Jump to content
maddenftw

lihaste proportsioon

Recommended Posts

Tervist, olen käinud nii 2-3 aastat enamvähem korralikult jõusaalis ning järginud fitness.ee edasijõudnute kava

( http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rcise&nr=14 ).

Probleem siis selline, et käsi on täiesti tiptop ja korraliku arenguga, kuid rind ei taha üldse kasvada samuti jäävad õlad üpris lahjaks.

Olen mõlemale lihasgrupile ka rohkem koormust pannud kuid märkimisväärseid tulemusi pole juurde tulnud, milles võib selle põhjus olla ning mida ma muutma peaks?

Trennis käin esmaspäeviti hommikul, kolmapäeval õhtupoolikul ning reedeti hommikul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui lihasgrupp liiga läbi treenida nädalas, ei kasvagi. ( Kuigi ma ei tea, palju sa koormust annad)

Võib-olla just pingutab liiga vähe nendele lihasgruppidele harjutusi tehes...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõenäoliselt rind ja õlad lihtsalt geneetiliselt nõrgad. Tuleks proovida mõnda muud lähenemist, mina nt soovitaksin nendele lihasgruppidele teha 2 trenni nädalas, üks kerge trenn ja teine raske. Ühe trenni teed pikad seeriad 5 või enam kordust ja teine trenn lähed üles, teed kaheseid. Pikalt kindlasti pole mõtet nii teha, aga vahelduseks kindlasti soovitan proovida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo

Kui käed arenevad korralikult aga rind ja õlg mitte siis asi pole toitumises , vaid trennis. Võta uus kava , proovi teistsuguseid süsteeme , nagu soovitati üks raske ja teine kerge trenn nädalas , mõnda 5x5 kava jne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen märganud kuidas paljud käivad jõusaalis käsi pumpamas.. õla ja rinna harjutused on natuke raskemad (ja ka paljud teised harjutused) ja siis tehakse neid kuidagi prostalt, aga lemmikharjutusi tehakse hoolega. Tasub rõhku seega panna nõrgematele lihasgruppidele, et need järgi jõuaks või siis proportsiooni saavutaksid. Mõne lemmikharjutusega võiks rahulikumalt võtta kui eesmärk on proportsioonid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
õlad on meil pidevalt liigutuses, ja seepärast sobib paremini õlale teha 15 kordust seerias .

Sama hästi võiksid sa soovitada kükkida 15kordustega, sest reis ka töötab iga päev. Pealegi ta ütles, et on erinevaid kordusi proovinud. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

endal jälle täpselt vastupidine probleem, biits ei kasva, rind kasvab enam-vähem ja õlg on mega, kuigi õlale ei pööra eriti tähelepanu, vedanud õlgadega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×