Jump to content
hehee

Soolased sõrnikud tatrajahuga

Recommended Posts

0,5 kg kohupiima

1 sibul

1 küüslauguküüs

murulauk

1 suur porgand

1 muna

tatrajahu

Riivi porgand. Haki sibul, küüslauk ja murulauk väga peeneks. Sega kõik ained kokku, tatrajahu lisa nii palju, et konsistents oleks paras kotletikeste vormimiseks (seda on mugavam teha märgade kätega). Maitsesta vastavalt soovile ja prae mõlemalt poolt või küpseta ahjus. Serveeri hapukoore-sibulasalatiga <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
0,5 kg kohupiima

1 sibul

1 küüslauguküüs

murulauk

1 suur porgand

1 muna

tatrajahu

Riivi porgand. Haki sibul, küüslauk ja murulauk väga peeneks. Sega kõik ained kokku, tatrajahu lisa nii palju, et konsistents oleks paras kotletikeste vormimiseks (seda on mugavam teha märgade kätega). Maitsesta vastavalt soovile ja prae mõlemalt poolt või küpseta ahjus. Serveeri hapukoore-sibulasalatiga :D

Seda tuleb proovida :D

Põhimõtteliselt võiks ka porgandit, sibulat ja küüslauku enne pannil kergelt läbi praadida ja siis lisada ülejäänud taignale ning segada. Uus maitsenüanss peaks olema märgatav.

Suur tänu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
0,5 kg kohupiima

1 sibul

1 küüslauguküüs

murulauk

1 suur porgand

1 muna

tatrajahu

Riivi porgand. Haki sibul, küüslauk ja murulauk väga peeneks. Sega kõik ained kokku, tatrajahu lisa nii palju, et konsistents oleks paras kotletikeste vormimiseks (seda on mugavam teha märgade kätega). Maitsesta vastavalt soovile ja prae mõlemalt poolt või küpseta ahjus. Serveeri hapukoore-sibulasalatiga :D

:D

Ma tegin mõned teisendused...

1 suurem porgand peene riiviga, 0,5-1 chilli peenelt tükeldatult pannile ja kuumuta võiga. Lisa sool.

Võtad porgandisegu pannilt ja segad koos 250 g lahja kohupiimaga, lisad 1 muna ja parajalt tatrajahu.

Küpsetad keskmisel kuumusel, võiga määritud pannil pätsikesed.

Kate:

Suurem punt rohelist sibulat, natuke tilli, hapukoort.

...ja kogu sellele kupatusele tuleb veel otsa soolane heeringamari.

Jess...ma oleks peaaegu keelest ilma jäänud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda tuleb proovida :D

Põhimõtteliselt võiks ka porgandit, sibulat ja küüslauku enne pannil kergelt läbi praadida ja siis lisada ülejäänud taignale ning segada. Uus maitsenüanss peaks olema märgatav.

Suur tänu!

Ma olin need sõrnikud ise juba unustanud. Tore, et meelde tuletasid! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olin need sõrnikud ise juba unustanud. Tore, et meelde tuletasid! :D

Proovi riivitud porgandi ja chilliga. :D

Ausalt öeldes on see rohelise sibula, tilli ja hapukoore kate ka ainult heeringamarjaga vääääga hea. Ei ole sõrnikuid vajagi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Proovi riivitud porgandi ja chilliga. :D

Võtan nõu kuulda! :D

Ausalt öeldes on see rohelise sibula, tilli ja hapukoore kate ka ainult heeringamarjaga vääääga hea. Ei ole sõrnikuid vajagi :D

Seda ma usun :D :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
0,5 kg kohupiima

1 sibul

1 küüslauguküüs

murulauk

1 suur porgand

1 muna

tatrajahu

Riivi porgand. Haki sibul, küüslauk ja murulauk väga peeneks. Sega kõik ained kokku, tatrajahu lisa nii palju, et konsistents oleks paras kotletikeste vormimiseks (seda on mugavam teha märgade kätega). Maitsesta vastavalt soovile ja prae mõlemalt poolt või küpseta ahjus. Serveeri hapukoore-sibulasalatiga :D

tundub, et tuleb kavasse võtta

kõik vajalik kodus osemas, lihtne ja lööv. peageli valgupannkoogid olid nii head, et neid teen see nädalavahetus vist uuesti...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tundub, et tuleb kavasse võtta

kõik vajalik kodus osemas, lihtne ja lööv. peageli valgupannkoogid olid nii head, et neid teen see nädalavahetus vist uuesti...

Minule läheb see kategooriasse "junk food" :D

Ma paisun super hästi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minule läheb see kategooriasse "junk food" :D

Ma paisun super hästi...

Sõrnikuid või pannkoogid? Viimaseid mina ka ei tarbi, pole kunagi nende fenomenist aru saanud, aga teadjamad räägivad, et ju ma siis pole häid pannkooke saanud. Jumal tänatud, ma ütlen! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sõrnikuid või pannkoogid? Viimaseid mina ka ei tarbi, pole kunagi nende fenomenist aru saanud, aga teadjamad räägivad, et ju ma siis pole häid pannkooke saanud. Jumal tänatud, ma ütlen! :D

Pannkookidest ei maksa üldse rääkida... Kahjuks ikka sõrnikud. :D

Mul on kohupiimaga mingi eriline suhe :D ...ja ega heeringas ei ole ka minu sõber, nii, et topeltlaks :D

Nimetame seda alimentaarseks karastamiseks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×