Jump to content
xwcw

Muusika

Recommended Posts

treening muusika kohta võib öelda et selle playlisti välja valimiseks on läind aastaid ja sõelale on jäänd umbes 60 lugu mis ei jäta hätta isegi jõuvarude otsa korral ,vähemalt olen saand aru ratta maratonidel neid kuulates, siin mõned palad Subkulture - Erasus ,slipknot-psychosocial(album version),Celldweller - Birthright (beta 1.0 Version)usun et celldwellerit tasub täitsa ka plaadi kaupa saalis kuulata tyyp on raudselt yks vingemaid muusika produtsente ja muusikuid praegusel ajal hetkel mängibki näitex selline lugu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Propellerheads - History Repeating:

http://www.youtube.com/watch?v=sTUIHK7gHRE

(

Lugu saab kuulda filmis "There's Something About Mary (1998)":

)

(

(Infoks, et laulu pealkiri on aktsiaturgudel investeerivate junsude põhipostulaadiks ehk põhiseaduseks nö, samamoodi nagu fitnessi junsudel on põhireegliks "toitumine on kõige alus".)

Seda lugu on kuuldud ja tõenäoliselt kuuleb veel mitmete saadete-filmide taustal, hea materjal ka aastakümneteks teistele miksimiseks.

Laulu esitajaks olev pool-neegritar "Dame Shirley Veronica Bassey" näeb üsna kõbus välja tänagi, "google-images" piltidel.

)

Muudetud kasutaja CharlesRoos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fela Kuti - Fear Not For Man:

( Siit kuulates sama lugu, nagu oleks veidi parem kõla lool:

http://www.radioblogclub.com/open/112420/y...not%20for%20Man )

Loo stiiliks siis Afrobeat, kuid pigem lihtsustatult nimetada lihtsalt kas jazz-iks või funk'iks.

Lugu on omamoodi monotoonne, aga hea rahulik kuulata töö tegemise kõrvale.

Muudetud kasutaja CharlesRoos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Blind -

,
,
,

Slipknot -

Static X - The Only

Loomulikult ei tasuks unustada ka Rammsteini lugusid Du Hast, Ich Will, Links 2,3,4, Benzin jne...

On ka oma kodumaine vihase muusika bänd nimega No-Big-Silence - War In Wonderland, Dreamriders, The Outer Suns.

Need lood ajavad piisavalt vihaseks kui vaja minna on. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen ka mõne lingi siia, mis viimasel ajal minu tähelepanu köitnud on... Trennis ei kuula muusikat, kuulan autos ja väga valjult.

- jõhker keevitamine üldiselt ei istu, aga see on selline mõnus aeglane

- veits Slipknoti moodi kõlaga, päris gruuvi lugu

Marilyn Manson - We`re from America - tekst täpselt kümnesse

- üks hea tekstiga eesti lugu ka

Depeche Mode - Shake The Disease - ma võiks siia vähemalt 20 linki depechilt panna, aga piirduks esialgu ühega

- kuna muusikavideot millegipärast ei saa panna siia siis panen lõigu filmist Donnie Darko. Päris friiki film, soovitan vaadata.

- midagi veits lõbusamat ka. Mul on vist mingi 60ndate biidi fetish. Igatahes, kes teab lugu Prodigy - Fire, sellel väike äratundmisrõõm.

Kuulmiseni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Osad nimetavad seda narkomuusikaks :rolleyes:

See ongi 99% tõenäosusega ecstasy-uimas kirjutatud :D Olen isegi seda ainet proovinud, mõju all olles on tahtmine kuulata ja ka komponeerida ainult sellist muusikat :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×