Jump to content
matti

Juuste taganemine

Recommended Posts

Liigne testo teeb kiilaks. See geenide jutt on kahtlane. Alani antud ainetele lisaks Virile Mane ja Java Lustre

Tegelikult testo aktiivne vorm DHT. Aga see on pikk sündmusteahel, kus olulist rolli mängib TGF-beeta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
liigne testo ei tee kiilakaks seda on teaduslikult tõestatud.kui see on juba geenides sees siis alles võib liigne testo sellele kaasa aidata.mine uuri väheke.

Kui palju sa ise uurinud oled ? :D

Kas geenid on asi iseeneses või mõjutavad ehk organismis ka testo toodangut, ainevahetust ja retseptoreid ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

on kaasa antud omadused ning neid mõjutatavad tegurid.pigem on se suur sündmuste ahel.kindel on aga see,et kui geenides pole kiilanemist siis seda ka ei juhtu.on äärmuselikud näited muidugi kus stressi,nälja...tõttu on see siiski juhtunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ka mul hakkas kusagil 21selt juuksepiir kiirelt kahanema. Ei olnud kehv tunne, ei põdenud ja ei põe siiani. Naine ja mõned sugulased toppisid tookord mingeid ravišhampoone jne, aga need ei ole aidanud. Minu veendumus igasuguse pähe määriva p..a suhtes on see, et kuna juuksekarva näol on tegelikult kehast väljuva jääkainega - surnud rakud, siis pole mõtet neid väljastpoolt kasvama motiveerida. Arvan, et kõik tuleb ikkagi seestpoolt - toitumine jms.

Ehk et mina olen täheldanud hoopis kiilanemise ja ülitugeva stressi omavahelist korrelatsiooni. Mäletan, et 2005-2006. aastal sai töötatud väga stressirohkes keskkonas - lisaks maohaavadele ja pidevatele unehäiretele läks ka osa juustest mu kohevast parukast. Alates 2007. aastast töötan väga norm keskkonnas ja terviseprobleemid lõppesid ja ka kiilanemine kadus.

Eks see stress suur hävitaja ole jh, kuigi sellest ei hoolita eriti. Hea keskkond on vajalik :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ai, päris karm laks :/

14 on liig.

Aga ta on rahul, ta räppar ja nii kui nii kogu aeg kiilakas. Ootab juba seda aega kui juuksed üldse ei kasva enam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks see stress suur hävitaja ole jh, kuigi sellest ei hoolita eriti. Hea keskkond on vajalik :D

Ei tea jah, palju sellel kõigel on geneetikaga pistmist. Aga nagu ma ütlesin, tegelikult pole põdemiseks põhjust. Ma lausa ootan, kuna läheb piisavalt hõredaks, et saaks masinaga nulli ajama hakata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Aphroditex
Parukat annab ikka teha :D

Vaevalt need igasugused väljamõeldud imerohud ka nii väga aitavad.

Ennem las olla kiilakas aga parukat ärgu küll kandku:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
on kaasa antud omadused ning neid mõjutatavad tegurid.pigem on se suur sündmuste ahel.kindel on aga see,et kui geenides pole kiilanemist siis seda ka ei juhtu.on äärmuselikud näited muidugi kus stressi,nälja...tõttu on see siiski juhtunud.

Stressi tõttu kiilanemine on hoopis midagi muud, autoimmuunhäire.

Tegelikult on peaaegu kõik meie elus geenidest määratud, aga ei tasu sellele igal sammul keskenduda. Ja geene annab sisse välja lülitada ja muul viisil nende juhitavaid protsesse mõjutada. Kas sa oma kehaehitust näiteks ei ürita mõjutada ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vaevalt et keegi sellele koguaeg keskendub aga kui teema teha siis vast küll:)

kehaehituse näide ei oleks siinkohal aga sobiv.

Kehaehituse näide on perfektselt analoogne. Kui sa juustega vaeva näed, saad nende kasvu samapalju mõjutada, olgu geenid millised tahes. See geenidejutt juustega seoses on arstide ja ravimitootjate lihtsustatud jama laiadele massidele. Kui keegi selle teema puhul geenid jutuks võtab, on see üsna hea märk, et ta teemat väga ei jaga. Huvitav et rasvamassi puhul, mis geenidest täpselt samapalju sõltub, ei räägi peaaegu keegi geenidest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×