Jump to content
Ott Kiivikas

"Sinu küljes kinni"! Best of - viimane saade!

Recommended Posts

Olin ise eile Jõgeval spordihoones "Virkus" toimus saalihoki 15 aastapäeva tähistamine, olin seal õhtujuht. Seega ise eilset saadet ei näinud, kuid kujutan ette mis seal oli kuna olin sündmuste tunnistaja kohapeal.

Valter oli vahva mees - igati tore päev oli temaga koos. Katiga ei olnud samuti igav - täitsa tempokas päev juhtus ka tema päevakavas olema ja Janek -breikar oli nagu kingitus saate lõppu :huh:

Tunneli daam oli ka ekstreemstseen - oleksite kuulnud kohapeal kuidas see veel tunnelis kajas..... :blink: Sellised ekspromt olukorrad annavadki saatele värvi - kui see on nagu jahil käik ükski kord ei tea mis juhtub ja kas tuleb hea võte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea saade on, väga huvitav aga selle Klenski stoori oli küll masendav.

Tubli Ott ja Katrin on väga kena naine!!!! : )

Muudetud kasutaja Tegija poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen täna saadet tutvustava postituse ära, sest homme varahommikul lendame Põhjamaade meistrivõistlustele Trondheimi ja ise saadet ei näe.

Mis siis tulemas on. Eile olin aheldatud "Kojamehe" - alias Tarmo Kruusimäe külge ja sain osa Eesti -Blegia jalgpallilahingust A.Le Coq Arenal ja tulemust juba kindlasti teate 2:0 Eesti võitis!!!

Kõik need emotsioonid, mis eelnesid mängule, toimusid mängu aeg ja peale seda tähistamas sai linti võetud - arvan ,et saime väga vinge materiali, seega vaadake aja otsustage ise. Lubasin liituda jalgpallihaiglaga - sest mängu peal kohapeal saadud emotsioon oli sõnuseletamatu! :(

Saate teine pool tule Eesti Põlevkivist - kus ma olen aheldatud kaevur Kirilli külge - (see saab olema hoopis lugu teise kandi peal ja maa-alt).

Head vaatamist, kordus on pühapäeval kell 12.00 (või 12.10)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott võiks selle oma keti Norrasse kaasa võtta ja mõnele minu tugevamale konkurendile külge riputada ja siis võtme ära kaotada ja ise ära minestada sinna otsa võistluste ajaks :D:(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ott võiks selle oma keti Norrasse kaasa võtta ja mõnele minu tugevamale konkurendile külge riputada ja siis võtme ära kaotada ja ise ära minestada sinna otsa võistluste ajaks :P:(

Ma usun et pakud niisama ka tugevat konkurentsi teistele :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ott võiks selle oma keti Norrasse kaasa võtta ja mõnele minu tugevamale konkurendile külge riputada ja siis võtme ära kaotada ja ise ära minestada sinna otsa võistluste ajaks :D:(

Vähk, miks sul selle sügeleva tüübi pilt iga postituse juures on - see käib ikka täiega närvidele.... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vähk, miks sul selle sügeleva tüübi pilt iga postituse juures on - see käib ikka täiega närvidele.... :(

See on minu uus vabakava :D:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis käeraua saade jälle. Esimeses osa peaks olema käeküljes kunstikooli direktor Märt Sults, kes vähemalt minujaoks kummutas direktori sterotüübi (kui igavast ja rangest mehest - kelle juurde lapsed hirmuga lähevad). Ja teises osas on pizzatakso (see muideks oli üldse minu esimene õnnestunud võte, selles saatesarjas) - ja nagu selgus, siis pizzatakso juht oli endine miilits ja politseist pensionile jäänud mees..... :P (kaal 150 kg)Käerauad ei tahtnud esimese hooga kohe peale minna, sest ranne oli nii jäme... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×