Jump to content
sweals

MMA Raju 3 (31.10.09, Tartus)

Recommended Posts

mmaraju3tpl13.jpg

Ringi astuvad:

Lauri Ülenurm (Elustreening Eesti / Team Scared & Paranoid, Tartu) 67kg / 171cm / 34a. Brasiilia jiu-jitsu taustaga Lauril on pro mma-s 2 võitu (mõlemad tehnilise nokaudiga) ja 0 kaotust. Olles üle aasta võitlusspordist kõrval olnud alustab mees taas Raju sarjas.

ylekaspro2.jpg

Henri Hiiemäe (MMA Pärnu) 70kg / 172cm / 20a. Henri on mitmekülgne võitleja, kellel on mma-s 1 võit ja 1 kaotus. Pärnust pärit sportlane jääb ringis silma jõulisuse ja plahvatuslikkusega andes endast alati kõik lõpetamaks matši nokaudi või alistusega.

hiiemeact.jpg

Fred Eelmaa (3D Treening / Team Scared & Paranoid, Tallinn) 82kg / 187cm / 22a. MMA-s 2 võitu ja 0 kaotust omav Fred on taipoksi taustaga mitmekülgne võitleja, kellel on saavutusi ka lukumaadluses. Olenemata oma tugevast treeningeetikast ja spordile pühendumisest leiab ta ringis alati võimalusi ka pealtvaatajate lõbustamiseks.

fredact.jpg

Jüri Jõgiste (3D Treening / Team Scared & Paranoid, Tallinn) 65kg / 176cm / 19a. MMA-s 2 võitu ja 1 kaotust omav Jüri näitas viimases matšis väga ilusat poksimängu ning järjekindlat lowkicki. Oma teravat rusikalööki on noor võitleja demonstreerinud ka amatöörvõistlustel Soomes.

jgisteact.jpg

Dmitri Ivanov (3D Treening, Tallinn) 80kg / 179cm / 26a. Kikkpoksi ja maadlustaustaga Dmitril on mma-s 1 võit, mille ta teenis läbi väga raevuka ning võitlushinge demonstreeriva esituse Raju 2-l. Nagu taust ka ütleb eelistab Dima kombineerida püstivõitlust mahaviimistega.

dmitriact.jpg

Kristjan Kadak (MMA Pärnu) 80kg / 176cm / 20a. Poksitaustaga Kristjanil on mma-s 1 võit ja 1 kaotus. Oma agressiivsete ja jõuliste löögikombinatsioonidega on tema stiil pealtvaatajate jaoks väga nauditav - ühtegi vastase lööki ta kontreerimata ei jäta ning kui tema teha, siis otsustatakse matši võitja püsti lüües.

kadakact.jpg

Kaimo Kruusement (3D Treening / Team Scared & Paranoid, Tallinn) 70kg / 176cm / 22a. Kaimo on mitmekülgne võitleja, kellel on mma-s 2 nappi kaotust (kohunike otsusega). Olenemata praegustest tulemustest, ilma tugeva lahinuta see võitleja ringist ei lahku.

kaimoact.jpg

Margo Kuiv (Elustreening Eesti, Tartu) 70kg / 173cm / 25a. Poksi- ja maadlustaustaga Margol on mma-s 1 võit ja 1 kaotus. Väga hea sportlik vorm ning pikaajaline spordikogemus teeb Margo võistlusmatšid mitmekülgseks ning lennukaks - seda viimast sõna otseses mõttes - ilusad heited ja mahaviimised on garanteeritud.

margoact2.jpg

Tanel Melk (Elustreening Eesti, Tartu) 90kg / 193cm / 21a. Tanel on mma-d harrastanud 1,5 aastat ning omab 1 võitu ja 1 kaotust. Tugev pikkuseelis võimaldab tal edukalt käiku lasta oma poksitöö, mis koos mahaviimiste vältimisega hoiab matšil hoo sees.

melkact.jpg

... ja paljud teised.

Lisainfo:

mma.ee

Raju Facebookis

Raju Orkutis

Klubipileti 100 krooniga saab:

Tallinnas - Priit Mihkelson (priit [ät] 3dtreening.ee)

Tartus - Ott Tõnissaar (ott [ät] mma.ee) ja Leho Laul (leho [ät] mma.ee)

mujal - Ott Tõnissaar (ott [ät] mma.ee)

Muudetud kasutaja sweals poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav. Kui aega on, siis püüan kindlasti vaatama minna. 31.10 on ju ka Halloweeniõhtu. Osadel meestel, kes rohkem sisse saavad, ei ole vaja siis ennast kolliks maskeerida- nägu niisamagi paistes nagu muumitrollil :D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav. Kui aega on, siis püüan kindlasti vaatama minna. 31.10 on ju ka Halloweeniõhtu. Osadel meestel, kes rohkem sisse saavad, ei ole vaja siis ennast kolliks maskeerida- nägu niisamagi paistes nagu muumitrollil :D:D

Selles võtmes ma ei osanudki veel asjale vaadata :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kuidas siis keegi peaks aru saama, et teemas midagi uut on?

dubleerimist sel teemal, et kui teema X on juba tehtud siis pole vaja seda teemat UUESTI rõhutada teemas Y. Ma saan aru, et marketing on tore ja vajalik 100x taguda, et tarbijale pähe jääks aga no siiski.. common sense huh?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MMA Rajule järgneb seekord ka järelpidu, kus end pärast võistlust maha laadida. Pidu toimub seekord klubis Maailm (Rüütli 12) ning algab kell 22:00. Plaate mängivad Uku Vainik ning Peeter Ehala. MMA Raju 3 pileti ettenäitamisel on sissepääs tasuta, ilma Raju piletita on sissepääs 50.-. Vaata ka http://www.klubimaailm.ee ning http://mma.ee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Raudselt olen kohal ja pärast peole ka :)

Hea näha , et Eestis asjaga tegeletakse.

Oled kindel, et peole sisse saad? ;)

Kurat tahaksin ka tulla jubedalt, MMA on kõva teema, plaan isegi mingi aeg tutvust teha alaga, aga just täpselt nii õnnetult kuupäeval, et olen eemal ära. Kahju :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oled kindel, et peole sisse saad? :P

Kurat tahaksin ka tulla jubedalt, MMA on kõva teema, plaan isegi mingi aeg tutvust teha alaga, aga just täpselt nii õnnetult kuupäeval, et olen eemal ära. Kahju :D

Tegid nalja w? Miks ei peaks saama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

fanatism on tore! Ent ... sellegipoolest ma ei poolda seda, et iga Fight Night, K-1 või muu ürituse puhul hakatakse üles panema reklaamiplakatite asukohtade pilte :D

Selliselt jätkates võiks järgmise aasta lõpuks kogu Tallinna linnaosade kaardi kokku saada, üritaks kainet mõistust kasutada :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas iga korraldaja ei võiks oma üritusega seotud teemasse postitada seda infot, mida ta ise tahab?

Praegu oli küsimus selles, et esmakordselt tehti sellisele üritusele tõsiselt suur välireklaam, mis linnapildis reaalselt näha on, mitte kleebitud A2 poster.

Lisaks sellele olevat omaette ooper olnud selle üles saamine:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas iga korraldaja ei võiks oma üritusega seotud teemasse postitada seda infot, mida ta ise tahab?

Praegu oli küsimus selles, et esmakordselt tehti sellisele üritusele tõsiselt suur välireklaam, mis linnapildis reaalselt näha on, mitte kleebitud A2 poster.

Lisaks sellele olevat omaette ooper olnud selle üles saamine:)

ei võiks :D

Miks? sest sellise info jaoks on Teil olemas veebielehed, kus Te saate kogu info operatiivselt edastada iga pildi või plakati, mis üles panete. Jah, ma saan aru, rõõmu see ju pakub, esimene selline juhtum ja teema on kaugele arenenud. Very nice! Aga sõbrad, ärgem unustagem, et kui ma annan Teile green lighti siis võiks sisuliselt igaüks nõuda, et näe nemad said ja meie tahame ka. Aga kas Sa ettekujutad kui palju materjale ja millise reklaamieelarvega K-1 korraldatakse? Ja seda kõike promona siin kajastada? no ma ei tea.. tundub tõsine fitness.ee kuritarvitamine.

Ja asi ei ole MMA-s, et ma nüüd jubedalt Teid kiusaks.. kõikidega teen sama. Hoian oma pesa korras, korratus mulle ei meeldi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle tundub, et sa pingutad üle.

Käi natuke foorumis ringi ja vaata, misasju kirjutatakse ja üles pannakse. Sellist kontrollituse/mõistlikkuse astet rakendades saaks 95% kõigest kustutada. Võibolla veelgi rohkem. Foorumi idee läheks kaotsi. Foorumi muudes osades sellise rangusega ju asjadesse ei suhtuta, sest tõenäoliselt tuleks see foorumile ja fitness.ee'le kahjuks - info, mida inimesed netilehtedelt lugeda saavad, ongi nende lehtede valuuta (ilma selle infota ei tuleks kasutajad lehele ja poleks üldse midagi). Ma ei mõtle siinkohal ainult nende konkreetsete piltide vajalikkust, aga üldisemalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle tundub, et sa pingutad üle.

Käi natuke foorumis ringi ja vaata, misasju kirjutatakse ja üles pannakse. Sellist kontrollituse/mõistlikkuse astet rakendades saaks 95% kõigest kustutada. Võibolla veelgi rohkem. Foorumi idee läheks kaotsi. Foorumi muudes osades sellise rangusega ju asjadesse ei suhtuta, sest tõenäoliselt tuleks see foorumile ja fitness.ee'le kahjuks - info, mida inimesed netilehtedelt lugeda saavad, ongi nende lehtede valuuta (ilma selle infota ei tuleks kasutajad lehele ja poleks üldse midagi). Ma ei mõtle siinkohal ainult nende konkreetsete piltide vajalikkust, aga üldisemalt.

milline on linnapildil oleva plakati informatiivne väärtus?

üldisemalt minu poolest pangu mis tahavad ülesse, senikaua kuni on mingi struktuur olemas, et kui ma tahan lugeda teemat vahtralehest siis ma ei pea sealt alt leidma juttu sellest, et kas siilidel on pikad okkad.

Siinkohal ma ei ole nõus Sinuga, et kaootilisust jätkama peaks, pigem olla see "paha" ja nõuda korda. Olen nõus olema pioneer, isegi kui sellepärast nuga selga lüüakse :D

ka fitness.ee tunnistab probleemi foorumi haldamise juures, et ei ole teps mitte kerge ohjata seda OT, mis vohab. Teeme, mis suudab, et ühepajatoitu ei tekiks. Love us or hate us.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõsine fitness.ee kuritarvitamine oleks see kui K1'l oleks iga üritusega seoses üks teema, kuhu nad maksimaalselt iga päev 1-2 postitust üles lasevad kuni ürituse toimumiseni?

Võibolla siiski ülereageerimine? FightClub foorum niikuinii ei hiilga just postituste aktiivsusega...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alates tänasest kuni reedeni loosib Ring FM (Tartus 104,7 MHz; Pärnus 93,9 MHz, Lõuna-Eestis 101,7 MHz) iga päev välja kaks tasuta pääset MMA Raju 3-le. Kuulake täna kell 14:15 Ring FM-i (stuudios Ott Tõnissaar, Jorgen Matsi ja Leho Laul) ning saate teada, kuidas piletid võita. Vaata ka http://www.ringfm.ee.

EDIT: Kel tänane raadiointervjuu kuulamata jäi, saab selle alla laadida järgnevalt aadressilt: http://www.ringfm.ee/file.php?feID=b24bb30...e7a6acb9e8ce822.

Muudetud kasutaja sweals poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõsine fitness.ee kuritarvitamine oleks see kui K1'l oleks iga üritusega seoses üks teema, kuhu nad maksimaalselt iga päev 1-2 postitust üles lasevad kuni ürituse toimumiseni?

Võibolla siiski ülereageerimine? FightClub foorum niikuinii ei hiilga just postituste aktiivsusega...

eks rohi on alati rohelisem just "seal"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×