Jump to content
Ott Kiivikas

"Sinu küljes kinni"! Best of - viimane saade!

Recommended Posts

Tore kui rahvale meeldib - peab tunnistama, et mõtlesin pikalt enne kui selle saatejuhi koha vastu võtsin, sest pulsi lööb ikka iga enne võtet lakke <_<

Kuid kokkuvõttes annab meeletu kogemuse ja igav ei ole. Ka järgmised osad tulevad huvitavad ja lustakad, seda võin küll lubada. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Omapärane ja naljakas:D

Mida välja ei mõelda! <_<

Mu tuttav ükspäev rääkis, et sa ei usu, ma nägin kuidas MUPO Ott Kiivika trollist välja viisid. Siis arvasin, et ta valetab, aga no nagu näha, siis reklaamis juba nägin Otti ja sain kohe aru, mis toimus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott

Kas oli ka selliseid juhuseid kus inimene kategooriliselt keeldus kaasa mängimast?

Ma vaatasin, et ega see munitsipaalpolitseinik alguses ka just väga meelestatud ei olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ott

Kas oli ka selliseid juhuseid kus inimene kategooriliselt keeldus kaasa mängimast?

Ma vaatasin, et ega see munitsipaalpolitseinik alguses ka just väga meelestatud ei olnud.

Oli küll selliseid juhuseid. Kõige esimene kord kui tegime esimest võtet, siis ettekandja, kes oli lõpetnud minuteenindamise, panin talle raua külge ja tema keeldus edasi tegutsemast ega me vägisi ei saa siis teha. Veensin mis oskasin, kuid tulutult. Siis pani küll mind mõtlema, et kuidas me üldse selle saate tehtud saame, kuid edasi läks libedamalt. Kuid tuleb ka tseen kus läheb vaja jõudu, et käeraud külge saada.... <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis teine saade ja loodetavasti mitte igavam kui esimene. Saate ühes pooles olen koos krišnaiitidega (oranzides kostüümides tegelased kes valjuhäälselt linnapeal laualavad hare krišna!) ja teise pooles koos lembelauliku Koit Toomega (päev tema plaaditutvustusest, otseeetris koos käeraudadega mängib oma uut lugu jne.)

Mõni screenshot

post-22-1254468478_thumb.png

post-22-1254468522_thumb.png

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui keegi teab, kus seda teist osa saaks netis vaadata, siis oleks info eest tänulik. (Ei ole hetkel eestis ja ei saa TVst vaadata)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×