel rinnal rõõmu ,et oled nendest üle oma vaimu ja jõuga,ilkumise peale ainult naera.Ütle nii,et näeme 10 aasta pärast ja vaatame siis kuidas keegi meist elab ja välja näeb.

Jõudu ja kindlameelsust sulle!

ilus :) väga viis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh jah, eks vanemad ikka muretsevad ju. Lihtsalt mõned neist väljendavad end veidi teisiti kui teised. Minu ema suhtub asjasse ka samamoodi- alati kui on dieet, räägib, et ära endale ikka liiga tee ja puhka ka piisavalt jne. See on loomulik ja sellest tuleb aru saada.

Mõni vanem ehk pole väga kursiski, mida ja milleks vaja, neid tuleks ses teemas veidi siis valgustada. Et see, mida teed, on tegelikult ju kõik väga ok. Sport on ju tervislik, kuniks seda teed enda jaoks ja mõnuga (siinkohal ma ei käsitleks siis võistluseelset dieeti :))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lahe oleks kui kõik sellised oleks naq paljud spordimehed,naised kui siingi.Ega enamus targutajatest on paksud ja vormist väljas.ei tea eriti inimest kes oleks vormis ja halvustaks.Kõik kaagutajad on minu ringkonnas kas paksud,õlle limpsijad või läbutajad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lahe oleks kui kõik sellised oleks naq paljud spordimehed,naised kui siingi.Ega enamus targutajatest on paksud ja vormist väljas.ei tea eriti inimest kes oleks vormis ja halvustaks.Kõik kaagutajad on minu ringkonnas kas paksud,õlle limpsijad või läbutajad.

Targutajad olid, on ja jäävad. Küll kasvab sullegi paks nahk ja ühel hetkel sa lihtsalt ei pane neid tähele!

Sa vaata vaid, mis kommentaare kirjutati näiteks Delfis meie (EMV naisvõistlejate) kohta peale võistlusi- kes tormas oksendama, kes ropendas ja rõvetses niisama...so what? Mingu ja oksendagu siis terviseks :) Meie lähimas tutvusringkonnas ega ka kuskil jõusaalides pole sellist suhtumist kohanud, nii et kama kaks, mis väljaspool mõeldakse-tehakse.

Oma elu elad lõppude lõpuks ju ikkagi sina ise, nii et tulebki teha, nagu sul endal kõige mõnusam on ja las teised elavad nii nagu nemad tahavad! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eks üks asi on muidugi kadedus.sams jälle emad ei suuda leppida sellega et nende lapsed on suureks kasvanud.siis proovitaksegi leida igasuguseid viise kuidagi enda tahtmise järgi asju seada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui jõusaal iseenesest tekitab kinnisideed,et kohe kui oled selles lifestilis siis elad selle nimel,kas oleks mõtet sellisel inimesel kes katub sellisesse kinnisideesse jõusaali ja lihasearendusega seonduvalt yltse teha jõusaali?Kas oleks tark vahetada spordiala?Jõusaal on väga mõnus aga minu puhul tekitab see kinnisideed.Äkki teha ntx calisthenics trenni ja joosta jne(hoida vormi)?Krt raskevõitu on,ei oska nii trenni teha et ainult 2-3x nädalas trenni ja süüa lihtsalt tavaliselt.Selline tyyp olen kas kõik või mitte midagi :) .Lihas on ju nii kõva kui arengut näed,kui esimese arengu oled näinud siis ei saa lahti,ikka enam ja enam.Kui tegelesin ntx muu spordialaga siis ei olnud hullu midagi,kossu niisama lõbu pärast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×