Jump to content
Tsaar

jõusaal karlovas

Recommended Posts

Kas Tartus Karlova gümnaasiumis või Forseliuse gümnaasiumis on jõusaali, mida saavad külastada ka koolivälised inimesed? Või äkki leidub seal linnaosas mõni muu saal, kus saaks odava raha eest vahel kangi tõstmas käia?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas Tartus Karlova gümnaasiumis või Forseliuse gümnaasiumis on jõusaali, mida saavad külastada ka koolivälised inimesed? Või äkki leidub seal linnaosas mõni muu saal, kus saaks odava raha eest vahel kangi tõstmas käia?

Ei ole kahjuks Karlova koolis jõusaali :D Forsa kohta ei oska öelda.

Raatuses aga on - ja väga hea on. Vana Avancia tehnika läks sinna.

Samuti on ka Põllu Kutsehariduskeskuses suurepärane jõusaal - uus tehnika.

Eedeni jõusaal pole ju Karlovast kaugel - üle silla vaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas Tartus Karlova gümnaasiumis või Forseliuse gümnaasiumis on jõusaali, mida saavad külastada ka koolivälised inimesed? Või äkki leidub seal linnaosas mõni muu saal, kus saaks odava raha eest vahel kangi tõstmas käia?

Karlovas oli veel mõned aastad tagasi mitu lõbumaja ja samakat müüdi igas kolmandas majas, aga jõusaali seal tõesti ei olnud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas Tartus Karlova gümnaasiumis või Forseliuse gümnaasiumis on jõusaali, mida saavad külastada ka koolivälised inimesed? Või äkki leidub seal linnaosas mõni muu saal, kus saaks odava raha eest vahel kangi tõstmas käia?

Tegelikult...nüüd tuleb meelde, et Peep Päll näitas mulle kunagi Karlovas selles vana E-kaubamaja juures suures koolis küll päris korralikku jõusaali. Kas see saal veel tegutseb, seda ei oska ma öelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult...nüüd tuleb meelde, et Peep Päll näitas mulle kunagi Karlovas selles vana E-kaubamaja juures suures koolis küll päris korralikku jõusaali. Kas see saal veel tegutseb, seda ei oska ma öelda.

forseliuses siis. Äkki mõni forseliuse poiss/tydruk siin oskab valgustada sellel teemal?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
et siis võõrastel sinna asja pole?

See inff on 2004. aastast, et võid uurida äkki on miskit muutunud, MASU ju siiski :D

Muudetud kasutaja Nana poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×