Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Põhjamaade MV hõbemedal -90kg!

Recommended Posts

Eelvõistlus on läbi ja finaalid käimas, ise saan uuesti lavale ca 2 tunni pärast. Lühikokkuvõte toimunust.

Imre oli omal heal tasemel ja medalimees kindlasti - võita on raske, sest üks norrakas on väga hea tema katis.

Jüri - oli tubli, kutsti ette samuti nagu Imretki 4-5 korda, seega minusilma järgi on ta pronksmedali konkurentsis, loodame kõige paremat, natuke kohendame poseerimist ja grimmi tumedamaks.

Enda kohta niipalju, et ette kutsuti kõige rohkem kordi 5 korda, seega vett lendas jälle nagu multika kassil pisarad :D

Seega eeldan, et olen medalikonkurentsis, kuid milliseks lõppkoht kujuneb on raske öelda, sest väljakutset on nii segased, üks tiir enda arvates tugevatega ja siis teine tiir nõrgmatega, seega ei pane pilti kokku. Kuid enestunne hea ja samuti lihaste konditsioon, seega igaljuhul siiani hea võistlus.

Panen mõned pildid enne kui poisse saali toetama lähen.

Jüri

post-22-1255790061_thumb.jpg

post-22-1255790074_thumb.jpg

post-22-1255790086_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

How was it, Ott? How do you think your class will end? I mean in my eyes, even though -90 is REALLY competitive class, they took a bit weird comparisons...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris harjumatu pilt, Ott on pikim mees laval.) Eestlased on ikka KALEVIPOJAD pole midagi öelda. Ei Norra trollid ega Taani nolgid meie vastu saa. Sommidest rääkimata. Ootame parimaid uudiseid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tulemused siis sellised: Imre ja Jüri said 4.koha (kahjuks), Jürile oli see ehk kordaminek, kuid Imre oli oma headuses -vormi mõttes, kuid vastased olid ka tugevad (kindlasti oli klassikas see -180 cm kõvem kui pikk kategooria). Jürist on kahju, õhtuks panime parema grimmi, mees poseeris paremini, kuid kohta parandada ei suutnud, kuigi minu silme läbi väärinuks kindlasti 3. kohta. Imre esines nagu alati hästi (pean silmas poseerimist ja üldist laval olekut, kuid vastased olid ka kuivad ja hea proportsiooniga, seega täna nii, mis ei tähenda, et Imre MM ei võiks head kohta saada, sest tõenäoliselt ükski neist klassikutest MM ei lähe).

Minule tasuks hõbemedal - peab tunnistama, et seekord olen rahul, sest kaotasin jällegi Jerry Ossile, kes hiljem ka absoluutseks võitjaks krooniti, seega võin öelda, et kaotasin ainult absoluudi 1. kohale. Nägin, et seda päkapikk Mariust üritati kodus aidata (kuid ei olnud abiks ka 5 Norra kohtuniku, ju oli see minu tänane komapkt ikka parem, seega Marius 3 ja mina 2, koht). Kuna nägin kuidas hinnati Jüri katti, siis oleks olnud rahul juba ükskõikmis medaliga, kui vaadates pilte nägin, et ka kõige kirkam medal ei jäänud kaugele (st. midagi utoopilist ei olnud, ja maitse küsimus kes mida hindab), seega olen väga rahul, hea seis enne MM - i.

Panen mõned pildid enne kui põhku poeme, homme ei usu, et arvuti taha pääsen, sest oleme päeval OSLOS.

Kõigile tervitused, saabume homme kell 22.20 lennuga, seega kui keegi tahab käppa pihku panna, tere tulemast!!!

post-22-1255820141_thumb.jpg

post-22-1255820155_thumb.jpg

post-22-1255820169_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris harjumatu pilt, Ott on pikim mees laval.) Eestlased on ikka KALEVIPOJAD pole midagi öelda. Ei Norra trollid ega Taani nolgid meie vastu saa. Sommidest rääkimata. Ootame parimaid uudiseid!

Tõsi ta on ,et vaatsin ka posedowni pilte ja ütlesin ka teistele, et ma olen ju kõigist pikem 174 - 90kg (nagu korvpallur ja mitte natuke vaid mõnest mehed 10 või rohkemgi cm). :D

Mõtlesimegi kui nii edasi läheb , siis 20 aasta pärast on 140 cm -90 kg jõmmid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panin avalehele ka uudise, kuid pilt sai liiga suur ja ei saaseda kuidagi enam ära, seega kui kellegile see närvidele käib, siis palun vabandust! Küll homme keegi meie moderaatoritest selle väikseks teeb, tegemist ei ole valmisreklaamiga... :D

Tänud õnnitluste eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
OTT PALJU ÕNNE!! Hea uudis ennem magamaminekut!!

Tore - ehk tulevad paremad unenäod ka. Ma olen igaljuhul head ja paremat ennast juba täissöönud, seega uni ei taha kuidagi tulla... :D

Seega panen pilte...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×