Jump to content
smithereens

Kas raskusega või mitte?

Recommended Posts

Jätka ikka keharaskusega kuni jõuad neid 4 x 10 korralikult teha,mitte ka kiikudes. Kui jõuad 4x10 möödaminnes teha siis hakka vaikselt raskust lisama. Pead oma keha ise kuulama mis ta sulle ütleb. 10 korduse asemel võib ju esialgu ka vabalt 6-8 olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõuatõmmete puhul toimib maht väga hästi. soovitan teha nii raskusega kui ilma. ja palju.

Ise teen sada kord nädalas. mõned kuud tagasi rekord 12, praegu 21 lõuatõmmet järjest.

Hetkel ka ainus seljaharjutus.

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei ole vaja mingit lisaraskust.harjutusi võib kombineerida ja raskemaks muuta.kahekäega tõmbe asemel võid näiteks hakkata ühekäega tõmbamist harjutama jne.

Ma e usu, et sellel ühekäega tõmbel mingit pointi oleks. Kui natuke juba massi on, siis ei suuda seda nagunii teha. See rohkem kergete poiste teema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma e usu, et sellel ühekäega tõmbel mingit pointi oleks. Kui natuke juba massi on, siis ei suuda seda nagunii teha. See rohkem kergete poiste teema.

Oleneb kui natukene massi. Olen näinud küll neid suure massiga tüüpe, kes ühekäega tõmbavad lõuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei ole vaja mingit lisaraskust.harjutusi võib kombineerida ja raskemaks muuta.kahekäega tõmbe asemel võid näiteks hakkata ühekäega tõmbamist harjutama jne.

Ka ei näe mõtet ühe käega tõmmetel. Sama hästi võiks ühe käega/poolega hakata ka teisi harjutusi tegema.

Mina tõmban lõuga, kas lisaraskusega kindel arv seeriad ja korduseid või panen mingi korduste arvu endale eesmärgiks - näiteks 50 ning teen nii palju seeriaid, et see arv kätte saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

miks mitte olla füüsiliselt võimekas.tühja pole mõttet tõmmata raskustega. lihtsalt et lihast saada.

parem jaksa iseennast tõsta.inimesel on loodusepoolt kõik antud nii,et mingit lisaraskust pole vajagi.

eelkõige suuda ennast liigutada ja siis alles muid objekte.

Muudetud kasutaja matroxx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ka ei näe mõtet ühe käega tõmmetel. Sama hästi võiks ühe käega/poolega hakata ka teisi harjutusi tegema.

Et siis hantlitega harjutused nt on sinu arust mõttetud? <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud vastuste eest!

Tuleb siis lisaraskust leida, kuna ma suudan juba 4x10 puhtalt tõmmata, ning ei tahaks nt 4x12 üle minna.

Oi ära seda küll tee, sest võid kindel olla, et õnne see sulle ei too.. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud vastuste eest!

Tuleb siis lisaraskust leida, kuna ma suudan juba 4x10 puhtalt tõmmata, ning ei tahaks nt 4x12 üle minna.

Ei teagi kas naerda või nutta sellise asja peale...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Foorumist teemasid lugedes sain teada, et suurem raskus on parem kui rohkem kordusi. või sain ma millestki valesti aru?

Mis asi on "parem"? Ja kas sa arvad, et lihas loeb korduseid? Et kui on 10 kordust, siis kasvab, kui on 11 siis kasvab poole võrra ja kui 12 siis enam ei kasva?

Ja mis siis veel saab kui hoopis 4 seeria asemel 5 seeriat teha:P

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaata oma tehnika ka üle, õige lõuatõmme ei ole mitte nii, et lõug on üle kangi, vaid rinna ülaosa/abaluud puudutavad kangi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaata oma tehnika ka üle, õige lõuatõmme ei ole mitte nii, et lõug on üle kangi, vaid rinna ülaosa/abaluud puudutavad kangi.

vot abaluudega võib juba raskeks minna..

Alustaks siiski rangluuni tõmbamisest

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vot abaluudega võib juba raskeks minna..

Alustaks siiski rangluuni tõmbamisest

Sorry, minu viga :) Ma ajan alati abaluud, rangluud ja pahkluud segamini...muidugi, lõuatõmbeid võib alati tõmmata ka selja taha, siis pole probleemi abaluudeni tõmbamisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×