Jump to content
Mr Fox

Nädal.

Recommended Posts

Tere .

Esmapäev : Puhkus

Teisipäev: Jooksmine

Kolmapäev : Kõhulihased & kükid

Neljapäev: Jooksmine

Reede: Puhkus

Laupäev: jooksmine & kükid

Pühapäev : Jooksmine & Kõhulihased.

Tegemist on minu 17 aastase õe kavaga , toitumine on tal korras.

Tahaks kuulata mida Fitness spetsialistid sellisest kavast arvavad.

Jooksmine = 50 minutit

Kõhulihased = 3x 30

Kükid 3 x 20

Soov on alla võtta ja olla võimalikult vormis.

Tänud ette !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere .

Esmapäev : Puhkus

Teisipäev: Jooksmine

Kolmapäev : Kõhulihased & kükid

Neljapäev: Jooksmine

Reede: Puhkus

Laupäev: jooksmine & kükid

Pühapäev : Jooksmine & Kõhulihased.

Tegemist on minu 17 aastase õe kavaga , toitumine on tal korras.

Tahaks kuulata mida Fitness spetsialistid sellisest kavast arvavad.

Jooksmine = 50 minutit

Kõhulihased = 3x 30

Kükid 3 x 20

Soov on alla võtta ja olla võimalikult vormis.

Tänud ette !

Esialgu on hea kava, aga kui palju ta soovib kaalus alla saada? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere .

Esmapäev : Puhkus

Teisipäev: Jooksmine

Kolmapäev : Kõhulihased & kükid

Neljapäev: Jooksmine

Reede: Puhkus

Laupäev: jooksmine & kükid

Pühapäev : Jooksmine & Kõhulihased.

Tegemist on minu 17 aastase õe kavaga , toitumine on tal korras.

Tahaks kuulata mida Fitness spetsialistid sellisest kavast arvavad.

Jooksmine = 50 minutit

Kõhulihased = 3x 30

Kükid 3 x 20

Soov on alla võtta ja olla võimalikult vormis.

Tänud ette !

Ära nüüd pahanda,aga see toitumine korras ..., :D

Äkki saaks siiski näite tollest korras toitumisest?

Kui asi oleks korras,siis sinu postitust siin ju ei oleks, :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma lihtsalt küsin teie arvamust , kas asi toimub ?

Toitumine - kindlat kava ei ole. Toituportsud on väiksemad ja maiustusi/magusaid jooke/rämpstoitu ei söö üldse.

Toitumiskava pole mõtet ka osta, kuna kodus antakse ikka seda mis on.Vaevalt vanemad hakkavad raha raiskama ja eraldi toitu sellepärast ostma :D .Tegemist on ikkagi 17 aastase tüdrukuga, kasvab ka veel natuke aega (Aasta veel ?)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina küll *raiskaks* raha, et mu tütar ilus ja terve oleks.

See oled sina , aga minu vanemad ei ole nii haritud fitnessi alal ja ei näe selles mõtet ja pane ennast ise vanema rolli. Mina isiklikult olen VÄGA hästi saanud hakkama ilma toitumisplaanita .Osaliselt vist ka sellepärast et olen alles kasvueas.

Muudetud kasutaja Mr Fox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See oled sina , aga minu vanemad ei ole nii haritud fitnessi alal ja ei näe selles mõtet ja pane ennast ise vanema rolli. Mina isiklikult olen VÄGA hästi saanud hakkama ilma toitumisplaanita .Osaliselt vist ka sellepärast et olen alles kasvueas.

Panin ennast vanema rolli. Kui mu tütar on ülekaaluline, siis nii minu kui ka tema huvides on parandada tema toitumist. Asi ei ole toitumisPLAANIS, asi on selles, et tuleb natuke investeerida, et tütar saaks korralikult toituda, et saavutada mingeid tulemusi. Ei pea omama laialdasi teadmisi fitnessi alal, et teada, et selleks, et alla võtta, peab jälgima oma toitumist. On siis tõesti nii hull, kui vanemad ostavad tütrele šokolaadi ja hamburgeri asemel liha ja kodujuustu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole küll fitness-spetsialist, aga kas neli korda jooksmist nädalas ei ole ülekaalulise tütarlapse jaoks liiast? Mõeldakse et jooksmiseks ei peagi valmistuma, see on tegelikult esimene viga, kuna liigesed ja lihased pole jooksmiseks ette valmistatud. Jooksmine on üks hullemaid, kui mitte kõige hullem viis kuidas liigeseid lõhkuda.

Mina asendaks vähemalt mõned jooksu korrad muude aeroobset tegevust võimaldavate tegevustega(ratas, ujumine, stepper jne).

Lisaks kas keegi on su õele näidanud õiget kükkimistehnikat? Ja jube lihtne on hakata kükke tegema, aga kui seda teha vale tehnikaga+ lisaks palju jooksmist, võib see treenimine jube lühikeseks jääda, olenevalt geenidest ja muudest ette määratud teguritest.

Kui juba kõhulihaseid teeb, siis kuhu jäävad seljalihased? Või on eesmärk lihased balansist välja viia ja kiirendada võimalust et selg kergemini vigastustele allub, mis tähendab et ei saa ka enam kõhulihaseid teha, vaid tuleb TopShopist see kõhulihaste treenimise vahend soetada, mis võimaldab 5 minutiga päevas vähese ajaga "sixpacki" saavutada, hoolimata vigasest seljast?

Kaua ta seda kava järginud on ja millised on eelnevad kogemused spordiga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

17 aastane on laps, öelge mis tahate. Ise saate vanemaks, taipate sama.

Edasi, kava on iseenesest okei, 50min sörkjooksu 4x nädalas ei tohiks kedagi tappa. Jälgida tuleks ainutl seda, et liigesed vastu peaksid, ja et ei oleks mingeid muid valusid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere .

Esmapäev : Puhkus

Teisipäev: Jooksmine

Kolmapäev : Kõhulihased & kükid

Neljapäev: Jooksmine

Reede: Puhkus

Laupäev: jooksmine & kükid

Pühapäev : Jooksmine & Kõhulihased.

Tegemist on minu 17 aastase õe kavaga , toitumine on tal korras.

Tahaks kuulata mida Fitness spetsialistid sellisest kavast arvavad.

Jooksmine = 50 minutit

Kõhulihased = 3x 30

Kükid 3 x 20

Soov on alla võtta ja olla võimalikult vormis.

Tänud ette !

Väike soovitus: Kui võimalik, siis las proovib vahelduseks bodypumpi. Saab 60 minuti jooksul kõik suuremad lihasgrupid kergete raskustega läbi treenitud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõusaalis/BPsse ei lähe , kuna on häbelik (Ma ei tea mis tal selle vastu). Ülekaaluline ? Ma ei ole öelnud et ta on ülekaaluline.

kaal 67 kilo pikkus 1.70 ma ei ütleks väga et ülekaaluline.Aga suur soov on lihtsalt vormi saada.

Alessandro : Täiesti nõustun sinuga , aga mõned vanemad lihtsalt ei saa aru.Ja meie peres ei eksisteeri selline asi nagu rämpstoit ,peale pidude.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
17 aastane on sama hea mis täiskavanu, soovitan vastu hakata vanematele

Vastu hakata? Ma igatahes austan oma vanemaid ja asi tõesti ei ole nii hull.Ma ise olen võtnud 5 kilo alla (69-64) pikkus. 183/4 .Ei näljutanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel kaal 67 , ei ole madal. Tegelen aktiivselt taipoksi / jõusaaliga. Rinnalt surub korralikult.Ausalt öeldes on tõnne et võtaks veel paar kilo alla.

Aga ei ole praegu see eesmärk.

Pekalu : Usun , aga trenni pole tüdruk teinud juba aastaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

korralik toitumine, sport, naeratus(hammaste pesemine ja korrigeerimine), muusikainstrumendi mängimine(muusikaline kuulmine) on sellised asjad, mille eest laps on tulevikus kindlasti tänulik. Sinna nimekirja võib lisada kindlasti veel hulga asju, aga need on põhilised, mis viivad elus edasi, kuna mõjutavad enesekindlust või avavad uusi võimalusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

endal on sama värk, et tahaks kaalust alla saada :o olen poiss 14a ja kaalun 73 , pikk 161.5 , umbkaudu peaks olema normaalne kaal midagi 61.5 minu pikkuse kohta :D , minu nädal näeb välja selline

Esmaspäev: Trenn ( Jalgpall)

Teisipäev: Trenn ( Võrkpall)

Kolmapäev : Trenn (Võrkpall)

Neljapäev : Trenn (Jalgpall)

Reede : Trenn (Võrkpall)

Laupäev: kuidas kunagi puhkepäev või ujumas/jõusaal/jooksmine

Pühapäev: puhkepäev

Toitumisest nii palju , et

7.00 Hommikul põhilistel tass kohvi , 1 viil mustaleiba või 2,( olen lugenud, et muna on ka hommikul hea süüa, aga tõusen liiga hilja ja ei jõua muna keeta, aga seda saab parandada

10.45 - Koolitoit

13:00 - 15:00 - koolist koju jõudes söön , suppi, kartulit , mida tehtud on

19.00 - Peale trenni ka sooja toitu.

20.00 või hiljem jogurtit , puuvilju , köögivilju

Vahepeal jäävad ka trennid ära. Sooviks siis kõik võimalikku infot mida ma valesti teen jms. Trennid tavaliselt kella 17:00 paiku

Tänan!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
endal on sama värk, et tahaks kaalust alla saada :o olen poiss 14a ja kaalun 73 , pikk 161.5 , umbkaudu peaks olema normaalne kaal midagi 61.5 minu pikkuse kohta :D , minu nädal näeb välja selline

Esmaspäev: Trenn ( Jalgpall)

Teisipäev: Trenn ( Võrkpall)

Kolmapäev : Trenn (Võrkpall)

Neljapäev : Trenn (Jalgpall)

Reede : Trenn (Võrkpall)

Laupäev: kuidas kunagi puhkepäev või ujumas/jõusaal/jooksmine

Pühapäev: puhkepäev

Toitumisest nii palju , et

7.00 Hommikul põhilistel tass kohvi , 1 viil mustaleiba või 2,( olen lugenud, et muna on ka hommikul hea süüa, aga tõusen liiga hilja ja ei jõua muna keeta, aga seda saab parandada

10.45 - Koolitoit

13:00 - 15:00 - koolist koju jõudes söön , suppi, kartulit , mida tehtud on

19.00 - Peale trenni ka sooja toitu.

20.00 või hiljem jogurtit , puuvilju , köögivilju

Vahepeal jäävad ka trennid ära. Sooviks siis kõik võimalikku infot mida ma valesti teen jms. Trennid tavaliselt kella 17:00 paiku

Tänan!

toitumine suht 0 , kasuta otsingut palju selliseid teemasi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
toitumine suht 0 , kasuta otsingut palju selliseid teemasi

Ega jh, ma olen otsinud ka, aga ma ei oska midagi vaadata nii.

Oleks siis suht lamp küsimus , palju läheb umbes päevas toitumiskava peale? Sest ema/isa ei ole nõus ostma neid tooteid ja valmistama mida see toitumiskava nõuab, aga mul endal on ka raha, aga just küsimus on selles kauaks sellest rahast jätkub. Oleksin nõus kõik raha välja käima, et kaalu langetada ja midagi saavutada.

summa on umbes 4500-5000 mis mul on

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega jh, ma olen otsinud ka, aga ma ei oska midagi vaadata nii.

Oleks siis suht lamp küsimus , palju läheb umbes päevas toitumiskava peale? Sest ema/isa ei ole nõus ostma neid tooteid ja valmistama mida see toitumiskava nõuab, aga mul endal on ka raha, aga just küsimus on selles kauaks sellest rahast jätkub. Oleksin nõus kõik raha välja käima, et kaalu langetada ja midagi saavutada.

summa on umbes 4500-5000 mis mul on

No mis sa arvad, mida sul seal kavas süüa soovitatakse? Ei midagi erilist - liha, muna, piimatooted, leib jne. Tavaline toit!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
toitumine suht 0 , kasuta otsingut palju selliseid teemasi

e-ee ...

kahjuks mitte isegi 0.

Eriti äge on too süsikalaks õhtul ..., :o

Tundub,nagu oleks küsijal massiperiood käsil

Ja muidugi on ääretult informatiivsed mõisted koolitoit;soe toit, :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×