Jump to content
asner

Võibolla ületreening???

Recommended Posts

Asi selles,et trennis ei suuda ennastlihtsalt enam kokku võtta. Jõud on kah täielikult kadunud. Asi on kestnud juba 1,5 nädalat. Enne seda oli kõik ok! Teadjamad mehed aidake! Äkki keegi räägib ületreeningu sümptomitest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1. Kui oled keelatu aineid võtnud ja enam ei tarvita siis on ka põhjus, miks nii on!!

2.Stress tekkitatud kellegi poolt, et trenni lähed teise mõtega!

3. Söök, vähe sööd võibolla, või mitte korralikult!

4. Magamis reziim rikkutud´ehk paigast ära, liiga väsinud vaimselt!

5. Viitaminid, suvi, päike ja sellel periodil pead palju vitamiine saama ehk neid on koguaeg vaja!!!

Võibolla nendes 5 sümbtomites on viga!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli ka sama probleem. Tegin rohkem aeroobset ja jõusaalis väiksemate raskustega pikemaid seeriaid. Sellest oli abi.

Võib ka sellest olla, et treeningkava on koguaeg ühesugune.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tahad jõusaali külastada siis tee trenni kergelt ja parem oleks 2 nädalad puhata! Kahe nädalaga ei juhtu midagi, lihas ära ei kao. Vaata, kas on abi, proovi. Võid jalgrattaga sõita kaks nädalad või jooksmas käija vali endale tegevis!!

Edu ja loodame see jõud ja tahtmine tuleb tagasi!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaidlen vastu selle 2he nädalase puhkamise kohta. Minu puhul tähendab see seda, et pean taastama endist vormi kuu aega. Lihas ei kao loomulikult, aga lihasharjumus trenni teha kaob. Soovitan siis kas väga aktiivset puhkust (sportmängud, jalgratas, sörkjooks jne)või treeningute jätkamist, kuid tehes seda väga kergelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale võistlusi see on fakt, et puhkan 2 nädalad!!

Sõber ei puhanud ja ronis peale võistlusi jõusaali ja tulemus oli selline et lõhkus rinna lihase ära ja oligi punkt jõutõstmises ja ta loll oli ei läinud arsti juurde!!!

Ei tea kuidas teistel aga kaks nädalad kui puhkan erilist muudatusi mull ei ole teinud!!

Mina ei kaotanud nende 2 nädalaga midagi!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×