Jump to content
neG

Õlle kahjulikkus füüsisele?

Recommended Posts

Väiksed kogused ei tee ikka midagi, see on minu arvamus, need sportlased, kes alkoholi suurimaks vaenlaseks nimetavad, teevad seda pigem põhimõtte pärast! Võtmesõna on kogus! Õlle on nagu Michael Jackson või Madonna või Savisaar, mõnele need meeldivad õudselt, mõnele kohe üldse mitte Kui paari kuu tagan üks narkopidu korraldada, siis see ka ei tee su tervisele suurt kahju, ärge nüüd arvake, et ma narkot propageerin, lihtsalt näide, et nende mõnuainetega, mille hulka ka alko kuulub, on lihtsalt nii, et peab oskama neid tarbida, ainuke asi, millest täiesti hoiduda, oleks tubakas! Mul päris paljud sprtlastest sõbrad tarvitavad huuletubakat või mis iganes sibi see on, vot sellest asjast ma aru ei saa! Kusjuures sama asja tarvitavad väga paljud Skandinaavia suusatajad! Oih, nüüd läks nati OT-ks ära :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2-3 õllet nädalas tõesti harjutajat ei tapa.See on mõõdukas kogus.Aga kui üle pingutada? Selle juures on suur AGA, kui jood õlut suuremas koguses iga nädalavahetus siis tuleb rasva kenasti juurde.

Täis peaga tuleb ju vägev söögiisu peale,kõiksuguse rasvase ja soolase. On mõtet nädal otsa karmi trenni teha ja iga nv karmilt lõpetada?

Areng seisaks kindla peale. Ei viitsi igasuguseid artikleid enam üles otsida tõestuseks miks LIIGNE alkohol tervisele/lihase arengule kehvasti mõjub.

Raudselt mõni iga nädalavahetuse panija tuleb minuga vaidlema.

Teemaalgataja küsis 2-3 õlut nädalas, mitte suuremas koguses igal nädalavahetusel !<_< Pealegi, kui õlu kõrvale igasuguse hirmsa näkitsemise ära jätad, ei tule sellest õlust mingit rasva kenasti juurde, vähemalt minul. Läbi proovitud.. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
iga päev 1 õlu on alkoholism.

Siis on ikka päris paljud noored puhta alkohoolikud? Endal oli 17-18 eluaastal nii(ja ka hiljem), et päevagi ei möödunud, kui poleks joonud õlut, tavaliselt ikka 2. Käisin tööl/koolis, eluga sain hakkama..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
iga päev 1 õlu on alkoholism.

Alkoholismi iseloomustab pidev soov alkoholi tarvitada. Kaob kontroll tarvitatud alkoholi koguse üle, mis viib mitmepäevaste (mitmenädalaste) joomasööstudeni. Kui mingil põhjusel alkoholi tarvitamine katkestatakse (raha lõpeb, tervis läheb halvaks), arenevad ärajäämanähud – higistamisest kuni alkoholpsühhoosi ehk alkohoolse psühhoosini. Raskematel juhtumitel võib alkohoolne psühhoos lõppeda surmaga.

Niiet see "1 õlu päevas on alkoholism" on karsklaste kibestunud suhtumine mitte karsklaste vastu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvan ise sama ...et päevas 1 õlu ei ole alkoholi kuritarvitamine. Aga eks paljude jaoks on asi põhimõttes kinni ...teed sporti - ei tarbi! Ise teen sporti ja tarbin, kuid harva ja vähe!(harva tarbides palju ei kannagi <_<) Samas alkohol on meie kultuuri üks lahutamatu osa olnud kaua-kaua aega ...kindlasti leidub ka sportlasi, kes arvavad, et seks on liialt väsitav ja lisakoormus :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See 1 õlu päevas on siiski siuke sõltuvuse teema ja aja jooksul saab sellest 1st 2, 3 jne ja ega see tegelt hea ei ole

Ise tarbin reedeti, üritan välitida täis joomist kuigi vahel ikka juhtub.

Üldiselt ei arva et karsklase elukvaliteet oleks parem kui mõõduka tarbija oma, vahel ikka vaja rihm lõdvaks lasta ja mälestusi tekitada, mida hiljem lastelastele rääkida <_<

Muudetud kasutaja xxVoodooMagicxx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis on ikka päris paljud noored puhta alkohoolikud? Endal oli 17-18 eluaastal nii(ja ka hiljem), et päevagi ei möödunud, kui poleks joonud õlut, tavaliselt ikka 2. Käisin tööl/koolis, eluga sain hakkama..

karta on, eestlane on joodikrahvas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvan ise sama ...et päevas 1 õlu ei ole alkoholi kuritarvitamine. Aga eks paljude jaoks on asi põhimõttes kinni ...teed sporti - ei tarbi! Ise teen sporti ja tarbin, kuid harva ja vähe!(harva tarbides palju ei kannagi <_<) Samas alkohol on meie kultuuri üks lahutamatu osa olnud kaua-kaua aega ...kindlasti leidub ka sportlasi, kes arvavad, et seks on liialt väsitav ja lisakoormus :P

Seda, kui sa paar korda nädalas natuke võimled, on raske spordiks nimetada. Nii võid pudel viina päevas ka juua ja vahet ei märka. Kui spordis piisavalt kaugele jõuad, siis võib uuesti rääkida sellest "1 õlu päevas ei tee midagi". Siis mõjutab tulemusi iga väikseimgi pisiasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda, kui sa paar korda nädalas natuke võimled, on raske spordiks nimetada. Nii võid pudel viina päevas ka juua ja vahet ei märka. Kui spordis piisavalt kaugele jõuad, siis võib uuesti rääkida sellest "1 õlu päevas ei tee midagi". Siis mõjutab tulemusi iga väikseimgi pisiasi.

Ära nüüd liialda, ma ei võimle nii palju <_<

Kindlasti on SPORTLASI, kes väidavad, et 1 õlu tuleb vaid KASUKS. Ning miks ei peakski tulema.. süsivesikud ja vitamiinid kasvamisel kasuks.

Muudetud kasutaja emmimees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära nüüd liialda, ma ei võimle nii palju <_<

Kindlasti on SPORTLASI, kes väidavad, et 1 õlu tuleb vaid KASUKS. Ning miks ei peakski tulema.. süsivesikud ja vitamiinid kasvamisel kasuks.

Pigem on see, et üks õlu vähendab stressi ja selle arvelt tulemused paranevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minuarvates mõõdukal kogusel mitte, paljude uuringute järgi väike kogus pigem kasulik(õlu, vein), või kui ongi, siis head omadused kaaluvad halva üles. Teada on, et alkot tarbides testo tase langeb kuid pärast toodab jällegi üle algtaseme.. jutt käib kindlasti mõõdukast kogusest mitte koomalaagris padujoomisest.

Kusjuures uskuge või ärge uskuge, aga jõunäitajad on mul olnud parimad siis, kui eelneval õhtul on tsipa võetud. Ja ma pole ainus <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja alkoholil sinu arvates kahjulikke omadusi ei ole üldse?

Kindlasti on halbu omadusi ka, ma pole öelnud, et neid pole. Aga mõõdukas koguses võib õlle tarbimine tulla pigem kasuks.

Ei tasu suhtuda nii negatiivselt, ma saan aru, et alkoholi suhtes tuleb skeptline olla, aga kõike peab mõõdukalt tarbima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindlasti on halbu omadusi ka, ma pole öelnud, et neid pole. Aga mõõdukas koguses võib õlle tarbimine tulla pigem kasuks.

Ei tasu suhtuda nii negatiivselt, ma saan aru, et alkoholi suhtes tuleb skeptline olla, aga kõike peab mõõdukalt tarbima.

Just nimelt, et mõõdukalt. Meil on lihtsalt erinevad arusaamad mõõdukusest. Mina arvan, et iga päev alkoholi tarbida ei ole mõõdukas isegi, kui tegemist on 1 õllega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda, kui sa paar korda nädalas natuke võimled, on raske spordiks nimetada. Nii võid pudel viina päevas ka juua ja vahet ei märka. Kui spordis piisavalt kaugele jõuad, siis võib uuesti rääkida sellest "1 õlu päevas ei tee midagi". Siis mõjutab tulemusi iga väikseimgi pisiasi.

Jõualadel kerge alkohol taastumist ja tulemusi üldiselt ei halvenda. Kestvusaladel halvendab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
iga päev 1 õlu on alkoholism.

Kui tegu on 1,5 või 2 l õllega, siis küll, aga 0,5 või 0,33 l puhul küll mitte. Seal olev alkoholi kogus on üsna väike, mul vähemalt ei hakka alkomeeter veel isegi mitte 0,1 näitama (kui just väga kiiresti seda õlut kõrist alla ei kalla ja eks veidi oleneb ka füüsilisest seisundist ning eelnevast söögist jne), võib autogagi sõita. <_<

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei usu, et kui õhtul üks või kaks õlut joon, et joon seda alkoholi pärast. Olen joonud ka alkoholivaba õlut, kuid see ei maitse lihtsalt nii hästi. Kui asi oleks täisjoomises, siis jooks üldse kangemat, kuid POINT ongi selels, et seda ei jooda alko pärast. Kes joob cokat kes fantat, arvan, et need palju kahjulikumad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×