Jump to content
Ott Kiivikas

"Sinu küljes kinni"! Best of - viimane saade!

Recommended Posts

Sellel reedel algusega kell 20.00 alustab iganädalaselt uus saade "Sinu küljes kinni". Etteruttavalt olgu öeldud, et see saab olema päris lõbus ja äkiline saade elust enesest. Head vaatamist! :D

Saate tutvustus on siin

post-2073-1253986263_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et siis Ott peab osalema teise raudus olija kohustustes või vastupidi ? ( Nt kui mina oleksin raudus, siis Ott peab minu tegevusi järgima või mina tema omi )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kujutaks ette, kuidas Ott igavuse kätte ära sureks aheldatuna päevaks it-inimese (loe minu:) ) külge.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juhtusin ise olema trooli peal kus käis Ott koos piletikontrolöriga. Alles pärast nägin teda aknast kui ta maha tuli juba, tema külastas trolli tagaosa, mina istusin ees.

Ootan suure põnevusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellel reedel algusega kell 20.00 alustab iganädalaselt uus saade "Sinu küljes kinni". Etteruttavalt olgu öeldud, et see saab olema päris lõbus ja äkiline saade elust enesest. Head vaatamist! :D

Saate tutvustus on siin

Ootan huviga, tundub ,et see on uus etapp Otti telekarjääris

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehhh... tundub huvitav... Aga kui inimene peab vetsu minema, siis su käsi ripub kaasas tal uksevahelt? :o

Tross on ukse vahelt või kui võimalik ukse alt - kõik see tuleb ka televaatajani. :D

Muideks tänasest ehk hakkab jooksma ka saadet tutvustav treiler - ise olen seda näinud ja kutsub päris vaatama peaks mainima... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×