Jump to content
Ott Kiivikas

"Sinu küljes kinni"! Best of - viimane saade!

Recommended Posts

Sattusin ka täna esmakordselt seda saadet vaatama ja tõesti, väga mõnus. Aga küsimus mis mul tekkis ja millele eelneval seitsmel teemalehel tähelepanu pööratud pole, on see, et mul on alati jäänud mulje, et tippkulturisti päev on suhteliselt graafikujärgne (mõtlen toitumist ja treeninguid), aga saates ei näinud küll Otti kordagi midagi söömas... :D

Et kuidas siis trennide ja toitumise teema lahendatud on nende kuue tunni vältel...?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on alati toit kaasas ,kuid tõenäoliselt ei ole lihtsalt aega seda näidata, isegi kaevuriga maa all olles oli oma toit ja "Oti Vormi Leib" kaasas.

Kui võte oli kella 15 algusega tegin hommikul kaks trenni enne ära, kui oli hommikune võte algusega kell 9.00 siis tegin aeroobse tunni hommikul enne võtet ja teise peale võtet, ükski trenn selle saate pärast ja ka toidukord ära ei ole jäänud, küll võivad nad olla päeva jooksul natuke nihkunud. Muidu ikka kulturismis head tulemust ei saaks - ja see on ikkagi peaine minu jaoks! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kulturism,kulturism ja veelkord kulturism!!! :P

Kuldsed sõnad! Teised nimetavad kulturismi põrguks, meile on see elu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jällegi on saabunud kätte aeg, vaadata saate kordust :huh:

Ausalt öeldes olen juba saate alguses meeldivalt üllatunud Anna-Maria Galojan'i isikus.

Tundub väga mitmekülgne inimene :P

Margus Lepa on üks naljamees :rolleyes:

Muudetud kasutaja Lexusl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Märts Sults tundus esmapilgul igavesti lahe ja uusmoodne direktor, mitte mingi karm, lastega mittesuhtlev ja ükskõikne. Jättis väga hea mulje ja tundus mulle, et ta hoolib oma koolist väga, mis on positiivne :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reedeses saates -eksperiment, kes on tugevam kas linnatranspordi reisisaatja Aivo või kulturist Ott??? Selline küsimus tekkis üles kui filmisime täna järjekordset osa ja reisisaatja käis jutukäigus välja lause, et kulturistel on jõudu sama palju kui tavainimestel. :rolleyes:

Ei lasknud kaks korda öelda ja peale 8 tiiru Kakumäe - Õismäe ringil nr 21a bussis, läksime Revali rammu katsuma. ;)

Tulemusi näete siis juba saates :huh:

Lisaks panen käeraudu paganate juhi Hannes Vanaküla, kes kutsub kokku nõidade erakorralise koosoleku Mustamäel! :)

Head vaatamist!

Lisaks palve, kui on huvitavaid ideid kellega veel saateid teha -andke teada (tuntud persoonid, huvitavad elukutsed, huvitavad situatsioonid, sündmused, ürtused), ette tänades. Võimalik, et jut teie idee jõuab teleekraaile... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Homses saates- käeküljes talumees Urmas Sepp (kes oma vasikad Toompeale viis) - lisaks see kuidas "pullimune" praadisime.

Saate teises osas staarjuukusr Lauri Pedaja - kuidas on käeraudus juukeid lõigata?

Mõned pildid talumehe osast - need on pärit Delfist

Erefordi tõugu lihaveised autot piiramas

post-22-1258642255_thumb.jpg

Kahelt poolt panid oma väiksed pead autosse - et leivapala saada

post-22-1258642287_thumb.jpg

vasikad said kinni püütud

post-22-1258642304_thumb.jpg

Hetk Toompealt

post-22-1258642324_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna saade eetris nagu alati kell 20.00. Seekord käeküljes alkohoolikust Mark, kes on 20 aastat tänavamuusiku ametit pidanud, olnud ka 4 aastat heroiinisõltlane.... :P

Teises osas olen koos korstnapühkijaga - seega sai ka katusel ära käidud (eks vaadake ise) ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×