Jump to content
Indrek Viska

Üllatus neile, kes soovivad kaalust alla võtta

Recommended Posts

Ma ei taha nüüd et Te äril kehvasti läheks aga minu arust on siiski need kaalualandajad suht pointless.

Mul läheb dieediga 1,5 kg nädalas stabiilselt, kui see juba kahjulik ei ole siis kiirem langus kindlasti oleks.

Ilma dieedita nad ei aita ja kui dieet paigas, milleks neid siis vaja...

See 10% languse kiirendust u. 1000 kr eest vms, milleks? Et seda saavutada võib ju ka dieetkava muuta.

Vb jah kulturistidel abiks, kel neid viimaseid rasvarakukesi raske nahaalt kätte saada vms

Kui dieedipidajal peaks tekkima situatsioon, et keha on kohanenud vähemate kaloritega - läheb säästureziimile, selle vastu peaks aitama toitumisprogrammi ajutine muutmine rikkalikumaks või veel kalorivaesemaks.

Ärge nüüd pikka viha pidage aga mina olen siiski sellisele järeldusele jõudnud.

Muudetud kasutaja xxVoodooMagicxx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega igalühel see tahtejõud ja biokeemia nii hea pole. See konkreetne asi on hea ka selleks et blokeerida transrasvade imendumist, kui mingi eriline vajadus või isu on neid sisse süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga kõva lisand! Soovitan kõigil proovida <_<

Kuna sellise positiivse kommentaari andis HR VEND VÄHK isiklikult siis tahaks su käest küsida milles see mõju nigu täpsemalt seisneb? Sain tootekirjeldusele pihta küll, et aitab cheetimisel, kuid kui tuua igapäeva elust mingi näide, siis kui palju see toode ka päriselt aitab? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×