Jump to content
xwcw

Muusika

Recommended Posts

Mina näiteks ei suuda ühte ja sama stiili pikalt kuulata ja ei kannata, kui keegi paneb kuskil saalis mingi ühe pundi plaadi ühe ja sama stiiliga. Siis panen omale kohe MP3 peale ja seal on muusikat küll Pavarotti Ave-Mariast kuni Metallica hittideni. Vahele tümpsu ja muid stiile. Vaheldust peab kindlasti olema! <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaatan praegu "Eesti otsib superstaari" ja imestan millised need inimesed seal ikka on.

Mõned on kindlasti väga kõrgelt kukkunud ja vaimse puudega, vastasel korral ju ei läheks sinna, kui ei oskaks laulda.

Täiesti uskumatu <_< milline häbi.

See on tõesti uskumatu kui teadlikud inimesed oma musikaalsusest on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peale trenni Jaan Tätte.

Jaan Tätte on suht masendav( <_< ), aga eks see on rohkem maitse asi ja paljudele kindlasti meeldib :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jaan Tätte on suht masendav( <_< ), aga eks see on rohkem maitse asi ja paljudele kindlasti meeldib ;)

Mu meelest ka ja jätab ka sellise suht halvasti improviseeritud mulje :P

Inimesena ei ole mul ta vastu midagi ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures Uuno Raadio on tõesti üks parimaid. Teinekord öösel maanteel sõites tuleb tõsine hitisadu! <_< Päeval on teinekord juttu ja kampaaniaid liiga palju :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Aphroditex

Minu meelest küll Tätte masendav ei ole.. vastupidi:D Tättet ma võiks koguaeg ja igal ajal kuulata;) ok trenni ajal vb pigem mitte, aga muul ajal kindlasti.

aga minu meelest kõige parem lugu jooksmiseks on Aphrodite - Ready or not (jungle)remix

Muudetud kasutaja Aphroditex poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"My Bonnie":

http://www.youtube.com/watch?v=IQEAkg2-Jo8

Saksa-keelse algusega:

See laul on mulle alati tundunud väga igavana, ja muu sedalaadi muusika, kuid enam mitte.

See lugu suudab tekitada tolle meeleolu, mis valitses Biitlite ajastul inimestes, kus maailmavaadetes ei valitsenud asisus niipalju kui tänapäeval, vaid oldi hopis spirituaalsemad ja see muusika sedalaadi tunde tekitab, vana aja tunde.

See laul algab kolme lausega:

My bonnie lies over the ocean

My bonnie lies over the sea

My bonnie lies over the ocean

Ja sisu on neil lausetel kõigil sama, kuid efektne on kuulata kui erinevalt kõik need kolm lauset välja lausutakse, erinevalt on pausid seal sõnade järel, eriti efektne on too teine lause, kus efektselt "My bonnie lies over " järel toimub kena paus ja kuulaja ei tea, mida nüüd öeldakse edasi, kuidas mõtet edas iarendatakse, ta saab mõelda pausi ajal seni öeldud nelja sõna üle, ja pärast pausi alles defineeritakse lõpuni lause/mõte, lisades "the sea", ja hea on võõrelda sedasama lauset eelnevaga, sisu ju on sama, aga tulemus oli täiesti erinev, sama kolmanda lause juures, sama mõte, aga täiesti teisiti kõlab ka see,

selle kolmanda lause juures on eriti efktselt mängitud ka lõpp, peale sõna "ocean" mainimist, selle noodid on sellised:

A – A/G# - A/G – F#

Ja kõlavad need noodid nagu trepist alla kõndimine 4 samu võrra- "tamm-tüü-düü-tüüü", väga hea kuulata.

Kui laul läheb kiiremaks, siis on neid mõnusaid kohti võimalik samuti tähele panna.

Tundub väga hea rahulik laul olema. Kunagi tundus äärmiselt igavana see, nüüd aga väga meeldib, soovitan kuulata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×