Jump to content
NowIKnow

1 küsimus!

Recommended Posts

Mul on selline küsimus, kui ma kaalust alla võtan, kas siis läheb ka nägu ja põsed peenemaks?

kindlasti lähevad,mul oli nii et kui ma olin paksem(15 kilo ülekaalu) ja hakkasin trenni tegema siis pärast paljud kes mind polnud ammu näinud ei tundnud mind äragi:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on selline küsimus, kui ma kaalust alla võtan, kas siis läheb ka nägu ja põsed peenemaks?

Jah, esmajärjekorras, sest seal on nahaalune rasvakiht minimaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on selline küsimus, kui ma kaalust alla võtan, kas siis läheb ka nägu ja põsed peenemaks?

arvan see kõhnumine inimestel täiesti erinev -toon näitex iseenda-sõidan ratast ysna palju 50 km keskmiselt päevas- loogika järgi peaksid jalad kaotama kõvasti rasv kudet,kuid endal kaotab just ylakeha,ja kuna yritan toituda nii et kaloraaz on alati plussis et mitte ylakehal sedagi järgi jäänd lihast kaotada-samas reitele tuleks nagu vähe haaval rasva juurde(ootax spetside nõuandeid)omalt poolt olen mõelnud et äkki peaks kergema käiguga laskma ja intensiivsemalt väntama, praegu saab jalg maximumi lähedast koormust

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
arvan see kõhnumine inimestel täiesti erinev -toon näitex iseenda-sõidan ratast ysna palju 50 km keskmiselt päevas- loogika järgi peaksid jalad kaotama kõvasti rasv kudet,kuid endal kaotab just ylakeha,ja kuna yritan toituda nii et kaloraaz on alati plussis et mitte ylakehal sedagi järgi jäänd lihast kaotada-samas reitele tuleks nagu vähe haaval rasva juurde(ootax spetside nõuandeid)omalt poolt olen mõelnud et äkki peaks kergema käiguga laskma ja intensiivsemalt väntama, praegu saab jalg maximumi lähedast koormust

Lokaalset rasva põletamist ei eksisteeri. Põhimõtteliselt kõiki aeroobseid trenne teeme jalgade abil - jooksmine, rulluisutamine, rattasõit jne. See ei tähenda, et saaks ilusamad jalad. Naiste puhul reiepiirkond ja tuharad ning meestel kõhuümbrus on viimane koht, kus rasv kaduma hakkab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×