Jump to content
j6ujunn

Leukic Hardcore?

Recommended Posts

Tere! Sai kevadel proovitud, ostsin Tartu Fitshop Eedeni avamise puhul.Tabletid olid ca 3cm pikad, andis alla kugistada :rolleyes:

Samas kui mõjust rääkida,siis ei tundnud küll, et oleks midagi väga erilist juurde andnud.Jõu poolepealt mõjus Muscletechi Cell-Tech kreatiin palju palju paremini.Et selle Leukici raha eest leiad kindlasti palju paremat kraami, nt BSN-i Nitrix, Muscletechi Nanox9 jne...Samas krt ei tea,äkki sulle mõjub paremini kui mulle,inimese organismid ikkagi erinevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! Sai kevadel proovitud, ostsin Tartu Fitshop Eedeni avamise puhul.Tabletid olid ca 3cm pikad, andis alla kugistada :rolleyes:

Samas kui mõjust rääkida,siis ei tundnud küll, et oleks midagi väga erilist juurde andnud.Jõu poolepealt mõjus Muscletechi Cell-Tech kreatiin palju palju paremini.Et selle Leukici raha eest leiad kindlasti palju paremat kraami, nt BSN-i Nitrix, Muscletechi Nanox9 jne...Samas krt ei tea,äkki sulle mõjub paremini kui mulle,inimese organismid ikkagi erinevad.

proovin ära!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
millised Muscletehci tooted yltse parimad on?Ja kuidas ntx mõjus Gakic Hardcore?

Kui sul pappi on siis nanox9, andis mulle ränga pump effekti isegi karmil dieedil olles. Hea toode aga minu jaoks kallis.

Muudetud kasutaja Lev poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kinnitan ka omalt poolt, et naNOx9 on väga hea toode. Selle peale tasub kulutada küll. Minu jaoks toimis paremini näiteks kui Nitrix.

Samas võrrelda Leukic ja naNO omavahel on paras totrus, need tooted annavad ikka väga erinevat efekti. Lisaks Gakicile on veel ka Aplodan, mida võiks raha olemasolul kaaluda :D Kui õigesti mäletan, siis USAs müüakse Leukic-Gakic-Creakic kombona ka :P Selleks peab aga olema päris heal järjel, et seda komplekti osta :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minujaoks oli jällegi Nitrixi effekt hea.

Oled sa midagi muud ka kasutanud? Ma ise võtsin naNO-t just võrdluse mõttes. Mõlema firma tooted on sellise jutuga, et suurenda 10000% seda ja 2000x toda, nii et otsustasin mõlemat proovida. Samas, mõtlesin nüüd jälle Nitrixit võtma hakata, kui naNO otsas, et näha, kas tõesti Nitrixi efekt on väiksem :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×