Jump to content
Aimuu

Jooksmine

Recommended Posts

Kuidas teile meeldib jooksmas käia? kas üksi või kaaslasega/kaaslastega?

Endal meeldib siiski käia jooksmas üksi, noh siiski sõbra muusikaga. Minu jooksu ajal juttu ajamine segab. <_<

Muudetud kasutaja Aimuu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üksi on parem ,

Rääkimine jooksu ajal võtab palju energiat ära

Muusikat on ka hea kuulata joostes

Siis püsid oma tempos, keegi ei aeglusta sind! <_<

Või keegi ei sunni takka :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meeldib joosta nii kaaslasega kui ka üksi. Korralikus sörgitempos rääkimine pole probleem, vorm on piisavalt hea. Kui üksi, siis kuulan ka muusikat, mõnus motivaator. Ilma muusikuta hakkab oma enda sammude "müra" segama - tean, et olen veider:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meeldib joosta nii kaaslasega kui ka üksi. Korralikus sörgitempos rääkimine pole probleem, vorm on piisavalt hea. Kui üksi, siis kuulan ka muusikat, mõnus motivaator. Ilma muusikuta hakkab oma enda sammude "müra" segama - tean, et olen veider:)

Ega jah, pooltundi järjest samasrütmis sammude kuulamist tüütab ära ikka

Muusikaga joostes on hea, annab nagu võhma juurde <_<

Lased muusikaga samas rütmis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega jah, pooltundi järjest samasrütmis sammude kuulamist tüütab ära ikka

Muusikaga joostes on hea, annab nagu võhma juurde :P

Lased muusikaga samas rütmis

väsinud olles on just muusika see mis viib mu mõtted eemale sellest, et kurat olen nii väsinud ja ei suuda enam <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas teile meeldib jooksmas käia? kas üksi või kaaslasega/kaaslastega?

Endal meeldib siiski käia jooksmas üksi, noh siiski sõbra muusikaga. Minu jooksu ajal juttu ajamine segab. <_<

Sama siin, jooksmise ajal rääkimine häirib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle ei meeldi mitte ühtegi trenni kellegagi koos teha. Jooksmise ajal muusikat kuulata aga meeldib küll, samas jõusaalis klapid häirivad mind. Ja väga häirib ka see, kui administraator on raadio keeranud Star FM-i hommikuprogrammile <_<:P

Edit: Kui trennikaaslaseks on treener, siis see muudab asja.

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loomulikult üksinda oma mõtetes on kõige parem joosta, lisaks MP3 oma lemmikmuusikaga taustaks teeb aeroobse töö eriti mõnusaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sai 9 aasta eest sõjaväes joostud 30nekesi.see oli minu meelest suht lõbus:)ja ka rahvajooksud on mulle meeldinud.ise paraku treenin enamuse ajast üksi,kuid kui vahest tallinna satun,siis naudin spordiklubisid täiega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endale meeldib joosta üksi ja vaikuses. Kõige meeldivam on mõnusa talve ilmaga teha metsa jooksu kus lumi mõnusalt krõbiseb jalge all ja õhk tundub ka kuidagi karske. Muidugi kui liiga külm on siis on paha. Üks huvitav erinevus teiste postitajadega on see et ma tegelen muusikaga tõsisemalt ja ma ei saa muusikaga joosta mitte kuidagi sest ma kipun langema muusikaga rütmi ja see ajab mu jooksu rütmi sassi. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Joosta on kõigeparem üksi, koos oma mõtetega ja ilma muusikata, sissekulunud radu - minu jaoks on see nagu akude laadimine :)

Koos sõbraga võin kõndima minna ja muusikat kuulan kodus, sest jooksmisel mind häirib jutt ja muusikarütm. Meeldib pigem ümberringi olevate (loodus)häälte saatel joosta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muusika jooksu ajal- väistatud minu puhul. Kaaslane kui olnud, siis ikka üksikud sõnad seoses treeninguga, sest iga jooks on minu jaoks treening. Et muusika ja treeningkaaslasega lobisemine............parem jätan nn " jooksu" ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jooksmine on parim! Ainuke võrreldav asi on päiksepaistelise ilmaga rattaga maanteed mõõta.

Tempotrennid, intervallid teen tavaliselt mingi hea 160+ beati minutis muusikaga. Saab sammu hästi klappima. Samas teen vahel ka ilma muusikata, kuulan oma ähkimist, õpin ennast tundma. Mõned pikemad tempotrennid, kus tempo varieerub aeglane-mõõdukas ja seda umbesõi 1,5h, meeldib kui õber vnaine rattaga kõrvsal veereb.

Pikemad otsad, kus rahulik tempo, väga hea meelega ajan juttu sörkiva sõbraga või kuulan rahulikumat muusikat. 2-2,5h ma ennast joostes väga ära ei suuda lõbustada. See on nüüd see koht kus võib ka audiobooke kuulata. Intervallide ajal niikuinii peas vasardab mõte et saaks-see-pagana-kiirendus-otsa-vastik-on-ju, seal pole võimalik keskenduda muule kui pingutusele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×