Jump to content
aiq3

Kena naine

Recommended Posts

Eestis leidub ikka väga väga, kui just mitte veel väga ilusaid naisi:D
Tuleb tunnistada, et maailma kauneimad naised on Eestis :D

Hakkab tulema !

Eesti naiste iluga võib vägagi rahule jääda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
A kes keelab iseennast tugevamaks treenida siis? Loogiline, et on häbi, kui miski tädi tuleb võtab saalis sinu max raskusega hantli sult käest ära ja hakkab sellega sooja tegema :P

irww ... hästi öeldud Annika :P just nii :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täpselt minu mõte :D.

Naine on ikkagi loodud natuke "pehmik" ja las ta jäädagi nii!

täpselt, eriti jama oleks siis kui naine oleks mehest tugevam , siis oleks mees ikka päris suss :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
A kes keelab iseennast tugevamaks treenida siis? Loogiline, et on häbi, kui miski tädi tuleb võtab saalis sinu max raskusega hantli sult käest ära ja hakkab sellega sooja tegema :D

Õnneks mul seda probleemi vast ei teki

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
A kes keelab iseennast tugevamaks treenida siis? Loogiline, et on häbi, kui miski tädi tuleb võtab saalis sinu max raskusega hantli sult käest ära ja hakkab sellega sooja tegema :D

Ja, see oleks häbi:DNii et, peab trenni hakkama tegema:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
A kes keelab iseennast tugevamaks treenida siis? Loogiline, et on häbi, kui miski tädi tuleb võtab saalis sinu max raskusega hantli sult käest ära ja hakkab sellega sooja tegema :D

Puberteediaja l6puni kyll, kuid meeste testotase on ikka sedav6rd erinev, et ylalkirjeldatud situatsioonide v6imalus on kaduvv2ike ;)

...aga osade poistega v6ib kyll edukalt v6istelda :P

Mis puudutab aga videoklippi... siis kui ma r22gin naistele enesekaitsest...kui asi on j6udnud n8 kriitilisse situatsiooni. Miski on andnud neile vale arusaama, mida nad peaksid tegema.

Hoitakse paaniliselt oma p6lvi koos, mis iseenesest v6tab palju energiat...nad v2sivad ruttu. ...ja annavad alla..Vastupidi...v6tke see raisk oma jalgade embusesse ja seda korralikulkt tehes, ei saa ta isegi mitte hingata liigutamisest r22kimata.

Sellest asendist saab edasi minna ka v2ga efektiivsesse valuv6ttesse...yks v6imalus on ju ka t6esti k2gistada...kuid kui te saate oma yhe jala yle tema k6ri...kontrollige seejuures ta k2tt, see peab j22ma teil l6puks jalgade vahele...siis on vaja ainult natuke puusa ette suruda ja kang missugune. :(

Edu maadlemises!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×