Jump to content
Shox72

Surumiskava Kaidolt

Recommended Posts

Tekkis selline imelik küsimus, et huvitav miks on Trapets lisatud esmaspäeva hulka, ehk sinna, kus on rinna ja triitsa trenn. Miks ta pole selja päeval. Oskab keegi öelda?

mul sama küsimus :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...aru ma ei saa mis häda teil selle surumiskavaga on? See kava on mõeldud jõutõstjatele, mitte algajatele jõusaalihuntidele! Tehke kõigepealt omale mingi korralik põhi alla 10ste ja 8saste kordustega seerias ja kui tase juba paraneb, et võite võistlemise poole vaatama hakata, siis sebige omale jõutõstjate kava!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...aru ma ei saa mis häda teil selle surumiskavaga on? See kava on mõeldud jõutõstjatele, mitte algajatele jõusaalihuntidele! Tehke kõigepealt omale mingi korralik põhi alla 10ste ja 8saste kordustega seerias ja kui tase juba paraneb, et võite võistlemise poole vaatama hakata, siis sebige omale jõutõstjate kava!

Kaido algajatele ei annagi seda kava üldiselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vastan järjekorras küsimustele:

1.Trapetsit tehakse peale surumist (vahest ka peale teist rinna harjutust) sellepärast, et see on lihaseid tasakaalustav harjutus.

2.Palun täpsustage oma vajadusi. Kas soovite 80% kava või olete selle mitu korda läbi teinud ja vajate midagi uut.

Ma rõhutan, et 80% kava võib teha läbi ka mitu korda. See ei ammenda ennast nii ruttu.

3.Ma olen seda korduvalt foorumites rõhutanud, et ei pane kavasid ülesse sellepärast, et neid on kerge valesti mõista ja kasutada.

Mul on väga erinevad kavad, mida saadan. Osa on surumist arendavad, osa üldiseid jõunäitajaid arendavad, massikavad, vahetsüklid, särgiga harjutamiseks jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist,

Ma olen juba mitu korda teinud seda Lamades surumise programmi ja tulemused on võimsad.

Aga kui oleks võimalik kas saaks seda üldiseid jõunäitajaid arendavat kava palun.

McKen@hot.ee

Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Sooviks sinult Kaido samuti üldiseid jõunäitajaid arendavat kava edasijõudnutele. Ise teen 3x nädalas trenni!

veiko_poom@hotmail.com :o

Ette tänades! :D

Kui võimalik, palun saatke see ka mulle.

Aitäh!

reiko.rist@mail.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Olen 14 aastane ,käinud jõusaalis kaks aastat ja teinud kõiki lihaseid. Nüüd aga oleks soov arendada rinnalt surumist. olen 69 kg ja surun 80kg. Kas oleks võimalik ,et sa teeksid mulle jõusaali kava ,toitumiskava ja annaks paar head nippi? Ja kui palju see maksaks?

Mail on kert.rabovoitra@mail.ee

Aitähh!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere. Sooviks ka surumiskava. Praeguseks 5x5 progamm läbi tehtud ja tahaks midagi uut proovida. Äkki 80% kava oleks asjakohane. Meili aadress vaino91@hot.ee

Muudetud kasutaja Phone poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist,

sooviks samuti sobivat kava, ilmselt midagi algelisemat.

Vanus 17, pikkus 182cm, kaal 77kg, rinnalt u. 85kg.

jyrgen102@hotmail.com

Muudetud kasutaja delux poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Sooviksin surumiskava algajatele trennis käin 4 korda nädalas

Hoago15@gmail.com

Aitäh

Muudetud kasutaja Ho poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on küsimus selle surmis kalkulaatori kohta siin fitnessi lehel, kas kerge päeva 5x5 on apsukas, sest teie saadetud kavas seda 5x5 kergel päeval pole.

2 korda olen juba kergel päeval selle 5x5 teinud, aga esmaspäeval oli tunne väga kahtlane. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Terv!

Sooviks ka seda kuulsat surumiskava!

Jõusaalis on käidud juba aastaid kuid kui võimalik siis viskaks pilgu ka sinu 80% kavale?

Praegu treenin 4-5 korda nädalas... vyhendrik@windowslive.com

Suured tänud!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×