Jump to content
LittleBlackCat

Mure söömisega...

Recommended Posts

Tere,

On siis selline probleem,et umbes poolteist aastat tagasi hakkasin pidema nö.dieeti.Ei söönud peale kuute,jälgisin mida sõin ja tegin korralikult ka trenni (käisin jooksmas ja kõhulihaseid tegin) Kuni siiani läks kõik üllatavalt hästi,sain oma normaal kaalu ilusti kätte ja enesetunne kõik oli hea.Aga nüüd olen viimaselajal kuidagi eriti palju sööma hakanud,pean siiani kella kuue dieeti ja teen trenni,aga päeval on selline tunne,et ainult sööks ja sööks... Äkki keegi oskab öelda millest see tulla võiks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

On siis selline probleem,et umbes poolteist aastat tagasi hakkasin pidema nö.dieeti.Ei söönud peale kuute,jälgisin mida sõin ja tegin korralikult ka trenni (käisin jooksmas ja kõhulihaseid tegin) Kuni siiani läks kõik üllatavalt hästi,sain oma normaal kaalu ilusti kätte ja enesetunne kõik oli hea.Aga nüüd olen viimaselajal kuidagi eriti palju sööma hakanud,pean siiani kella kuue dieeti ja teen trenni,aga päeval on selline tunne,et ainult sööks ja sööks... Äkki keegi oskab öelda millest see tulla võiks?

No panesiia oma söögikava ja mida pärast trenni sööd ja nii siis oleks kergem aru saada milles viga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki sa oled hakkanud rohkem trenni tegema ja sellest tekkind energiakaole ka rohkem sööma.

Kui ei, siis hakka rohkem trenni tegema, et põletada rohkem kaloreid kui sööd, siis on kõik korras

Sammuti ma ei usu sellesse kella kuue dieeti. Saan aru, et enne magamaminekut ei ole hea süüa, sest keha ei seedi

ära seda jne... aga kui sa näiteks kell 11 alles magama lähed siis 5 tundi + veel magades umbes 8 tundi

siis kokku 13 tundi söömata ei ole just hea varjant, eriti kui ei taha lihast kaotada. 1-2 tundi enne magamaminekut on paras

Kuskil. + veel sul aeglustub ainevahetus, rasvapõletusprotsessid ja keha hakkab talletama rasva, näljast tingituna

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki sa oled hakkanud rohkem trenni tegema ja sellest tekkind energiakaole ka rohkem sööma.

Kui ei, siis hakka rohkem trenni tegema, et põletada rohkem kaloreid kui sööd, siis on kõik korras

Sammuti ma ei usu sellesse kella kuue dieeti. Saan aru, et enne magamaminekut ei ole hea süüa, sest keha ei seedi

ära seda jne... aga kui sa näiteks kell 11 alles magama lähed siis 5 tundi + veel magades umbes 8 tundi

siis kokku 13 tundi söömata ei ole just hea varjant, eriti kui ei taha lihast kaotada. 1-2 tundi enne magamaminekut on paras

Kuskil. + veel sul aeglustub ainevahetus, rasvapõletusprotsessid ja keha hakkab talletama rasva, näljast tingituna

Ma arvan ka, et suurem energiakadu on tekkinud, eriti kui oled intensiivselt trenni teinud ja jõuad rohkem, vajad ka rohkem energiat., aaga vb ka sügisest..organism vajab talveks varusi?<_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

On siis selline probleem,et umbes poolteist aastat tagasi hakkasin pidema nö.dieeti.Ei söönud peale kuute,jälgisin mida sõin ja tegin korralikult ka trenni (käisin jooksmas ja kõhulihaseid tegin) Kuni siiani läks kõik üllatavalt hästi,sain oma normaal kaalu ilusti kätte ja enesetunne kõik oli hea.Aga nüüd olen viimaselajal kuidagi eriti palju sööma hakanud,pean siiani kella kuue dieeti ja teen trenni,aga päeval on selline tunne,et ainult sööks ja sööks... Äkki keegi oskab öelda millest see tulla võiks?

Sa teed trenni. Su lihased tahavad üle taastuda ja organism nõuab rohkem kütust. Peale kuut mitte süüa on lollus, kui sa just kell 8 magama ei lähe. Kui sa ei taha palju söömisega juurde võtta siis söö lisaks toitu millel madal kaloraaz nt juurvilju. Täidab hästi kõhtu ja kasulik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just, kella-6-imedieet pole trenniinimestele, sellega peaks olema kõik öeldud. Pane oma toitud paika arvestades, et iga 3-4 tunni tagant oleks söögikord, mis sisaldaks piisavalt valke, veidike süsivesikuid ja häid rasvu. Uuri foorumit ja kasuta kaloriarvutit, meie lehel ülal rippmenüüs "TÖÖRIISTAD" all on olemas ka lisaks põhiainevahetuse arvutamise programm (BAV)- tee kindlaks, palju su keha vajab, et üldse elus püsida, ja siis lisa sinna oma päevane energiakulu (trenn jm tegevus).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×