Jump to content
Paul.K.

Trapets proportsioonist väljas

Recommended Posts

Mure siis järgmine,et parempoolne trapets hulga suurem kui vasak. Seda probleemi hakkasin märkama juba suve lõpu poole,kuigi olen ise vasakukäeline ja see pool peaks JUST olema rohkem arenenud...

Ehk annate nõuandeid kuidas vasakpoolne trapets järgi kiiresti ja korralikult treeenida,sest hetkel see pmst puudub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
just äsja peeglist jälgida siis on mul vasak pool veidike suurem :) aga väga vähe :)

See ei kehti kõigi puhul, kuid mina kuulun nende hulka, kes pole lapsena rühti jälginud ja nii on näiteks üks õlg pisut allpool jne. Kui hoiak pole täiesti proportsionaalne( eriti õlgades ) siis võibki üks trapets suurem tunduda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga millise poosiga see proportsioonii erinevus näha on?

http://www.fitnessatlantic.com/mandatory-b...lding-poses.htm

Kas sealt lingi alt poosiga nr 2 (seal nimetatud see "Crab Most Muscular")?

Trapetsi vähemalt kaheks võiks ju mõtteliselt jaotada, ja rääkida kasvõi osast mida (poseerijal) eest vaates näeb ja teisest ülejäänust osast, mis vaid seljatagant näha on, et kummast millisest trapetsi osast sa räägid?

Kui vaatad neid poose, siis märkad tollel poseerijal ka ilmselt nagu mina märkan ebaproportsiooni, selles mõttes, et inimesed ongi sellised ebaproportsionaalsed, et sellest ennast häirida lasta pole mõtet minumeelest.

Mõned süstivad ebaproportsiooni aspekti alusel lihasesse kemikaale, mille tõttu aja jooksul tekib õlijas vedelik lihasesse ja paisutab lihase suuremaks, proportsiooni teise sümmeetrias oleva lihasega minuteada, ja see säilib seal isegi mitu aastat ja keha lõpuks viib selle aine sealt lihasest välja mõne-paari aastaga, siis vaja uuesti sama korrata, kahjulik see ei pidavat eriti olema tervisele, aga minetea, tuleks uurida täpsemalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga millise poosiga see proportsioonii erinevus näha on?

http://www.fitnessatlantic.com/mandatory-b...lding-poses.htm

Kas sealt lingi alt poosiga nr 2 (seal nimetatud see "Crab Most Muscular")?

Trapetsi vähemalt kaheks võiks ju mõtteliselt jaotada, ja rääkida kasvõi osast mida (poseerijal) eest vaates näeb ja teisest ülejäänust osast, mis vaid seljatagant näha on, et kummast millisest trapetsi osast sa räägid?

Kui vaatad neid poose, siis märkad tollel poseerijal ka ilmselt nagu mina märkan ebaproportsiooni, selles mõttes, et inimesed ongi sellised ebaproportsionaalsed, et sellest ennast häirida lasta pole mõtet minumeelest.

Mõned süstivad ebaproportsiooni aspekti alusel lihasesse kemikaale, mille tõttu aja jooksul tekib õlijas vedelik lihasesse ja paisutab lihase suuremaks, proportsiooni teise sümmeetrias oleva lihasega minuteada, ja see säilib seal isegi mitu aastat ja keha lõpuks viib selle aine sealt lihasest välja mõne-paari aastaga, siis vaja uuesti sama korrata, kahjulik see ei pidavat eriti olema tervisele, aga minetea, tuleks uurida täpsemalt.

Ma usun, et teema algataja peab silmas just ns eestvaates ilma poseerimata. Poosid pole alati perfectselt võetud ja seetõttu võib jääda mulje, et üks pool suurem:D. Aga võin ka eksida:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma usun, et teema algataja peab silmas just ns eestvaates ilma poseerimata. Poosid pole alati perfectselt võetud ja seetõttu võib jääda mulje, et üks pool suurem:D. Aga võin ka eksida:P

Ma just äsja sattusin selle saidi otsa, vaatasin kaks korda poosid üle kiirelt, teisel ülevaatusel alles märkasin, et nelipea lihas on jäänud pildile ebaproportsioonaalselt, aga äkki jah see on foto-efekt, minetea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mure siis järgmine,et parempoolne trapets hulga suurem kui vasak. Seda probleemi hakkasin märkama juba suve lõpu poole,kuigi olen ise vasakukäeline ja see pool peaks JUST olema rohkem arenenud...

Ehk annate nõuandeid kuidas vasakpoolne trapets järgi kiiresti ja korralikult treeenida,sest hetkel see pmst puudub.

Vb kasutad õlakehitusi, jõutõmmet jms tehes segahaaret, milles üks käsi alati pealt ja teine alati althaardes? See võib mõjutada selja poolte erinevat arengut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul ongi nii et üks seljalihas vms liigub paremini,nimelt just parempoolne.Vasaku poolega ei ole võikalik ülkdse sellist lihase liigtust tehagi.. Kui parempoolne on pigem on ka trapets näha,aga vasakul mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mure siis järgmine,et parempoolne trapets hulga suurem kui vasak. Seda probleemi hakkasin märkama juba suve lõpu poole,kuigi olen ise vasakukäeline ja see pool peaks JUST olema rohkem arenenud...

Ehk annate nõuandeid kuidas vasakpoolne trapets järgi kiiresti ja korralikult treeenida,sest hetkel see pmst puudub.

Ei ole midagi hirmsat. Mul nooremana(16-17 a) oli terve vasak kehapool oluliselt suurem ja tugevam. Siis tegin aastaid trenni võimalikult võrdselt ning parem pool tuli järele. Vasak on siiani tugevam kehapool, kuigi olen paremakäeline. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See ei kehti kõigi puhul, kuid mina kuulun nende hulka, kes pole lapsena rühti jälginud ja nii on näiteks üks õlg pisut allpool jne. Kui hoiak pole täiesti proportsionaalne( eriti õlgades ) siis võibki üks trapets suurem tunduda.

ma tõesti ei jälgi rühti, üritan võimalikult palju end sirutada siiski, koolipingi nühkimine ka rikub rühti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kaalusin ka sellist varjanti ,et hakatagi eraldi vasakut poolselt trapetsit järgi treenima,ehk siis hantliga vms. Vähemalt sain siit foorumikaaslastelt julgustust,et mitte muretseda,et tuelvikus kõik veel muutub,aitäh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on parem õlg kõrgemal kui vasak; rinnalihased on erineva kujuga; vasak biitseps on suurem; parempoolsetel kõhulihastel on lihassegmendid kõrgemal ja vasakul näopoolel on juuksepiir natuke madalamal. Inimesed ei olegi sümmeetrilised.

Muudetud kasutaja maximus89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tehnika ei ole mul vale,kohe kindlasti. Trapetsit treenin 1 kord nädalas ja siis kah kangiga õlakehitused.Varem tegin hantlitega kodus aga raskus jäi liiga väikseks niiet enam kodus trapetsit ei treeni vaid ainult biitsepsit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tehnika ei ole mul vale,kohe kindlasti. Trapetsit treenin 1 kord nädalas ja siis kah kangiga õlakehitused.Varem tegin hantlitega kodus aga raskus jäi liiga väikseks niiet enam kodus trapetsit ei treeni vaid ainult biitsepsit.

Kui lihased pole vasak ja parem 50/50, siis soovitaxin hantlitega treenimist jätkata!

Pane kaldpink 45-60kraadise positiivse kalde Peale ja võta kergeks jäänud hantlid ning lama kõhuli pingil hantlid kylgedel, usun et nad ei tundu enam nii kerged.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma kaalusin ka sellist varjanti ,et hakatagi eraldi vasakut poolselt trapetsit järgi treenima,ehk siis hantliga vms. Vähemalt sain siit foorumikaaslastelt julgustust,et mitte muretseda,et tuelvikus kõik veel muutub,aitäh

ei tasu eraldi teha, ühel päeval avastad, et teine pool nüüdsest nõrgem hoopis. Tee siiski mõlemaid pooli, küll järgi jõuab. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×