Jump to content
jõusaalimees

Valgupulbrid aspartaamiga

Recommended Posts

Kas keegi teab,kas on olemas proteiini pulbreid,kus poleks sees kunstlikke magusaineid?niipalju kui olen ise uurinud,pole leidnud.On ju teada,et nt aspartaam jms on vähkitekitavad!Tahetakse vältida lihtsüsivesikuid proteiinipulbrites,kuid asemele pannakse midagi veel kahjulikumat?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi teab,kas on olemas proteiini pulbreid,kus poleks sees kunstlikke magusaineid?niipalju kui olen ise uurinud,pole leidnud.On ju teada,et nt aspartaam jms on vähkitekitavad!Tahetakse vältida lihtsüsivesikuid proteiinipulbrites,kuid asemele pannakse midagi veel kahjulikumat?

Osta lihtsalt maitsestamata valgupulber ja ongi su probleem lahenduse saanud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei meeldi. Mul sõber kasutas kõvasi jõupulbreid.Vanus 19

Tipp oli 85 kg rinnalt , kaal 70

pärast kuu aegset pausi jõusaalist surus ta 55. Kuigi lihasmass oli peaaegu sama.

Kõige naljakam on see et tal on ikka suht suur triitseps ja rinnalihased ning sellega ei suru 60ki ära.

Minul endal on triitseps ikka suht väike ja rinnalihast on ka temast vähem ning surun 75.

Ma ise ka mingi paar korda proovinud jõujooke, aitab küll lihast kasvatada aga mis kiiresti tuleb see kiiresti läheb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei meeldi. Mul sõber kasutas kõvasi jõupulbreid.Vanus 19

Tipp oli 85 kg rinnalt , kaal 70

pärast kuu aegset pausi jõusaalist surus ta 55. Kuigi lihasmass oli peaaegu sama.

Kõige naljakam on see et tal on ikka suht suur triitseps ja rinnalihased ning sellega ei suru 60ki ära.

Minul endal on triitseps ikka suht väike ja rinnalihast on ka temast vähem ning surun 75.

Ma ise ka mingi paar korda proovinud jõujooke, aitab küll lihast kasvatada aga mis kiiresti tuleb see kiiresti läheb.

Kui asjast suurt ei tea, milleks siis vastata? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aspartaam tekitab vähki? seda ma ei teadnudki!

tegelikult ma arvan et isegi kui sa kunstlikult magustatud pulbrit sööd, ühe doseeringu kohta on seal väga väga vähe seda aspartaami. Maitsetu vadak on sinu puhul hea valik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei meeldi. Mul sõber kasutas kõvasi jõupulbreid.Vanus 19

Tipp oli 85 kg rinnalt , kaal 70

pärast kuu aegset pausi jõusaalist surus ta 55. Kuigi lihasmass oli peaaegu sama.

Kõige naljakam on see et tal on ikka suht suur triitseps ja rinnalihased ning sellega ei suru 60ki ära.

Minul endal on triitseps ikka suht väike ja rinnalihast on ka temast vähem ning surun 75.

Ma ise ka mingi paar korda proovinud jõujooke, aitab küll lihast kasvatada aga mis kiiresti tuleb see kiiresti läheb.

Tõsiselt, ära räägi, kui ei tea. Nii algajad saavadki asjast valearusaama ning tänu sellele tuleb veel rohkem lolli juttu juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sellega ma olen päri, mis tuleb kiirelt, läheb kiirelt , aga vaevalt see nüüd jõupulbritest nii suurel määral oli, pigem et ta trenni ei teinud...

aga naturaalsetest valkudest üks paimaid IMO on "Natural Whey" , see reflexi toodang whey

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ise ka mingi paar korda proovinud jõujooke, aitab küll lihast kasvatada aga mis kiiresti tuleb see kiiresti läheb.

Seda tahaks küll teada, mis imejooki Sa tarbisid, kui paari korraga lihast kasvatas :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea kuidas ta vähki tekitab aga lihtsalt ei pidavat organismist kergelt välja minema..

Kiirelt tuleb - kiirelt läbi kehtib vaid KEEMIA(ja vb ka raha?) kohta ..valgupulber seda aga pole, seesama valk on ka su igapäevaste toitude sees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei meeldi. Mul sõber kasutas kõvasi jõupulbreid.Vanus 19

Tipp oli 85 kg rinnalt , kaal 70

pärast kuu aegset pausi jõusaalist surus ta 55. Kuigi lihasmass oli peaaegu sama.

Kõige naljakam on see et tal on ikka suht suur triitseps ja rinnalihased ning sellega ei suru 60ki ära.

Minul endal on triitseps ikka suht väike ja rinnalihast on ka temast vähem ning surun 75.

Ma ise ka mingi paar korda proovinud jõujooke, aitab küll lihast kasvatada aga mis kiiresti tuleb see kiiresti läheb.

Ma pean ennast üsnagi vaoshoitud inimeseks aga selline 'jama' ajab küll vere keema, kõss..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×