Jump to content
madis

DOPINGUPROOVIDE TULEMUSED?

Recommended Posts

Alaliit teeb oma otsuse Marek Kalmuse juhtumi suhtes selle nädala jooksul, selliste asjade puhul ei otsusta inimese edasise saatuse üle ühe päevaga, ei saa toetuda emotsioonide najale, mida siin ja ajakirjanduses üles puhutakse. Sportlaste esindaja kulturismiliidu juhatuses, Ott Kiivikas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

igatahes edu. ja ega see 2 aastat teab mis pikk aeg polegi. day by day, week by week, month by month ja ongi aastanumbrike 1 võrra suurem. ja pole halba ilma heata. praegu võib ju tunduda et täisfuck. aga eks need positiivsed küljed tulevad hiljem välja. Marek on ikka kõva mees rsk. edu veelkord.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugesin nüüd selle kamarajura läbi kõik ja mind pani imestama paar asjaolul. 1) Mareki reaktsioon provokatsioonidele ja lihtsatele küsimustele. Rusikad käiku? Mõistust jäi väheks või sõnad said otsa, et täismees end nii väljendab? Lugesin ka Ero kommentaare, ma lugesin sealt välja rohkem küsimusi kui provokatsioone.

Marekul on õigus kasutada mida ta tahab AGA olles Eesti kulturismis tuntud inimene ja autoriteet siis võiks ikka vähe inimlikum olla?

Eestis on minu teada sõnavabadus - seega me KÕIK võime avaldada oma arvamust.

Ja ikkagi olen ma arvamusel et hr Kalmus on spordisuhtes ebaeetiline. EI hakka ma vaatama mida tegid need ameeriklased v kes iganes, mind see ei huvita. Võrrelgem end parematega ikka, mitte halvemate najal end paremaks maalides.

Minugi poolest võite siin ähvardada mul hambad sisse lüüa või mis iganes mõnda erutab. Kuid see näitab vaid teie endi evolutsiooni tagurlikust.

Spordi eesmärk pidavat olema terve vaimu ja keha kooslus. Suured võime me kõik olla aga kas ka vaimselt INIMESED?

H.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ENEMY tahab ka kokkuvõttes osa saada tuntud spordimehest ning ka vinguda Eesti maastikul kuulsa inimese kallal. Eks kõik on teevad oma eluga mis tahavad. Mis õigust on kellegil iniseda teise tegemiste kallal? A´la "oi Mr. Kalmus kuidas sa võisid mulle pettumust valmistada, kas sa siis ei teadnud et sa pead nii tegema nagu mina tahan" . Tulevad mehed kontorist ning inisevad nagu ühed vene litad. Ero tuli, inises ja sai ka inisemise eest vastava palga noh. Õiged mehed litadele ei kuuletu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

arvamuse avaldamine ei ole kunagi hiline ja see hamba sisselöömine on iroonia mõne isiku suhlemiskommete kohta.

Dumbell mõned isikud teevad muul eesmärgil ka suu lahti. Nimelt mul sügavalt p***ui, mul omad saavutused oma elus, Kalmusel oma elu- pole minul tema "kuulsust" vaja. Dumbell loe natuke mida sa räägid, proovi emotsioonivabamalt ja rohkem faktiivselt.Kuid mul ei ole mingit huvi sinuga siin "kõva mehe" juttu ajada... tahad haukuda- tule ja haugu. Siin eeldan sportlikust.

PS! Priitu - nu kui keegi tahaks Kalmuse tasemele jõuda siis peaks ikka väga ennast vihkama, et vabatahlikult sellist alandust enda õlule võtta.

ytlen veel kord- ei midagi isiklikku @ Marek

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuuel aitab küll, enemy, kaua sa siin ikka mölised, said öeldud mis tahtsid, aga võib-olla aitaks! Saavuta omad savutused aga ära tule teiste eest siin mölisema!

PS! Sa ei pea igale oma kommentaarile panema lõpp: ei midagi isiklikku @ Marek - Me oleme juba kõik sellest aru saanud, et ei ole sul tema vastu midagi isiklikku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mida sa enemy targutad. sa oled oma arvamuse juba mitu x välja öelnud. ja üldiselt oled sa niikuinii mingi väike polt kelle arvamus ei koti mitte haisugi. ela oma elu. kõik on juba ammu ametlik ja asjaga seotud isikud( Marek Kalmus) on ka sõna võtnud. aitab sest plämast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodame ja ootame Marek Kalmuse kulturismi tagasi!!! Marek Kalmus on paljude poiste idoliks saanud!!! Kuulsust ta on saanud ja see ei kao kuskile vaatamata selle dopingu kontrollile!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×