Jump to content
Külaline

Küsimus kava sooritamise/puhkepäevade kohta

Recommended Posts

Külaline

Kasutasin ennem algajate kava. Nüüd aga soov edasijõudnute kava teha aga tekkis üks küsimus.

Kava enda aadress: http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rcise&nr=21

Kava all on kirjas sedasi

Kava teha soovituslikult 3 - 5 päeva nädalas, järgmine nädal alustad sealt kust pooleli jäid .
Peale trenni teha kindlasti ka venitusharjutusi. Võib teha kava süsteemis 3+1+2+1 st. kolm trenni + üks vaba + kaks trenni + üks vaba,
jätkad kava sealt kust pooleli jäid eelmine nädal

Võimalik on mul jõusaalis käia esmaspäevast reedeni.

Küsimus just selle kohta, et kas 1)käia siis jõusaalis E, T, K, R ehk siis 3 trenni 1 puhkus 1 trenn ja nädalavahetus tuleks 2 puhkust. Järgmine nädal otsast peale aga mitte nüüd kava algusest vaid sealt, kust kava pooleli jäi.

Või siis 2) Näiteks reede satub puhkepäev, siis oleks nädalavahetus veel lisaks 2 puhkepäeva (kokku 3 puhkepäeva).

(Või variant 3) E, K, R. Et siis nädalas kõik kohad korra läbi.)

Ehk oskab keegi mulle asja selgeks teha, et kuidas see süsteem siis tegelikult käib :D

Muudetud kasutaja taivox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa ei pea päevapealt jälgima seda kava ..tee ETKNR sees need 3 trenni korralikult ära(soovitatavalt siiski mitte järjest, kuna üsna mahukas on iga trenn) ning nv vaba, kuid muidugi võid ka 4-5trenni mingi aeg teha - jälgi enesetunnet. See, et kirjas on 3 trenni nädalas, on piltlik. Jälgi lihtsalt seda, et need trennid(1,2,3.) teeksid ikkagi selles järjekorras ning puhkus oleks piisav - see kui 2. või 3. päev lükkuvad nö uue nädala peale, ei muuda mitte midagi. Muidugi suuremad lihasgrupid(jalad, selg) võiksid natuke rohkem puhkust saada - 3-4ööpäeva juhul kui oled korraliklt läbi töötanud need. loodan, et said midagi aru mu jutust....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Sa ei pea päevapealt jälgima seda kava ..tee ETKNR sees need 3 trenni korralikult ära(soovitatavalt siiski mitte järjest, kuna üsna mahukas on iga trenn) ning nv vaba, kuid muidugi võid ka 4-5trenni mingi aeg teha - jälgi enesetunnet. See, et kirjas on 3 trenni nädalas, on piltlik. Jälgi lihtsalt seda, et need trennid(1,2,3.) teeksid ikkagi selles järjekorras ning puhkus oleks piisav - see kui 2. või 3. päev lükkuvad nö uue nädala peale, ei muuda mitte midagi. Muidugi suuremad lihasgrupid(jalad, selg) võiksid natuke rohkem puhkust saada - 3-4ööpäeva juhul kui oled korraliklt läbi töötanud need. loodan, et said midagi aru mu jutust....

Sain su jutust aru küll jah...targema nõuannet vaja oligi. Arvan, et teen ikkagi siis E, K, R. Sedasi tuleb iga nädal kava korra läbi ja taastusaega jääb ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa saaksid jõusaalis iga päev käia, siis mina isiklikult ei järgiks mingit x-korda nädalas kava.

Näiteks kui olen oma treeningu 3le päevale ära jaotanud, siis teeksin näiteks 3 päeva järjest trenni, võtaksin 2 päeva puhkust ja siis alustaks tsüklit uuesti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Kui sa saaksid jõusaalis iga päev käia, siis mina isiklikult ei järgiks mingit x-korda nädalas kava.

Näiteks kui olen oma treeningu 3le päevale ära jaotanud, siis teeksin näiteks 3 päeva järjest trenni, võtaksin 2 päeva puhkust ja siis alustaks tsüklit uuesti.

Mul on aga asi selles, et saan käia ETKNR...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on aga asi selles, et saan käia ETKNR...

Võid teha näiteks kolm päeva järjest trenni (iga päev eri keha osasid), võta üks päev vabaks ja siis viiendal päeval tee kerge kogukeha trenn. Seda muidugi juhul kui sa arvad, et 1x nädalas mingit kehaosa teha jääb väheseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×