Jump to content
matti

Juuste taganemine

Recommended Posts

Niisiis, eile end peeglist hoolikalt vaadates märkasin üht kurba tõsiasja- juuksepiir on alustanud taganemist, reeturid rsk :ph34r: Kas see on normaalne 21 aastaselt? Millal on teistel meessoost( või ka naissoost :rolleyes: ) kasutajatel see protsess alanud ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niisiis, eile end peeglist hoolikalt vaadates märkasin üht kurba tõsiasja- juuksepiir on alustanud taganemist, reeturid rsk :ph34r: Kas see on normaalne 21 aastaselt? Millal on teistel meessoost( või ka naissoost :rolleyes: ) kasutajatel see protsess alanud ?

See ikka geenidest, siin pole midagi teha. Sõbral kah isa paljas ja tal endal hakkas kuskil 23 kiilanemine, nüüd 10 a hiljem pealt kiilakas. Süüdistab isa :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niisiis, eile end peeglist hoolikalt vaadates märkasin üht kurba tõsiasja- juuksepiir on alustanud taganemist, reeturid rsk :rolleyes: Kas see on normaalne 21 aastaselt? Millal on teistel meessoost( või ka naissoost ) kasutajatel see protsess alanud ?

Noh, mul on ühest küljest 3 tuttavat, kes olid juba 20ndate alguses väga hõreda juuksekasvuga (ja sellega päris hädas). Teisest küljest on mu enda vanaisal ka 70-aastaselt paksud juuksed peas. Nii et sõltub, mis geenid oled kaasa saanud. Võid googeldada 'male pattern baldness'.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niisiis, eile end peeglist hoolikalt vaadates märkasin üht kurba tõsiasja- juuksepiir on alustanud taganemist, reeturid rsk :ph34r: Kas see on normaalne 21 aastaselt? Millal on teistel meessoost( või ka naissoost :rolleyes: ) kasutajatel see protsess alanud ?

Soovitan kasutada toodet nimega Viviscal,apteekides on müügil,kallis on,aga aitab kõvasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas kiilanemine mitte naisliinipidi ei pidavat päranduma? :rolleyes:

Minu ema isal oli korralik juus peas, samuti on ka mu vennal. Ise loodan, et hakkan tulevikus ainult tütreid sünnitama :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parukas on nõme. Kui oleksin/jääksin kiilaks, siis oleksin pigem uhke kiilakas kui uhke parukakandja :ph34r:

Vabandust, kui see kellegi pihta käis, kuid see vaid minu arvamus, mis ei ole mõeldud kellegi solvamiseks :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tervitus! mina hakkasin kiilanema 22 aastaselt, praegu olen 27 ja pealt puhta paljas. üle päeva käin masinaga üle, niimoodi tunnen end hästi! aga tööasjus reisin palju ja kui peaks juukselõikusmasin maha jääma siis ei aita muud kui tuleb uus osta!

kõike head!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tervitus! mina hakkasin kiilanema 22 aastaselt, praegu olen 27 ja pealt puhta paljas. üle päeva käin masinaga üle, niimoodi tunnen end hästi! aga tööasjus reisin palju ja kui peaks juukselõikusmasin maha jääma siis ei aita muud kui tuleb uus osta!

kõike head!

Nii lihtne see ongi! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei rea rääkida, kui olen kuulnud, lugenud, et asi geenides. Endal mitu sõpra sama "murega" vanus 26-28. Kuid suur laup pidi inteligentsuse märk olema :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

geneetiline haigus see mis kiilanema paneb.

selle teemanti ja sõnniku jutu peale,et siin 20-25 aastaseid kiilakaid küll kes hommikust õhtuni bmw-ga ringi vuravad ning inimesi tülitavad.

vat sulle hallipead austa kulupead kummarda.

ühesõnaga mingit seost siin mõistusega küll nüüd ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul tekkis sama jama 20-aastaselt. Ostsin ka apteegist mingi imerohu, aga ei kasutanud seda päris nii nagu peab. Loomulikult ei tulnud ka tulemust. Mõtlesin, et mis seal ikka, kui kiilas siis kiilas. Aga kuidagi imekombel hakkas juuste väljalangemine pidurduma ja praegu, 21-aastasena, ei ole enam märganud, et üldse midagi välja langeks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovitan kasutada toodet nimega Viviscal,apteekides on müügil,kallis on,aga aitab kõvasti.

Viviscal ei tee midagi.

Minoksidiil, ketokonasool (Nizoralis), karnitiin-L-tartraat, kofeiin, adenosiin jne midagi teevad.

Ja kasvuhormoon ei teeks üldse paha :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

juuksepiir võibki pisut taganeda vanemaks saades samas ei pruugi se kiilanemist tähendada.poisikese eas jookseb enamusel juukse piir sirgelt aga hiljem taandub pisut kaheltpoolt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ka mul hakkas kusagil 21selt juuksepiir kiirelt kahanema. Ei olnud kehv tunne, ei põdenud ja ei põe siiani. Naine ja mõned sugulased toppisid tookord mingeid ravišhampoone jne, aga need ei ole aidanud. Minu veendumus igasuguse pähe määriva p..a suhtes on see, et kuna juuksekarva näol on tegelikult kehast väljuva jääkainega - surnud rakud, siis pole mõtet neid väljastpoolt kasvama motiveerida. Arvan, et kõik tuleb ikkagi seestpoolt - toitumine jms.

Ehk et mina olen täheldanud hoopis kiilanemise ja ülitugeva stressi omavahelist korrelatsiooni. Mäletan, et 2005-2006. aastal sai töötatud väga stressirohkes keskkonas - lisaks maohaavadele ja pidevatele unehäiretele läks ka osa juustest mu kohevast parukast. Alates 2007. aastast töötan väga norm keskkonnas ja terviseprobleemid lõppesid ja ka kiilanemine kadus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×