Jump to content
mees232

Mis pikkusest raskem?

Recommended Posts

Terv!

Mõtlesin kui suur seos on kehapikkusel ja lihaskonna arendusel.Kas pikematel inimestel on raskem ehitada lihast kuna lihas on pikem?Ja kui,mis pikkusest peaks see olema raskendatud?Kas see piir võib olla 190cm ja yle selle?

Muudetud kasutaja mees232 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina kui kuri tädi küsin kohe: Kas sa eesti keelest ja õigekirjast oled midagi kuulnud? Ise said ikka aru, mida siia kirja panid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvan, et pikkus olulist rolli ei mängi. V-o lühematel paistab lihasmass suurem lihtsalt. Kuigi jah. Vaadates Kalmust, siis pikkusel pole tähtsust.

Edit:

to Jaagok: On see kuskil kirjas, et alates 192 cm..?

Muudetud kasutaja Wire poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihtsalt sama lihasmassiga 2 erineva pikkusega meest kõrvuti panna (170 ja 195) siis 170 tundub kapim. Raskem ei tohiks küll ehitada olla seda, olen kuulnud, et algul raskem minema saada, aga kui areng hakkab siis enam ei peata seda miski.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lihtsalt sama lihasmassiga 2 erineva pikkusega meest kõrvuti panna (170 ja 195) siis 170 tundub kapim. Raskem ei tohiks küll ehitada olla seda, olen kuulnud, et algul raskem minema saada, aga kui areng hakkab siis enam ei peata seda miski.

Kui on väike mees lihastes ja suur mees lihastes siis alati miskipärast tundub mulle väike mees kapim :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lühikestel ei maksa väga palju massi rasva arvelt juurde võtta, muidu näevad välja nagu pallid :D Ma olen endiselt arvamusel, et vahe on ainult keskkoha treenimises. Pikemad peavad sellega rohkem vaeva nägema, et see paistaks vägevam(pinda, mida täita, on rohkem)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mind samuti. Aga no kiivikas on lühike aga temaga ka ei mõlises niiet see on suhteline.

Mis põhjus peaks sul olema Kiivikaga siis "mölisemiseks" ? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viide teaduslikule allikale?

Tegu oli siis korraliku irooniaga. Arvata on , et kindlat piiri ei ole võimalik tõmmata. Aga tundub tõesti , et pikematel on raskem. Pikaks loeks siis alates 185cm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

njah see oleneb ka ju ikka,individuaalne.Shaquille o'neal on 216cm pikk ja lihasest puudu ei jää vast,ja ka on india tõtja ja maadleja 218cm hüüdnimega Great Khali ja lihast on ikka 190kg! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
njah see oleneb ka ju ikka,individuaalne.Shaquille o'neal on 216cm pikk ja lihasest puudu ei jää vast,ja ka on india tõtja ja maadleja 218cm hüüdnimega Great Khali ja lihast on ikka 190kg! :D

kui sa juba shaqi mainisid, siis tuli Shawn Bradley meelde, 229 pikk 125 kg sai nagu nalja lühikestelt meestelt peksa NBA-s :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lühikestel ei maksa väga palju massi rasva arvelt juurde võtta, muidu näevad välja nagu pallid :D Ma olen endiselt arvamusel, et vahe on ainult keskkoha treenimises. Pikemad peavad sellega rohkem vaeva nägema, et see paistaks vägevam(pinda, mida täita, on rohkem)

Samas mida pikem käsi/jalg seda rohkem ka peab vaeva nägema, et jämedam paistaks ju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui juba kulturismist räägime siis võiks kysida ka võitluskunstide kohta..mis pikkusest võitluskunstides on raskem?2 m mehed on vas aeglasemad kickides jne.Aga kas juba 190+ on ka aeglasem ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui juba kulturismist räägime siis võiks kysida ka võitluskunstide kohta..mis pikkusest võitluskunstides on raskem?2 m mehed on vas aeglasemad kickides jne.Aga kas juba 190+ on ka aeglasem ?

Dolph Lundgren kes on 196 cm pikk tuli 2x Euroopa meistriks karates nii, et ei saa öelda et see pikkus takistaks võistluskunste tipptasemel harrastamast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Dolph Lundgren kes on 196 cm pikk tuli 2x Euroopa meistriks karates nii, et ei saa öelda et see pikkus takistaks võistluskunste tipptasemel harrastamast.

mnjaa lundgren yltse kõva mees,igal pool :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui juba kulturismist räägime siis võiks kysida ka võitluskunstide kohta..mis pikkusest võitluskunstides on raskem?2 m mehed on vas aeglasemad kickides jne.Aga kas juba 190+ on ka aeglasem ?

Panen siia ühe lingi vastamise asemel Semmy Shildt Soovitan erilist tähelepanu pöörata tiitlitele :lol: See on küll minu arvamus, aga arvan, et suurus ikka loeb :lol: Tänapäeva võitlusalad on nii arenend lihtsalt ja tegijaid on väga palju ning mida aeg edasi, seda rohkem laiu ja pikki seal tipus saab olema, pisikesed tehnikamehed jäävad tahaplaanile! Polnd küll otsene vastus su küsimusele, aga mõtteainet vast annab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tehniline tase on võrdne, sis mängivad füüsilised atribuudid rolli.

Kas suurel ja pikal on raskem olla kiire ja koordineeritud? Jah. Aga tipptasemel leiab kindlasti neid, kes seda on:)

Üldiselt minu meelest kui MMA'd vaadata, siis raskekaal on natulke vähem tehnilisem ja aeglasem. Aga poolraskekaal on küll veel kärme - need on mehed, kes on keskmiselt 180-200 cm pikad, võistluskaal 93 kg, meeste tavakaal kuskil 105 kg kandis vähemalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×