Jump to content
Kati-Margita

13 PÄEVA DIEET

Recommended Posts

Mul ei mahu isale ka pähe see, uhkus vist ei lase tunnistada, et poeg targem.

Aga ära tahetakse tappa end selle dieediga, idiootsus.

hhaha, mul kasuisa pole kunagi trenni teinud ja sööb suvalist paska sisse mis ette juhtub ja siis hädaldab et on nõrk tervis, ma ütlen mine tee natuke trenni ja jälgi toitumist " ma nii haige et ei saa" ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hhaha, mul kasuisa pole kunagi trenni teinud ja sööb suvalist paska sisse mis ette juhtub ja siis hädaldab et on nõrk tervis, ma ütlen mine tee natuke trenni ja jälgi toitumist " ma nii haige et ei saa" ;)

Sama seis siin. Mu isal probleeme kõrge vererõhuga ja vähemalt viimasel ajal õgub iga päev mingeid tablette sisse. Täna jälle ütlesin, et kas äkki ei oleks targem oma menüüd muuta, probleem on ju suure tõenäosusega sealt alguse saanud. Mu isa sööb ka loomulikult "normaalselt," soolapeki praadimine on siinmail tavaline nähtus ja õhtused võileivad on igapäevased:)

Ja siis loomulikult käib talle pinda ja muretseb minu pärast, et ma igapäev 3 muna ära söön.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja siis loomulikult käib talle pinda ja muretseb minu pärast, et ma igapäev 3 muna ära söön.

Mul ajab sama jama, et ma oma tervisliku toitumisega liiale läinud, sellepärast, et toidulisandeid võtan ja linaseemneõli tarbin, ütles, et jube keemia on ning varsti magu haige + targutab, et trennist pole ka mulle kasu, et 40 saan liigeseid haiged jne, ise kurat 43 ja vingub liigesed haiged.

Vanema generatsiooni värk vist.

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei teeks asja alustamist maha. See tappev dieet võibolla tervisliku toitumise alus kuna on põhiliselt üles ehitatud valgule ja võimalikult vähestele süsivesikutele. Edasi oleneb juba inimesest endast. Kui õnnestub kasvõi mõni kilo alla saada ja tulemusega mitte rahul olles hakata rohkem uurima ja lugema, toitumisest jne. siis võib lootust olla. Üks asi võib viia teiseni aga jah, kõik on inimesest ja motivatsioonist kinni. Imedieete ei ole olemas ja paljalt söömisega ka ennast kiirelt vormi ei saa kuid andke inimesele võimalus B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ei teeks asja alustamist maha. See tappev dieet võibolla tervisliku toitumise alus kuna on põhiliselt üles ehitatud valgule ja võimalikult vähestele süsivesikutele. Edasi oleneb juba inimesest endast. Kui õnnestub kasvõi mõni kilo alla saada ja tulemusega mitte rahul olles hakata rohkem uurima ja lugema, toitumisest jne. siis võib lootust olla. Üks asi võib viia teiseni aga jah, kõik on inimesest ja motivatsioonist kinni. Imedieete ei ole olemas ja paljalt söömisega ka ennast kiirelt vormi ei saa kuid andke inimesele võimalus B)

Igasugu ekstreemsusi pole ju vaja enda peal katsetada. Tervis on küll viimane asi millega riskima hakata :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igasugu ekstreemsusi pole ju vaja enda peal katsetada. Tervis on küll viimane asi millega riskima hakata B)

Samas kui mitte-midagi teha ega proovida, siis pole ka hea vist. Sest kui isik proovib korduvalt 13-päeva dieete paar aastat, siis tõenäoselt ta seejärel mõistab, et need ei anna talle seda, mdia ta ootab, ja ta hakkab huvituma teistest metoodikatest ja suundub lõpuks õigemale teele. Et parem kui üldse asja vastu huvi on, ja proovib-katsetab minuarvates.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samas kui mitte-midagi teha ega proovida, siis pole ka hea vist. Sest kui isik proovib korduvalt 13-päeva dieete paar aastat, siis tõenäoselt ta seejärel mõistab, et need ei anna talle seda, mdia ta ootab, ja ta hakkab huvituma teistest metoodikatest ja suundub lõpuks õigemale teele. Et parem kui üldse asja vastu huvi on, ja proovib-katsetab minuarvates.

Miks mitte ennast kohe harida toitumise osas ja leida/tellida endale sobiv toitumiskava ? Miks ma peaksin ennem leidma 13-päeva dieedi kui leidma võimaluse tellida spetsialistilt toitumiskava ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaata see vend võib 300 olla aga 30 kilo ta ikkagi alla ei saa B) 7 veel, aga no 30 kilo. Eksole.

Vaata The Biggest Loser S09E01 ja näed, et (just esimese) nädalaga said mitmed meesvõistlejad ~15kg alla, suurim neist kaalus ~235kg. Seda siiski pideva ränga trenni ja kontrollitud toitumise tagajärjel nagu kõik juba Eesti versioonist antud saatest teavad.

Muudetud kasutaja proTest poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks mitte ennast kohe harida toitumise osas ja leida/tellida endale sobiv toitumiskava ? Miks ma peaksin ennem leidma 13-päeva dieedi kui leidma võimaluse tellida spetsialistilt toitumiskava ?

Sa sisuliselt soovitad isikul täita ühe veebivormi, kus paneb vanuse ja kasvu kirja, ja muud infot ei anna, ja vastu antakse kava nende parameetrite baasil? Ma aga soovitaks parem spetsialistiga reaalis suhelda kui juba on soovi spetsialisti teadmiste järele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks mitte ennast kohe harida toitumise osas ja leida/tellida endale sobiv toitumiskava ? Miks ma peaksin ennem leidma 13-päeva dieedi kui leidma võimaluse tellida spetsialistilt toitumiskava ?

Nojah, inimeseloom on juba selline, et enne joostakse paar korda peaga vastu seina ja kui lõpuks kohale jõuab, et kasutu tegevus siis alles hakatakse muid võimalusi otsima. Selle kava tellimist promoda on mõtetu kuna enne peab inimene jõudma arusaamisele, et ainult dieeditamisega ei õnnestu kilosid kaotada ja kui lõpuks see info kohale jõuab siis alles hakkab inimene juba edasi mõtlema.

Las ta jookseb paar korda peaga vastu seina ja kui mõistus pähe tuleb siis aitame tal verd pühkida ja paneme muhule, külma jääkoti peale aga kui mõistus pähe ei tule siis hõiskab ta juba vähem kui aasta pärast järgmises foorumis sama välja ja elu läheb edasi :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah, inimeseloom on juba selline, et enne joostakse paar korda peaga vastu seina ja kui lõpuks kohale jõuab, et kasutu tegevus siis alles hakatakse muid võimalusi otsima. Selle kava tellimist promoda on mõtetu kuna enne peab inimene jõudma arusaamisele, et ainult dieeditamisega ei õnnestu kilosid kaotada ja kui lõpuks see info kohale jõuab siis alles hakkab inimene juba edasi mõtlema.

Las ta jookseb paar korda peaga vastu seina ja kui mõistus pähe tuleb siis aitame tal verd pühkida ja paneme muhule, külma jääkoti peale aga kui mõistus pähe ei tule siis hõiskab ta juba vähem kui aasta pärast järgmises foorumis sama välja ja elu läheb edasi :rolleyes:

Tahad öelda, et ainult toitumiskava jälgimisega ei ole võimalik kilosid kaotada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Anna andeks kallis teema alustaja, aga see dieet on täielik bullshit!!!!

Sa keerad ainult oma tervise tuksi sellise toitumisega ning pärast seda 13 päeva tulevad need kilod nii või naa sulle tagasi ju mõtle loogiliselt. Pärast seda dieeti hakkad sa ju ikka rohkem sööma ja see kaal on tagasi enne kui sa jõuad märgatagi.

Parem telli endale toitumiskava proffidelt ning säästa oma tervist. Millal inimesed küll aru saavad, et sellised dieedid ainult rikuvad tervise ära :D

Vaatasin selle dieedi toiutumiskava irw :o See 13 päeva dieet on minu ühe päeva toit isegi väheks jääb :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Anna andeks kallis teema alustaja, aga see dieet on täielik bullshit!!!!

Sa keerad ainult oma tervise tuksi sellise toitumisega ning pärast seda 13 päeva tulevad need kilod nii või naa sulle tagasi ju mõtle loogiliselt. Pärast seda dieeti hakkad sa ju ikka rohkem sööma ja see kaal on tagasi enne kui sa jõuad märgatagi.

Parem telli endale toitumiskava proffidelt ning säästa oma tervist. Millal inimesed küll aru saavad, et sellised dieedid ainult rikuvad tervise ära :o

Vaatasin selle dieedi toiutumiskava irw :o See 13 päeva dieet on minu ühe päeva toit isegi väheks jääb :rolleyes:

Räägi lähemalt, kuidas sellega on võimalik oma tervis tuksi keerata? Ehk siis mis tervisehädad võivad selle 13 päevaga kaasneda? Tervise ära rikkumise all mina mõistan, et selle dieediga hangid sa mingisuguse häda omale kallale eluks ajaks vms :D (mitte, et ma seda asja pooldaks, aga lihtsalt uurin :D )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahad öelda, et ainult toitumiskava jälgimisega ei ole võimalik kilosid kaotada?

Ei, ma ei väidagi seda aga individuaalset kava ju keegi tasuta ei tee, dieeditaja ostaks enne selle raha eest apteegist mingit jama kokku, lootuses, et äkki mõikab kui tellib toitumiskava mis eeldab kogu elukorralduse/toitumise muutust. Ma tahtsin ütelda lihtsalt, et loll pea on kerele nuhtluseks ja las inimene alustab millegagigi ning loodetavasti jõuab kunagi ka õige toitumiseni ja siis alles ka normaalse kaaluni.

Kirjutasin vist segaselt :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×