Jump to content
musmusmus

CGT10

Recommended Posts

Kui suur potsik müügis on? Kuskilt välja lugeda ei anna, kasutajate kommentaarides on näha kaht numbrit 450g ja 600g, kumb on õige? Ja kas fitshop spartas on müügil?

Muudetud kasutaja musmusmus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://www.bodybuilding.com/store/opt/cgt.html

Kui seal lehel võtad kombost, "600 gr", siis kuvatakse sama info, mis ka fitnessi veebi-kaupluses, kui võtta aga 450gr sealt kastist, antakse teine info, nimelt selline:

450 G Unflavored

Supplement Facts

Serving Size2Rounded Teaspoons(15g)

Servings Per Container30

Pakuks siis, et ilmselt 600 grammine toode on müügil siin?

Siin on maitsetu ja maitsega sama kreatiin sama hinnaga -425 krooni- muidu:

http://www.treenikodus.ee/index.php?page=s...t&Itemid=26

Pakun et siiski 600gr purk on, aga keegi fitness-team-ist kindlasti oskaks täpsustada, samas oleks muidugi hea, kui oleks veebikaamera, mida saaks sii nveebilehel juhtida, siis sõidaks kohe purgini ja näeks mitu grammi seal on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin ostsin eile viimase ära, tahtsin kahte, kuid sain ühe :D Sealt pole mõtet enne novembrit CGT-10t ega ota saanud ON tooteid oodata sain küsimisel teada.

Ise võtan seda ning minu arust on tegemist igati hea tootega. USAst netist tellisin nüüd juurde endale, hinnas ei kaota midagi, suht sama tuli.

Mulle meeldib kõige rohkem see, et seal on glutamiin ja tauriin sees, ei pea sada asja eraldi sööma.

EDIT: minu purgil on 600g

Muudetud kasutaja Balthazar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käisin ostsin eile viimase ära, tahtsin kahte, kuid sain ühe :D Sealt pole mõtet enne novembrit CGT-10t ega ota saanud ON tooteid oodata sain küsimisel teada.

Ise võtan seda ning minu arust on tegemist igati hea tootega. USAst netist tellisin nüüd juurde endale, hinnas ei kaota midagi, suht sama tuli.

Mulle meeldib kõige rohkem see, et seal on glutamiin ja tauriin sees, ei pea sada asja eraldi sööma.

EDIT: minu purgil on 600g

:/ A kaua usast kaup tuleb ?

Muudetud kasutaja musmusmus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Usu või ära usu, aga maksin posti eest vist mingi 10 USD ja oli kuskil nädalaga kohal. Tolliga ei olnud ka mingit jama, läksin postkontorisse järele ja sain ilma igasuguse jamata kätte.

Tellimiskulu oli mitme potsiku peale või aint 1? Tellisid optimumi kodukalt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tellimiskulu oli mitme potsiku peale või aint 1? Tellisid optimumi kodukalt?

Ebayst, 2tk korraga. Müüja kasutajanime täpselt ei mäleta, aga kui vaja leian kindlasti üles :D

Minu arust seal valikut oli küllaga, veidi surfamist ainult :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×