Jump to content
tolkamid

rinnalt surumise max

Recommended Posts

sittagi sa vitali nii palju surud. 200 mehed ikka teavad ka mida seletavad. aga sina tükid ikka vapse iba ajama vahel. a muidu ma tegelt 13. issi käest küsisin järele. endal läks lugemine sassi. ma ju aint kümneni oskangi :))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen 14 aastane rullnokk ja ma surun 2x rohkem kui kui mu IQ on!!!!! normaalne!!!

OK teema on suht mööda, teine samasugune on olemas. hoidkem silmad lahti eks :)

Ja pealegi - Inimesed, muutke oma suhtumist. Katsuge mõistikumad olla ja ärge elage kõike siin välja. Aga nagu öeldakse: Mis meelel see keelel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis mõttes võimatu, et ma 9 aastaselt 205 surun, ma ei tea ma suudaks rohkem aga treener ütes et kettaid ei mahu rohkem kangile, 7 aastaselt olin juba aastaringselt sustaka, kasvuka, meta ja deca peal aga kes teab mis see treener mulle sisse süstis, ükspäev nägin kuidas mulle metaani kaerahelbepudru sisse "peideti" võistlustele ei plaani minna sest mind veel õue ei lubata keldrist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sa ei ole tähelepannud et siin tehakse rohkem nalja ja pakutakse üle kui tegelikult on!!!

Mis sa tead sellest mis 200kg surujad selletavad kas oled ka 200kg suruja et saad täpselt üelda mida selletavad!!!!!

Tegelikult surun max 170kg ja kavatsen võistlusel oma rekordid muuta!!!!

Inimestele soovitus, olge ikka tõsised forumis ja rohkem asjast kui naljast juttu!!!

Edu ja jõutõstjad võistlusel näeme!!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×