Jump to content
liige

Kuidas kaalus juurde võtta ?

Recommended Posts

Tere. Olen 19 a. noormees ja olen mures kehakaalu pärast. Asi sai alguse juba päris ammu...umbes 6 aastat tagasi. Hakkasin juba siis trenni tegema ja tegin väga valesti....igapäeva ja umbes 1h- 1,5h päevas. tegin nii umbes 4-6 kuud(täpselt ei mäleta...mõned päevad jäid vahele ka). Mõistagi nüüd saan aru kui valesti tegin trenni kuna toitumine ei olnud paigas ja tegin liiga palju. Nüüd on aga probleemi keha vormi saamisega....olen 1,86 m pikk ja kaalun ainult 65 kg. Olen nüüd ka vahepeal trenni teinud aga vahedega....umbes 1 kuu siis tuli jälle vahe siis ning uuesti 3 kuud jutti jne. 17-18 aastasena tegin vahepeal trenni nii ,et jõin toorest muna enne trenni 10 minutit ning tegin nii umbes 2-3 kuud trenni aga jätsin poolikuks. Tahaks nüüd teada kuidas oleks kõige õigem trenni teha ,et kiirelt kaalus juurde võtta ja mis valku tarvitada.(( olen otsinud mujalt netist abi samuti aga ei ole õigeid vastuseid saanud)). Kõik soovitused oodatud....tänan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võta asja rahulikult...

Eks ma seda võtan jah edaspidi arvesse ,et asja rahulikult võtta....aga tahaks trenni uuesti tegema hakata ning seekord juba pikemalt ja õigesti teha :D. Kuna lisakilod ei tule ise juurde :S ainevahetus liiga kiire või ei tea milles asi ja kui aus olla siis tahaks keha vormis hoida mitte rasva ajada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×