Jump to content
neG

Õlle kahjulikkus füüsisele?

Recommended Posts

Ei usu, et kui õhtul üks või kaks õlut joon, et joon seda alkoholi pärast. Olen joonud ka alkoholivaba õlut, kuid see ei maitse lihtsalt nii hästi. Kui asi oleks täisjoomises, siis jooks üldse kangemat, kuid POINT ongi selels, et seda ei jooda alko pärast. Kes joob cokat kes fantat, arvan, et need palju kahjulikumad.

Juua üks hele õlu on kindlasti tervislikum, kui juua pudel cokat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei usu, et kui õhtul üks või kaks õlut joon, et joon seda alkoholi pärast. Olen joonud ka alkoholivaba õlut, kuid see ei maitse lihtsalt nii hästi. Kui asi oleks täisjoomises, siis jooks üldse kangemat, kuid POINT ongi selels, et seda ei jooda alko pärast. Kes joob cokat kes fantat, arvan, et need palju kahjulikumad.

Olgem ausad, kui õlul oleks sees NULL alkot, siis vähesed jooksid seda :P. Õlu on õlu ja tähendab ka kerget meeldivat/lõdvestavat promilli <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ai kui hea on lugeda, kuidas need alko teemad ajavad padukarsklased pöördesse :P Täpselt sama teema, mis usklike ja uskmatude vahel! Alkohol oli, on ja jääb tarkade inimeste pärusmaale!

Humal @ sebis endale 2 liitrit 60% samakat täna ja on pitsi-paar maitsnud ka juba peale trenni, väga hää on <_<

Muudetud kasutaja Humal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise jõin ajalises mõistes õlut päris palju. Ikka oli tunda juba ainuüksi 2 õlut õhtuti juues, et hommikul pole päris värske ja purakat sees. Joomise põhjus samuti stressi maandamine ja lõdvaks laskmine. Järsku käis peas mingi plõks purjus peaga, vaatasin enda ümber ja nägin teisi samasuguseid mõttetut iba ajamas ja sihitult kakerdamas. Sain kaineks ja olen seda siiamaani. Otsustanud, et ei mürgita ennast teadlikult, lõpetan alkoholitöösturite toetamise ja saan joomise asemel midagi kasulikku teha. Kaotan ju joomisega aega, peale seda on kunstlikult hea olla, kuid see on kusagilt reservist laenuks ette võetud. Alkoholiga on selline asi, et see hakkab paratamatult meeldima, hiljem pead seda juba loomulikuks. Järgmisel päeval pean toredusest pohmakat, puudub söögiisu, keha nälgib, pea on paks, ühesõnaga sitt värk. Midagi mul selle vastu ei ole, kui teised mu ümber joovad ning krt isegi tore on ka kainelt. Üldiselt meeldib inimestega rohkem kaine inimese juttu ajada ja ka see, et mind kainena mõistetakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise jõin ajalises mõistes õlut päris palju. Ikka oli tunda juba ainuüksi 2 õlut õhtuti juues, et hommikul pole päris värske ja purakat sees. Joomise põhjus samuti stressi maandamine ja lõdvaks laskmine. Järsku käis peas mingi plõks purjus peaga, vaatasin enda ümber ja nägin teisi samasuguseid mõttetut iba ajamas ja sihitult kakerdamas. Sain kaineks ja olen seda siiamaani. Otsustanud, et ei mürgita ennast teadlikult, lõpetan alkoholitöösturite toetamise ja saan joomise asemel midagi kasulikku teha. Kaotan ju joomisega aega, peale seda on kunstlikult hea olla, kuid see on kusagilt reservist laenuks ette võetud. Alkoholiga on selline asi, et see hakkab paratamatult meeldima, hiljem pead seda juba loomulikuks. Järgmisel päeval pean toredusest pohmakat, puudub söögiisu, keha nälgib, pea on paks, ühesõnaga sitt värk. Midagi mul selle vastu ei ole, kui teised mu ümber joovad ning krt isegi tore on ka kainelt. Üldiselt meeldib inimestega rohkem kaine inimese juttu ajada ja ka see, et mind kainena mõistetakse.
Jah, õige, et maha jätsid, kui alko hakkas muid tegemisi segama!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise jõin ajalises mõistes õlut päris palju. Ikka oli tunda juba ainuüksi 2 õlut õhtuti juues, et hommikul pole päris värske ja purakat sees.

Sa kaalusid siis ka umbes 70 kg vist? Nagu ma ühes eespool kirjutatud postituses ütlesin:

1-2 päevas (väiksematele meestele 1, suurematele 2 <_< ) täitsa ok minu arust

Loomulikult oli 2 õlut sinu jaoks liig. :P

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa kaalusid siis ka umbes 70 kg vist? Nagu ma ühes eespool kirjutatud postituses ütlesin:

Loomulikult oli 2 õlut sinu jaoks liig. <_<

Liig või mitte, seda otsustab ikka igaüks ise. Olen ka 100 pluss inimesi näinud, kes peale 2 õlut juba nati kahtlased on. Aga hommikuse värskuse kohta seda, et 2 õlut juba kindlasti põhjustab olulise vedelikukao. Hommikul räige joogijanu ja sellest ka liigne uimasus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×