Jump to content
Vilbo

Õla jõud

Recommended Posts

Mina küll ei usu sind jaanlepp!!!

Ise kaalud 68kg ja rinnalt surud 230 kg 5korda!!!!

Kas te suudate seda uskuda?

Ni kerge mees Eestis ja surub nii palju!! Ei usu!!!! Jõutõstmise protokolis sellisega kaaluga meest ja sellisega tulemusega ei ole!! Nii palju kui mina võistlusel käisin sellist meest ei ole näinud!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

230kg5korda see on täitsa jube tulemus eriti selle kaalu juures oleks see maailma rekord.ma ise surusin 2002aasta eestikatel 225 ja see oli kõige parem tulemus kolfitsendiga kaal oli 115kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sa vitali oled küll paras jutujulla. arvata on et jaanlepp pullib. mida siin veel arutada on. ja näit Marek Kalmus on nii mõnelgi soovitanud kukla tagant surumise asendada eest surumise või hantlitega surumise vastu. efektiivsem ja ohutum. sa murra aga jah kukla tagant nii kuis jõuad ja jõutõmmet tee kah küürus seljaga. ma arvan see on igaühe oma asi kas teeb kukla tagant või eest jne. mis sa kritiseerid ja targutad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei hakka siin vaidlema, kuidas oleks parem suruda, igaüks tunneb ju ise, mis talle paremini sobib, kui mõistust vähegi peas on. Kui õlg lubaks, teeksin ka ise aeg- ajalt ehk kukla tagant, aga et see liialt liigest väänab mul, ei tee. Eest jõuan hetkel 95kg 6x. Ja Vitalile- sinu jõutõmbe trenn on väga kõva, 6x10 235 kiloga! See eeldab ju vähemalt 300 kg maksimumi! Mis rex on sul?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kangi surumine kukla tagant paneb panb õlad töötama ebaloomiulikus asendis ja see on ohtlik lihastele. Selleks Aga saab kasutada väga edukalt hantleid (Arnoldi surumine) e. siis stardin peopesad vastakuti ja üles jõudes keeran naad ette. Kumbki hantel 30-35 kg, oleneb enesetundest. Ja saan väga hästi õla treenitud. Samuti on küki ja jõutõmbega. Täis kükki ja jõutõmmet võiks teha kord kuus. Vahepeal aga piisab poolkükkidest ja põlvede kõrgusele asetatud kangiga jõutõmbe tegemisest. Mida suuremad on raskused seda ohtlikumaks nad muutuvad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kulturistidel on vast teistmoodi,et täiskükki ei ole vaja tihti teha.jõutastjad teevad küll vähemalt 1kord nädalas täiskükki ja kord nädalas jõutõmmet.mõned kükivad 3korda nädalas erinevate koormustega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis sa gertcorsa oled kanepit suitsetanud vä. sellisest asjast nagu individuaalsus oled kuulnud. kui sulle sobib jõutõmme ja täiskükk kord kuus siis fine. aga paljudele ei sobi. ma oleks selliste soovitustega ettevaatlikum.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kord kuus, all mõtlesin MAKSIMUMIGA TEGEMIST, lisaks teen rammumehe harjutusi. Ise teen nii - ja jõudu tuleb, lihas areneb, vigastusi pole. Aga noh ex igaüks ise tea mis endale parem on. Peaasi et arvab en kõiki õieti tegevat Jõudu teile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sina punamütsike võiks natuka aega maha võtta ja külma du??i alla minna. Miks sa oma sõnadega nii agressivne oled? Nimi ilmselt väärib tegelast!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu olen varemgi soovitanud nii ka nüüd, kes tahab vältida õla vigastusi parem loobugu sellest harjutusest. Vähemalt selle regulaarsest kasutamisest. Kas teile ei piisa sellest, et üks proffi kulturist siin amazoni tõlgitud artiklites seda sama soovitab. Ise olen seda tundnud korduvalt kui seda harjutust kasutasin, et mingist raskusest alates õlg lihtsalt annab alla ja keeldub sinuga koostööd tegamast. Teie kes te veel ei ole kuklatagant surumises vigastust saanud , OK võite ju jätkata aga milleks riskida? Kas selleks, et miski kohale jõuaks PEAB ikka selle läbi tegema? Kui nii arvate laske edasi. Targem inimene aga usldab kogenumat ja võtab teda kuulda varem. Kahjuks olin ise nii rumal, et enda valusatest kogemustest varem õppust ei võtnud. Nüüd olen teinud juba 4-5 aastat surumist eest ja mul ei ole vigastusi olnud, samuti on ka õlg läinud paremaks rääkimata treening raskusest. Veel viimane õla trenn, 6 päeva tagasi kui kaal näitas 108kg, tegin seda järgmise seeria.

100-15x

130-8x

120-9x

110-10x

100-12x

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ühele ütlesin jutujulla ja teiselt küsisin kas ta on kanepit suitsetanud. kõva agressiivsus tõesti. minu arust võiks hoopis vitali ja gert hoogu maha võtta. üks soovitab kukla tagant surumist ja teine kükki ja j-tõmmet kord kuus. ja kuna sa ilmselt mind ei tea siis ei tea sa ka miks nimi just punamtsike ja kust see tulnud on. niiet loppu teemma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jaa...mida suuremaks läheb raskus, seda tõesti suuremaks muutub tõenäosus, et tuleb vigastus...siinkohal soovitan teha õlga fikseerikud kangiga, see hoiab ära vigastuse ohu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×